3:11
    Jiří ŠEBESTA
    (Malina)

Snipers Třebíč - S.K. P.E.M.A. OPAVA 3:11
branky: 11. Zdeněk Malich, 27. Zdeněk Malich, 35. Jaroslav Dlabač - 3. Dominik Klimscha, 15. Michal Šubert, 19. Marek Klečka, 25. Vojtěch Repček, 28. Vojtěch Repček, 43. Patrik Posselt, 48. Patrik Posselt, 52. Dominik Klimscha, 53. Jan Rabinský, 60. Marek Klečka, 60. Jiří Šebesta; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4 + Lukáš Mátl OS:0; využití: 0:4; diváků: 105; zásahy brankářů: Petr Brestovský 16 - Tomáš Novák 18; po třetinách: 1:3, 2:2, 0:6
60:00 Komentář domácích Pazderník Michal (Vedoucí): Soupeř vyhrál zcela po právu, dvě třetiny jsme viděli zajímavý a pěkný florbal, ale bohužel ve třetí třetině jsme se několika vyloučeními připravili o slušný výsledek. Děkujeme za zápas a přejeme příjemnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Černín Vladimír (Vedoucí): Dnes povinné vítězství i přesto, že nám dnes nejely nohy, nejedou nohy nejede hlava, potrénujem a příští týden jsme zpět v plné síle. Děkujeme soupeři, rozhodčím, zapisovateli.
60:00 Střely ve 3. části: 6:12
59:50 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:11
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #10 Jiří Šebesta, asistoval #29 Kryštof Malina (3:11)
59:27 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:10
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #7 Dominik Klimscha (3:10)
58:57 Vyloučen hráč #22 Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nesportovní chování
58:57 Vyloučen hráč #22 Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč - osobní trest
58:57 Mátl po mizerné přihrávce Benáčka neunesl nervy.
58:04 Brestovského zachránilo břevno.
57:41 Vyloučen hráč #19 Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře
57:21 Kružel svou mizernou rozehrávkou trefil jen jednu z fanynek.
56:47 Brestovský chytá střelu Posselta.
55:30 Vochyánovu střelu kryje Novák.
54:18 Dlabač trefuje tyč.
52:26 Rabinského milimetrová střela do šibenice znamená vedení 9:3.
52:25 Timeout Snipers Třebíč
52:25 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:9
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #91 Jan Rabinský, asistoval #57 Patrik Posselt (3:9)
51:36 Klimscha si v úniku poradil s Brestovským.
51:35 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:8
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha bez asistence (3:8)
49:26 Benáčkova střela skončila jen za mantinelem.
47:46 Opava si v přesilové hře rozebrala třebíčskou obranu a Posselt už neměl ze středu hřiště těžkou práci.
47:45 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:7
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #57 Patrik Posselt, asistoval #29 Kryštof Malina (3:7)
47:14 Vyloučen hráč #86 Martin Žák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:53 Po rychlé crossové přihrávce neměl Brestovský šanci se přemístit a Posselt svou střelu dokázal dobře umístit.
42:52 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:6
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #57 Patrik Posselt, asistoval #36 Marek Klečka (3:6)
41:06 Vyloučen hráč #19 Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
41:01 Novák helmou vyráží střelu Štveráčka.
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
39:36 Průnik Mátla zastavila skvělá opavská obrana.
38:31 Skvělý obranný zákrok Malečka!
37:47 Opava má teď velký tlak, ale nedokáže ho využít.
34:31 Snipers využili možnost odloženého vyloučení.
34:30 GÓL Snipers Třebíč! 3:5
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #28 Jaroslav Dlabač, asistoval #47 Jan Vochyán (3:5)
31:48 Klimscha výborně zastavil rychlý protiútok domácích.
30:19 Dobrý blok Picmause.
28:24 Vochyánovu střelu vyrazil Novák, Svoboda dorazit nedokázal.
27:18 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #88 Vojtěch Repček, asistoval #41 Michal Šubert (2:5)
26:20 Malich ze svého oblíbeného místa před brankou snižuje.
26:19 GÓL Snipers Třebíč! 2:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #93 Zdeněk Malich, asistoval #46 Alexander Svoboda (2:4)
24:37 Klimscha se na půlce hřiště skvěle uvolnil a jeho přihrávku nasměroval do šibenice Repček.
24:36 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #88 Vojtěch Repček, asistoval #7 Dominik Klimscha (1:4)
20:16 Žák hned prověřil Nováka, ten ale jeho střelu zkrotil.
20:00 Střely v 1. části: 6:10
19:20 Kůs našel před brankou Horáka, jeho střela byla ale zablokována.
18:18 Klečka svou střelou vymetl všechny pavučiny a je to 1:3.
18:17 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #21 Karel Boželník (1:3)
17:17 Klimscha si v úniku svým backhandem nepřišel na domácího brankáře.
14:10 Hosté svůj protiútok zvládli a Šubert už jen uklízel míček do odkryté sítě.
14:09 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #41 Michal Šubert, asistoval #7 Dominik Klimscha (1:2)
12:28 Brestovský chytá Klečkovu střelu.
10:25 Dlouhou přihrávku Vochyána před Novákem ještě přesně tečoval Zdeněk Malich a srovnal tak stav utkání.
10:24 GÓL Snipers Třebíč! 1:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #93 Zdeněk Malich, asistoval #47 Jan Vochyán (1:1)
08:20 Boželníkova střela minula těsně Brestovského levou tyč.
06:10 Tečovaná přihrávka Žáka vylekala Nováka, ale nakonec si s ní poradil.
05:04 Michal Šubert před odkrytou brankou promáchl.
04:18 První střelu na bránu ze strany Snipers vyslal Jahoda.
03:53 Vochyán našel Karpíška, ten minul.
02:16 Zmatky v třebíčské obraně Opava potrestala.
02:15 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha, asistoval #88 Vojtěch Repček (0:1)
01:13 První střela zápasu z čepele Krušberského se mezi tři tyče nevešla.