0

0.

série

FbC Engineers - OLYMP FLORBAL B 2:3pn
branky: 5. Richard Filikar, 7. Martin Kováč - 16. Jan Šik, 31. Jakub Krise, N Matyáš Pechar; rozhodčí: Jaroslav Verner - Martin Preclík; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Jan Pyšvejc -2 - Jan Klapuš ?; po třetinách: 2:0, 0:1, 0:1
Ukončena trestná střílení
7 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL B hráč #35 Matyáš Pechar a vstřelil rozhodující gól (2:3).
7 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Engineers hráč #44 Richard Filikar , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL B hráč #91 Jan Šik , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Engineers hráč #88 Pavel Khunt , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL B hráč #57 Radim Bobek , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Engineers hráč #12 Ladislav Peleška , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL B hráč #48 Dominik Obermajer a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Engineers hráč #29 Martin Kováč a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL B hráč #4 Pavel Piech , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL B hráč #42 Martin Houska , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL B hráč #18 Jakub Krise , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
31:42 Timeout OLYMP FLORBAL B
30:07 GÓL OLYMP FLORBAL B! 2:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #18 Jakub Krise, asistoval #91 Jan Šik (2:2)
28:38 Vyloučen hráč #6 Daniel Hrubý družstva FbC Engineers na 2 minuty za sekání
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
21:30 Vyloučen hráč #48 Dominik Obermajer družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za sekání
15:22 GÓL OLYMP FLORBAL B! 2:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil #91 Jan Šik, asistoval #42 Martin Houska (2:1)
12:52 Vyloučen hráč #57 Radim Bobek družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za bránění ve hře
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
06:55 GÓL FbC Engineers! 2:0
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #29 Martin Kováč bez asistence (2:0)
06:23 Vyloučen hráč #42 Martin Houska družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za sekání
04:22 GÓL FbC Engineers! 1:0
Branku družstva FbC Engineers vstřelil #44 Richard Filikar, asistoval #88 Pavel Khunt (1:0)