7:4
    Jiří TRÁVNÍČEK
    (Matěj)

Spartak Pelhřimov - Asper Šumperk 8:4
branky: 32. Petr Zajíček, 37. Ladislav Běhounek, 39. Jan Knězů, 42. Marek Švrkala, 50. Petr Zajíček, 55. Tomáš Kocián, 58. Václav Fučík, 60. Petr Zajíček - 13. Jakub Hruban, 30. Matěj Ivo Pírek, 42. Jakub Hruban, 60. Jiří Trávníček; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 1:4 + OS; využití: 2:0; diváků: 187; zásahy brankářů: Libor Domkář 16 - Martin Malínek 30; po třetinách: 0:1, 3:1, 5:2
60:00 Komentář domácích Knězů Jan (Trenér): Dnenší zápas byl až do půlky třetí třetiny nerozhodný a bavil nás kvalitní florbal z obou stran. My chtěli víc a to rozhodlo. Kluci bojovali jeden za druhého a každý z nich podal výkon hodný PlayOffs, což cením, klobouček. Takto se hrají rozhodující duely, nálada, týmovost, atmosféra! Momenty, pro které stojí za to tenhle sport hrát. Klukům děkuji a přeji nám hodně štěstí v nadcházejcích PlayOffs duelech. Díky soupeři za fair play utkání a rozhodčím za dobrou laťku. Za zmínku stojí i kvalitně odřízené utkání z domácí lavičky, kde úřadoval Lukáš Zrzavý. Slovy klasika jsme dnes předvedli klasický Pelhřimovský válec. Díky všem. Realný autor: Zrzi ml.
60:00 Komentář hostů Zapletal Matyáš (Asistent trenéra): V zápase, ve kterém jsme mohli mít navrch díky lepší pozici v tabulce jsme bohužel nedokázali zužitkovat tuto výhodu. nOd druhé poloviny zápasu jsme bohužel byli absolutně bezzubí, což se projevilo na výsledku.  nDěkuji soupeři, sudím a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 17:11
59:59 Domácí rychle odpovídají a 2 vteřiny před koncem se trefuje Zajíček
59:58 GÓL Spartak Pelhřimov! 8:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #23 Tomáš Kuchyňa (8:4)
59:23 Trávníček v poslední minutě třetí třetiny prudkou střelou prostřeluje Domkáře a snižuje stav utkání
59:22 GÓL Asper Šumperk! 7:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #69 Petr Matěj (7:4)
58:39 Hráč hostí vystřelil ze středu, domácí jeho střelu zblokovali a míček přelétl bránu a končí za mantinelem
57:13 Fučík se střelou chvíli počkal, ale nakonec přesně zakončuje a míček končí za zády Malínka
57:12 GÓL Spartak Pelhřimov! 7:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #12 Vít Papež (7:3)
54:58 Tímto začíná druhá dvouminutová přesilovka domácích
54:58 Kocián se z úhlu po přihrávce od Zajíčka přesně trefuje na bližší tyč
54:57 GÓL Spartak Pelhřimov! 6:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #66 Petr Zajíček (6:3)
54:27 Kuchyňa vyslal jedovatou střelu na Malínka, ten dobrý zákrokem míček vyráží
53:03 Vyloučen hráč #40 Ondřej Vlček družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nesportovní chování
52:02 Po souboji u mantinelu Matěj vystřelil, domácí jeho pokus zblokovali
49:23 Tlak domácích končí gólem, Fučík se nejdříve pokusil procpat přihrávku zpoza brány na Knězů, obrana hostí ale byla proti. Míček se nakonec od Fučíka dostal k Zajíčkovi, který prudkou střelou zakončil na bližší tyč
49:22 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #27 Václav Fučík (5:3)
48:07 Mondek se zkusil vytočit od mantinelu, domácí ho ale ke střele nepustili
46:17 Další střelu Kociána kryje Malínek stejně jako následnou střelu Zajíčka
45:42 Kocián vystřelil z úhlu, před bránou je ale plno a míček do brány neprošel
45:22 Vyloučen hráč #11 Jakub Hruban družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:06 Mannl dostal míček na střed od svého spoluhráče, jeho střelu blokuje Papež
43:28 Trávníček vybojoval míček u brány domácích, jeho střelu i dorážku ale Domkář pokryl a uklidňuje zmatek u své branky
41:55 Hruban vyslal jedovatou střelu z dálky, Domkář pouze promáchl rukou a míček končí v bráně domácích
41:54 GÓL Asper Šumperk! 4:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #11 Jakub Hruban, asistoval #8 Petr Paloušek (4:3)
