0

1

3.

FBC Slavia Praha C - Floor Maniacs Mělník B 5:6pn
branky: 6. Alexandr Mostýn, 10. Miroslav Matoušek, 18. Kryštof Dítě, 24. Lukáš Myslín, 36. Jan Křížek - 1. Lukáš Suchánek, 2. Zuzana Obstová, 7. Lukáš Suchánek, 25. Lukáš Suchánek, 31. Lukáš Suchánek, N Milan Beneš; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 2; zásahy brankářů: Jakub Rout ? - Michal Kufa -5; po třetinách: 2:3, 2:0, 1:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha C hráč #60 Kryštof Dítě , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Floor Maniacs Mělník B hráč #45 Petr Losenický , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha C hráč #31 Jakub Procházka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Floor Maniacs Mělník B hráč #88 Milan Beneš a vstřelil rozhodující gól (5:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha C hráč #15 Cyril Polák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Floor Maniacs Mělník B hráč #81 Lukáš Suchánek , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
35:35 GÓL FBC Slavia Praha C! 5:5
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #35 Jan Křížek, asistoval #31 Jakub Procházka (5:5)
31:53 Timeout FBC Slavia Praha C
31:53 Vyloučen hráč #45 Petr Losenický družstva Floor Maniacs Mělník B na 2 minuty za bránění ve hře
30:25 GÓL Floor Maniacs Mělník B! 4:5
Branku družstva Floor Maniacs Mělník B vstřelil #81 Lukáš Suchánek, asistoval #52 Eduard Chlebovský (4:5)
24:53 GÓL Floor Maniacs Mělník B! 4:4
Branku družstva Floor Maniacs Mělník B vstřelil #81 Lukáš Suchánek, asistoval #7 Lukáš Mourek (4:4)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:31 GÓL FBC Slavia Praha C! 4:3
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #2 Lukáš Myslín, asistoval #35 Jan Křížek (4:3)
17:04 GÓL FBC Slavia Praha C! 3:3
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #60 Kryštof Dítě, asistoval #15 Cyril Polák (3:3)
15:49 Vyloučen hráč #68 Oldřich Herrmann družstva Floor Maniacs Mělník B na 2 minuty za sekání
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
09:21 GÓL FBC Slavia Praha C! 2:3
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #12 Miroslav Matoušek, asistoval #42 Filip Nejedlý (2:3)
06:17 GÓL Floor Maniacs Mělník B! 1:3
05:31 GÓL FBC Slavia Praha C! 1:2
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #23 Alexandr Mostýn, asistoval #24 Marek Šťastna (1:2)
02:13 Vyloučen hráč #52 Eduard Chlebovský družstva Floor Maniacs Mělník B na 2 minuty za sekání
01:01 GÓL Floor Maniacs Mělník B! 0:2
Branku družstva Floor Maniacs Mělník B vstřelil #12 Zuzana Obstová, asistoval #45 Petr Losenický (0:2)
00:50 Vyloučen hráč #30 Jan Zahradník družstva FBC Slavia Praha C na 2 minuty za sekání
00:34 GÓL Floor Maniacs Mělník B! 0:1