6:4
    Jan JIRÁŇ
    (Vilim)

SK Florbal Benešov B - FBC Mobydick Praha 6:4
branky: 10. Tomáš Pícha, 12. Tomáš Pícha, 18. Marek Vachoušek, 19. Marek Vachoušek, 28. Marek Vachoušek, 30. Marek Vachoušek - 8. Martin Bosák, 10. Josef Kostelecký, 23. Jakub Vilim, 33. Jan Jiráň; rozhodčí: Jan Přibyl - Václav Flek; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Lukáš Brož ? - Viliam Virba -6; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:1
36:00 Ukončení 3. části
32:59 GÓL FBC Mobydick Praha! 6:4
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #15 Jan Jiráň, asistoval #92 Jakub Vilim (6:4)
29:00 GÓL SK Florbal Benešov B! 6:3
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #21 Marek Vachoušek bez asistence (6:3)
28:10 Vyloučen hráč #6 Jonáš Vrkoslav družstva SK Florbal Benešov B na 2 minuty za sekání
27:34 GÓL SK Florbal Benešov B! 5:3
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #21 Marek Vachoušek, asistoval #23 Tomáš Pícha (5:3)
26:19 Vyloučen hráč #7 René Grivalský družstva FBC Mobydick Praha na 2 minuty za hrubost
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:36 GÓL FBC Mobydick Praha! 4:3
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #92 Jakub Vilim, asistoval #16 Andrej Lipan (4:3)
18:45 GÓL SK Florbal Benešov B! 4:2
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #21 Marek Vachoušek, asistoval #7 Ondřej Bartůšek (4:2)
18:45 Benešov poměrně rychle využívá přesilovku dvou můžu v poli a jde do trháku.
18:14 Vyloučen hráč #23 Martin Bosák družstva FBC Mobydick Praha na 2 minuty za bránění ve hře
17:32 Vyloučen hráč #11 Petr Sukalovský družstva FBC Mobydick Praha na 2 minuty za hrubost
17:04 GÓL SK Florbal Benešov B! 3:2
17:04 Hráč domácích se dostal do samostatného úniku a opět stačila klička do backhandu.
13:40 Benešov je na začátku druhé třetiny opět aktivnějším týmem.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:15 GÓL SK Florbal Benešov B! 2:2
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #23 Tomáš Pícha z trestného střílení (2:2)
11:15 K dalšímu vyrovnání stačila domácímu ostrostřelci základní klička do backhandu.
09:10 GÓL FBC Mobydick Praha! 1:2
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #71 Josef Kostelecký, asistoval #16 Andrej Lipan (1:2)
09:10 Zdá se, že se roztrhl pytel s brankami. V krátkém čase jsme viděli na každé straně po jedné, kdy se domácím podařilo vyrovnat, ale hosté si berou své vedení zpět.
09:05 GÓL SK Florbal Benešov B! 1:1
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #23 Tomáš Pícha, asistoval #7 Ondřej Bartůšek (1:1)
07:47 GÓL FBC Mobydick Praha! 0:1
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #23 Martin Bosák bez asistence (0:1)
07:47 Po chybě v rozehrávce se k individuální akci dostal hráč hostí a nekompromisně zavěsil pod horní tyčku domácího brankáře.
07:00 SK Benešov tlačí, gól visí na vlásku!