5:3
    Jakub VILÍM
    (Holeš)

Torpedo Havířov - FBC Vikings Kopřivnice 5:3
branky: 17. Erik Šochman, 25. Jakub Mikulok, 26. Richard Kraus, 51. Tomáš Vlach, 60. Jakub Vilím - 15. Jakub Kostelník, 31. Tomáš Janek, 48. Martin Nehera; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 147; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 19 - Jakub Strakoš 15; po třetinách: 1:1, 2:1, 2:1
60:00 Komentář hostů Bordovský Filip (Trenér): Odehráli jsme tu dneska s druhým týmen NL kvalitní utkání, ale nebyli jsme tak produktivní jako domácí, takže se vracíme domů bez bodů. Děkuji soupeři za férový zápas.
60:00 Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Trenér): Dneska to hodně dřelo a zdaleka to nebyl herní projev, který jsme schopni předvést. Troufám si i tvrdit, že soupeř byl i lepší. Pozitvní je, že i když jsme předvedli slušný brajgl, dokázali jsme zápas urvat na morál a srdíčko. Děkuji soupeři za zápas a divákům za návštěvu.
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
59:21 GÓL Torpedo Havířov! 5:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #17 Jakub Holeš (5:3)
59:21 Vilim trefuje prázdnou kasu, vypadá to, že je rozhodnuto.
59:00 Kopřivnice bez brankáře.
58:38 Timeout FBC Vikings Kopřivnice
57:54 Vlach orazítkoval břevno.
57:15 Kopřivnice vysoko napadá, což umožnilo domácím rychlé přečíslení.
56:00 Další pohotový zákrok domácího brankáře.
55:20 Velkou šanci chytá Zapletálek.
54:36 Kopřivnice se v pohodě ubránila. Torpedo svou přesilovku využilo spíše k uklidnění hry.
53:36 Kombinace bez střelby.
52:37 Torpedo má šanci znova odskočit.
52:36 Timeout Torpedo Havířov
52:36 Vyloučen hráč #6 Jiří Toman družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
52:36 První vyloučení na straně hostí, na hřišti to vře.
50:23 GÓL Torpedo Havířov! 4:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Tomáš Vlach, asistoval #17 Jakub Holeš (4:3)
50:23 Torpedo teď zatlačilo hosty a Vlach střelou z otočky vrací domácím po chvilce vedení.
49:00 Hra se po vyrovnání uklidnila.
47:18 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #11 Martin Nehera, asistoval #16 Jan Toman (3:3)
46:48 Toman střelou z první o hodně míjí.
46:35 Vyloučen hráč #86 Jakub Mikulok družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:30 Další odložené vyloučení, domácí si komplikují zbytečně život.
46:16 Minuta pryč a Torpedo drží míček daleko od vlastní brány.
45:17 Uvidíme jak se vydaří druhá přesilovka Kopru.
45:16 Vyloučen hráč #10 Samuel Řezáč družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
45:00 Hraje se hurá florbal nahoru dolů.
44:30 Mikulokovi nevyšel krok, takže z rodící se šance nic nebylo.
42:54 Vilím před brankou míček nedorazil.
42:26 Nepříjemně ztečovaná střela, která trefuje Zapletálka.
42:00 Torpedo se soustředí na bránění.
40:58 Střele Vilíma chybělo pár centimetrů.
40:25 Torpedo se bez problémů ubránilo.
40:01 Pokračuje přesilovka Kopřivnice.
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
39:27 První minuta vikingské přesilovky nic nepřinesla.
38:23 Vyloučen hráč #17 Jakub Holeš družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
38:00 Odložené vyloučení.
35:45 Netrefená prázdná brána v podání hostů.
35:20 Kopřivnice zmatek v brankovišti nevyužívá.
34:00 Vlach zastavil nejspíše vyrovnávací střelu.
33:30 Domácí kotel se probouzí a začiná fandit.
32:58 Toman skákavý míček dvakrát promáchl.
31:30 Torpedo na míčku a trochu uklidňuje dění na hřišti.
30:06 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #11 Martin Nehera (3:2)
30:06 Janek vyslal nechytatelnou střelu do pravého rohu, Kopřivnice tlak využívá ke snížení.
29:45 Hosté tlačí Torpedo na útočné polovině.
28:05 Na zemi zůstává hráč Kopřivnice, ale vypadá to, že bude v pořádku.
27:00 Kopřivnice se snaží dostat zpět do zápasu, hosté vyslali několik projektilů.
25:45 GÓL Torpedo Havířov! 3:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Richard Kraus, asistoval #66 Marián Kloza (3:1)
25:45 Strakoš opět jen vyrazil a další dorážka v předbrankovém prostoru znamená rychlé dvoubrankové vedení pro Torpedo.
24:41 GÓL Torpedo Havířov! 2:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #86 Jakub Mikulok, asistoval #23 Denis Kubiczek (2:1)
24:41 Mikulok na hranici malého brankoviště doráží střelu Kubiczka, branka platí a domácí otáčí zápas.
24:14 Strakoš vyráží střelu Křístka, následná dorážka končí těsně mimo.
23:12 Střela na bližší tyč Zapletálka nepřekvapila.
22:00 Nebezpečná střela Krause zblokována.
21:37 Křístek se probojoval do šance, bohužel přestřeluje.
21:00 V první minutě aktivnější domácí družstvo.
20:00 Střely v 1. části: 5:5
19:30 Výborný obranný zákrok Šochmana zabránil šanci.
19:00 Poslední minuta první třetiny.
16:35 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #21 Erik Šochman, asistoval #86 Jakub Mikulok (1:1)
16:35 Šochman dostal do předbrankového prostoru nahrávku od Mikuloka a vyrovnává stav zápasu.
16:10 Šanci domácí obrany Kopřivnice nepotrestala, z rychlého protiútoku další výborný zákrok Strakoše.
14:45 Rychle mohlo být vyrovnáno, Strakoš ovšem předvádí skvělý zákrok levým ramenem.
14:09 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (0:1)
14:09 Zmatek v brankovišti domácích nakonec končí první brankou zápasu.
13:00 Hra je stále velmi vyrovnaná.
10:30 Velkou šanci vychytal Zapletálek. Osamocený Kubátko ho backhandem nedokázal překonat.
09:59 Vilímovi obtočení kolem brány nevyšlo.
09:45 První střela také na Strakoše.
08:30 První dva zákroky pro Zapletálka.
07:25 Do úniku se mohl dostat Feber, ale zradilo ho zpracování.
06:30 Oba týmy dobře blokují střely.
05:20 Vilímovi v šanci míček sjel z čepele.
04:45 Střela Mikuloka jen do boční sítě.
04:00 Držení míčku zatím vyrovnané u obou týmů. Žádnou velkou šanci ani střelu jsme neviděli.
00:50 První fauly a volné údery na obou stranách.
00:01 Úvodní buly pro hostující vikingy.
00:00 Vítáme všechny online diváky u šlágru tohoto kola mezi domácím Torpedem a hosty z Kopřivnice, tedy souboje druhého se třetím týmem tabulky.