41:20 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #9 Marek Švrkala, asistoval #24 Vojtěch Mozr (4:2)
40:19 Buly i ve třetí třetině vyhráli hosté, Zajíček ale zachytil jejich přihrávku a zkusil bekendem zakončit, Malínek si ho ale pohlídal a míček končí mimo bránu
40:00 Střely ve 2. části: 15:4
38:14 Knězů dobře zachytil přihrávku hostí a vystřelil, míček se štěstím končí v bráně, a domácí tak poprvé v zápase otáčejí stav utkání ve svůj prospěch
38:13 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů bez asistence (3:2)
36:36 Kuchyňa přihrál ze středu k mantinelu na Běhounka, ten nedal Malínkovi šanci a přesně trefuje k bližší tyčce
36:35 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #92 Ladislav Běhounek, asistoval #23 Tomáš Kuchyňa (2:2)
36:15 Střela Knězů míjí bránu a končí za mantinelem
35:31 První přesilovkovou střelu domácích Malínek chytá
35:12 Domácí kombinují na útočné polovině, ke střele se ale zatím nedostali
34:48 Vyloučen hráč #21 Tomáš Macák družstva Asper Šumperk na 2 minuty za bránění ve hře
33:01 Domkář teď několika skvělými zákroky za sebou podržel svůj tým a stav se tak prozatím nemění
31:50 Kalina ještě ani nestihl skočit do hřiště, když Domkář dlouhým výhozem vyslal dopředu Zajíčka, který přesně trefuje volné místo v bráně Malínka
31:49 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #35 Libor Domkář (1:2)
31:33 Ke střele se dostali také hosté, Mannl vystřelil ze středu, domácí blokují
30:51 Ve vlastním oslabení se dopředu dostali Fučík a Zajíček, Fučík zkusil vystřelit, jeho střelu ale zblokoval hráč hostí
29:49 Vyloučen hráč #7 Dan Kalina družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
29:24 Kuchyňa zaváhal v obraně, k míčku se dostal Pírek a nekompromisně zakončil na vzdálenější tyč
29:23 GÓL Asper Šumperk! 0:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek bez asistence (0:2)
29:01 Kocián zkusil střelu od mantinelu, tu blokuje Kašpar
28:14 Přízemní střelu Mondeka chytá Domkář a ihned posílá svůj tým dopředu
26:58 Hosté nahodili dlouhý balón dopředu, ten zachytil Smejkal a domácí mohou rychle rozehrát
24:37 Po standartce hostí před bránou domácích vystřelil Hruban, Kalina jeho střelu zblokoval
23:03 Fučík zkusil vystřelit, Macák ale jeho střelu tečoval a míček končí za mantinelem
21:31 Domácí zastavili přechod hostí do útoku pouze za cenu faulu, hráči Šumperku tak budou rozehrávat ze středu hřiště
20:47 Hosté rychle rozehráli a Pírek střílel ze středu, střela těsně míjí bránu
20:01 Buly opět pro hosty
20:00 Střely v 1. části: 6:5
18:46 Fučík získal míček a nahrál na Švrkalu na střed, ten vyslal prudkou střelu, kterou Malínek na poslední chvíli likviduje rukou
17:37 Hosté rozehrávají na vlastní polovině, domácí zatím ne zcela úspěšně napadají
15:29 Mondek získal míček po zaváhání domácí obrany a vystřelil, míček končí pouze v rohu hřiště
12:32 Hruban vystřelil od mantinelu a vymetl pavučinky v pravém růžku v domácí bráně
12:31 GÓL Asper Šumperk! 0:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #11 Jakub Hruban, asistoval #24 Matyáš Zapletal (0:1)
09:59 O střelu se pokusil také Harapát, tu ale blokuje hráč domácích
08:18 Kuchyňa po standartce domácích vystřelil, před bránou ještě dorážel Kalina, míček ale pořád ne a ne skončit za zády hostujícího golmana
07:03 Zajíček zachytil přihrávku hostí, šel do brejku a zkusil zakončit, Malínka se mu ale nepodařilo překonat
06:16 Holas uklidňuje hru a oba týmy tak mohou vystřídat
05:03 Domácí rozehráli nepřesně a hráči Šumperku mohli jít do útoku, tam je ale zastavil Smejkal a na míčku opět domácí
03:30 Fučík obral za vlastní bránou hostující hráče o míček a domácí mohou rozehrát
02:22 Po náhozu od spoluhráče mohl jít Trávníček do přečíslení, ale byl zastaven Kuchyňou
00:32 Hosté se rychle přesunuli na útočnou polovinu
00:01 Úvodní buly pro hosty