4

3

6.

Viking TJ Kobylisy - FAT PIPE Start98 5:4pn
branky: 20. Jáchym Kymla, 38. Mark McIntosh, 40. Marek Dostál, 41. Vít Komorný, N Adam Kropík - 14. František Kavka, 31. Matěj Langr, 34. Vilém Špinka, 34. František Kavka; rozhodčí: Tomáš Tóth - Karel Kotyza; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Matyáš Rychetský ? - Adam Stříteský ?; po třetinách: 0:1, 1:0, 3:3
6 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 hráč #96 Ondřej Peterka , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #91 Adam Kropík a vstřelil rozhodující gól (5:4).
5 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 hráč #96 Ondřej Peterka a vstřelil gól.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #91 Adam Kropík a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 hráč #69 Martin Dajč , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #36 Marek Dostál , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 hráč #99 Matěj Langr , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #52 Vít Komorný , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:04 Timeout Viking TJ Kobylisy
42:37 Timeout FAT PIPE Start98
40:32 GÓL Viking TJ Kobylisy! 4:4
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #91 Adam Kropík (4:4)
40:32 Kobylisy dorovnávají
39:35 GÓL Viking TJ Kobylisy! 3:4
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #36 Marek Dostál, asistoval #4 Alexander McIntosh (3:4)
37:31 Vyloučen hráč #16 Mark McIntosh družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
37:06 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:4
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #16 Mark McIntosh, asistoval #52 Vít Komorný (2:4)
33:45 GÓL FAT PIPE Start98! 1:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #44 František Kavka bez asistence (1:4)
33:45 Start odskakuje o třetí branku
33:26 GÓL FAT PIPE Start98! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #56 Vilém Špinka, asistoval #96 Ondřej Peterka (1:3)
30:53 GÓL FAT PIPE Start98! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #99 Matěj Langr, asistoval #96 Ondřej Peterka (1:2)
29:35 Vyloučen hráč #72 Adam Kanzelsberger družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:18 hosté v další velké šanci, Peterka trefuje konstrukci branky
26:44 Dajč v úniku, ale bohužel minul.
26:11 Vyloučen hráč #44 František Kavka družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
23:25 Další ubráněné oslabení Startíčku
21:25 Vyloučen hráč #13 Jakub Kýr družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
19:28 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #48 Jáchym Kymla, asistoval #36 Marek Dostál (1:1)
19:28 Špinka se válí na zemi po úderu do hlavy, ale hraje se dál a domácí poté vyrovnávají na 1:1
16:33 hosté velmi nedůrazní před bránou, ale gól z toho nepadl
13:33 GÓL FAT PIPE Start98! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #44 František Kavka, asistoval #99 Matěj Langr (0:1)
13:33 Kavka střílí úvodní gól zápasu
11:33 Vyloučen hráč #14 David Kolář družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:33 Start ubránil jedno oslabení a vstupuje do druhého.
09:50 Start se cpe do brány i ve vlastním oslabení
08:02 Vyloučen hráč #83 Oleksandr Kolisnichenko družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání