• 60 59:42
    6:9
    ()

FBC MSEM Přerov - 1.FBK Sršni Rožnov p/R 6:9
branky: 1. Michal Hrabica, 9. Ondřej Kowalik, 41. Tobiáš Pavliš, 42. Ondřej Kowalik, 48. Michal Bělaška, 49. Maxim Šefčík - 24. Petr Kittel, 27. Jiří Šimek, 31. Petr Kittel, 36. Petr Kittel, 44. Patrik Hegar, 48. Patrik Hegar, 50. Petr Burýšek, 60. Ondřej Smékal, 60. Daniel Prašivka; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 155; zásahy brankářů: Michael Hruška 32 - Jiří Škrobák 19; po třetinách: 2:0, 0:4, 4:5
60:00 Komentář hostů Kasl Miroslav (Trenér): Chtěl bych pochválit svůj tým, za to že dnes na hřišti nechali duši. V tomto nesmírně vyrovnaném utkání jsme vydrželi hrát až do konce, což se nám v sezoně zatím moc nedaří. Cesta do play-off bude ještě tvrdá. nDěkujeme soupeři za hru.
60:00 Komentář domácích Malina Petr (Trenér): My nedokážeme hrát klidný zápas. Zápas jsme si prohráli otřesnými momenty ve druhé třetině, kdy jsme nakupili množství velkých chyb na obou končích hřiště.
60:00 Střely ve 3. části: 11:10
59:50 Bojuje se do poslední vteřiny.
59:42 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 6:9
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #86 Daniel Prašivka bez asistence (6:9)
59:15 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 6:8
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #3 Ondřej Smékal, asistoval #42 Denis Zimmer (6:8)
58:31 Timeout 1.FBK Sršni Rožnov p/R
57:26 Timeout FBC MSEM Přerov
56:14 Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání
50:50 Šance hostí střelit gól do prázdné brány neproměněna.
49:20 Poslední minuty se víc slaví góly, než hraje. A útočí se dál.
49:17 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 6:7
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #77 Petr Burýšek bez asistence (6:7)
48:32 GÓL FBC MSEM Přerov! 6:6
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #77 Tomáš Hořecký (6:6)
48:10 Kombinace s nahrávkou Kaďorka před bránu soupeře a gól.
47:56 GÓL FBC MSEM Přerov! 5:6
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (5:6)
47:40 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 4:6
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #11 Patrik Hegar, asistoval #77 Petr Burýšek (4:6)
45:59 Po několika gólech na začátku třetiny začínají týmy hrát rozvážněji.
43:24 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 4:5
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #11 Patrik Hegar, asistoval #3 Ondřej Smékal (4:5)
43:24 Dva rychlé pokusy a hosté opět vedou.
41:31 GÓL FBC MSEM Přerov! 4:4
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #88 Adam Budník (4:4)
40:38 GÓL FBC MSEM Přerov! 3:4
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #69 Tobiáš Pavliš, asistoval #10 Ondřej Kowalik (3:4)
40:38 Pavliš trefuje tyčku a doráží.
40:00 Střely ve 2. části: 5:16
37:33 Přerov se začíná probouzet, ale převahu stále mají hosté.
35:15 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:4
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #86 Daniel Prašivka (2:4)
33:55 Přesilovka domácích zatím bez střely.
32:40 Vyloučen hráč #86 Daniel Prašivka družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost
32:25 Hráči během pár chvil několikrát přeletěli celé hřiště. Oba týmy makají.
30:59 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:3
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #78 Marek Lípový (2:3)
26:55 Střelecká převaha hostí vede k dorovnání v zápase.
26:53 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:2
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #99 Jiří Šimek, asistoval #42 Denis Zimmer (2:2)
24:55 Zázračný zákrok brankáře Hrušky.
23:46 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:1
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #28 Vladislav Kittel (2:1)
21:03 Chyba domácích vedla k pěkné šanci, kterou se ale nepodařilo proměnit.
20:00 Střely v 1. části: 9:14
16:16 Vyloučen hráč #71 Martin Kubalík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost
16:16 Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost
11:55 Útok hostí končí s míčkem pod nohama brankáře. Těsně, ale bez gólu.
08:06 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:0
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #87 Michal Bělaška (2:0)
08:06 Rychlá kombinace z pravé pozice končí gólem.
03:30 Hra je velmi svižná, útoky se rychle střídají.
00:45 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:0
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #37 Daniel Grener (1:0)