6:4
    Jakub ŠÍMA
    ()

AIK Steel Kladno B - IBK Svatý hole Kladno 6:4
branky: 1. Jakub Šíma, 3. Michal Kárník, 11. Jan Mičko, 15. Jan Mičko, 20. Ondřej Šíma, 36. Jakub Šíma - 11. Jiří Bareš, 24. Matouš Vlasák, 27. Jiří Bareš, 33. Tomáš Hušák; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jakub Procházka; vyloučení: 2 + Ondřej Šíma OS:3 + Lukáš Vrba TDKU + 4 + Pavel Hušák OS; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jan Gierczynski ? - Lukáš Mach ?; po třetinách: 3:1, 2:1, 1:2
36:00 Ukončení 3. části
35:40 GÓL AIK Steel Kladno B! 6:4
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #71 Jakub Šíma bez asistence (6:4)
34:20 Vyloučen hráč #9 Pavel Hušák družstva IBK Svatý hole Kladno na 2 minuty za nesportovní chování
34:20 Vyloučen hráč #9 Pavel Hušák družstva IBK Svatý hole Kladno - osobní trest
34:20 Vyloučen hráč #97 Ondřej Šíma družstva AIK Steel Kladno B - osobní trest
34:20 Vyloučen hráč #97 Ondřej Šíma družstva AIK Steel Kladno B na 2 minuty za nesportovní chování
32:22 GÓL IBK Svatý hole Kladno! 5:4
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil #88 Tomáš Hušák, asistoval #23 Matouš Vlasák (5:4)
26:30 GÓL IBK Svatý hole Kladno! 5:3
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil #29 Jiří Bareš, asistoval #24 Václav Juklíček (5:3)
24:58 Vyloučen hráč #97 Ondřej Šíma družstva AIK Steel Kladno B na 2 minuty za sekání
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:41 GÓL IBK Svatý hole Kladno! 5:2
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil #23 Matouš Vlasák, asistoval #51 Michal Šmíd (5:2)
21:06 Vyloučen hráč #8 Lukáš Vrba družstva IBK Svatý hole Kladno na 2+2 minuty za hrubost
21:06 Vyloučen hráč #8 Lukáš Vrba družstva IBK Svatý hole Kladno do konce utkání
19:40 GÓL AIK Steel Kladno B! 5:1
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #97 Ondřej Šíma, asistoval #15 David Schneider (5:1)
19:05 Vyloučen hráč #24 Václav Juklíček družstva IBK Svatý hole Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:01 Vyloučen hráč #8 Lukáš Vrba družstva IBK Svatý hole Kladno na 2 minuty za blokování florbalky
14:12 GÓL AIK Steel Kladno B! 4:1
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #9 Jan Mičko, asistoval #71 Jakub Šíma (4:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:31 GÓL IBK Svatý hole Kladno! 3:1
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil #29 Jiří Bareš, asistoval #51 Michal Šmíd (3:1)
10:05 GÓL AIK Steel Kladno B! 3:0
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #9 Jan Mičko, asistoval #15 David Schneider (3:0)
02:39 GÓL AIK Steel Kladno B! 2:0
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #42 Michal Kárník, asistoval #71 Jakub Šíma (2:0)
00:27 GÓL AIK Steel Kladno B! 1:0
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #71 Jakub Šíma bez asistence (1:0)