• 47 46:30
    3:7
    (Firda)

TJ Slovan Havířov - Z.F.K. Petrovice 3:7
branky: 20. Jan Brija, 24. Martin Stibor, 41. Kryštof Fusek - 16. Martin Szweda, 18. Petr Raček, 23. Petr Kašpar, 23. Petr Raček, 27. Roman Oborák, 37. Filip Michejda, 47. Roman Oborák; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 122; zásahy brankářů: Lukáš Vernarský 13, Ivo Sikora 9 - Maciej Bogdański 30; po třetinách: 1:2, 1:4, 1:1
60:00 Komentář domácích Erbs Matěj (Trenér): Mohl bych napsat příběh, možná i knížku, o tom, jak se to má dělat a nemá dělat. Nikdy jsem nebyl talent, a vše jsem si na hřišti vydřel. Každý souboj, každou vteřinu v zápase, jsem nepřemýšlel, nad ničím, než být lepší než soupeř, vyhrát každý míček, každý střet u mantinelu, odbránit střídání, celkově komplexně pomoct týmu. Asi mě musí kontaktovat Bez frází... abych řekl co je tahle generace zač. Jsem smutný, strašně smutný, jak někdo může pohrdat sportem, pohrdat svým spoluhráčům, pohrdat týmu. I kdyby jsme měli Josého na laviččce spolu s jeho mentálním trenérským štábem, naši hráči by stejně přemýšleli v době předzápasové o tom, kam půjdou večer si sednout na aperitiv. Škoda, že již nemám ani jedno koleno, jinak bych tam nechal po dobu 60 minut vše. Snad se někdo zamyslí, nepředpokládám však v to ... Děkuji těm, kteří když tam jdou, nechají tam hlavně srdce. Těch je ale málo ...
60:00 Komentář hostů Vlček Martin (Trenér): Do zápasu jsme vstupovali s jasným cílem, a to ukončit sérii proher. První třetina z naší strany ještě nebyla dobrá, bylo to hodně ospalé a jako vždy jsme se přizpůsobili tempu soupeře. Pomohl nám začátek druhé části, kdy jsme vstřelili nějaké branky a uklidnili se. Poté jsme již byli více na míčku a hru kontrolovali. Děkuji za zápas soupeři, rozhodčím a dívákům.
60:00 Střely ve 3. části: 14:10
59:23 Hodulík se snaží dostat k bráně
58:00 Právě probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny
54:53 Fusek nahrál Drongovi před bránou, ale on ji však nevyužil pro prospěch týmu
53:00 Kukla využil chybu soupeře a vstřelil na bránu
51:50 Petrovice utlačili Slovan a drží se na jejich polovině
50:00 Charvát vystřelil povedenou střelu, kterou mu golman vychytal
48:24 Slovan si soíš drží míček na své půlce a hledá šance na výjezd
46:30 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:7
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #5 Ondřej Firda (3:7)
46:15 Vyloučen hráč #66 Jan Brija družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:24 Stibor si drží míček za branou a čeká na šanci
43:26 Petrovice zatlačily Slovan do obrany
42:29 Sikora tak tak zachránil gól nohou
41:41 Petrovice rozehrávku nevyužili na střelbu
40:44 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:6
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #64 Kryštof Fusek z trestného střílení (3:6)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #9 Ivo Sikora družstva TJ Slovan Havířov
40:00 Střely ve 2. části: 12:13
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny
38:16 Petrovice zasypávají Vernanského střelami
36:40 Slovan se snaží neustále dostat míček do brány
36:13 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:6
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #66 Filip Michejda, asistoval #4 Lukáš Homola (2:6)
33:28 Hráč Slovanu vystřelil přímo na bránu z rozehrávky, kterou mu však brankář vychytal
32:00 Atmosféra se začíná vyhrocovat a vznikají vetší zmatky u brány Slovanu
30:40 Petrovice využily střídání Slovanu a míříli k bráně, kde je však zablokovali
29:11 Kozelský si hezky obehrál hráče petrovic
26:34 Drong dokázal z bule probojovat míček až k bráně
26:33 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #18 Dominik Chvastek (2:5)
25:32 Hra se momentálně přelévá ze strany na stranu
23:17 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #12 Martin Stibor bez asistence (2:4)
23:17 Stibor se ujal míčku a obehrál si všechny hráče přes celé hřiště a skóroval
22:40 Timeout TJ Slovan Havířov
22:40 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #81 Petr Raček, asistoval #68 Daniel Flašar (1:4)
22:39 Kvůli velkého zmatku před bránou Slovanu padl gól pro Petrovice
22:22 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #71 Petr Kašpar, asistoval #18 Dominik Chvastek (1:3)
20:27 Slovan je v plném počtu
20:00 Buly získaly Petrovice
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:39 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #66 Jan Brija, asistoval #91 Tomáš Hodulík (1:2)
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny
18:27 Vyloučen hráč #7 Daniel Sekula družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za vysoká florbalka
18:14 Slovan je opět v přesilovce ve stejné formaci
17:50 Vyloučen hráč #66 Filip Michejda družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hrubost
17:28 GÓL Z.F.K. Petrovice! 0:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #81 Petr Raček, asistoval #67 Radim Heiser (0:2)
15:22 GÓL Z.F.K. Petrovice! 0:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #23 Martin Szweda bez asistence (0:1)
15:22 Szweda našel skulinku brankáře při rozehře a povedlo se mu svůj tým dát do vedení
14:39 Petrovice jsou v plném počtu
13:46 Fusek se pokusil vyjet na brankáře, však byl zablokován obranou
12:39 Vyloučen hráč #66 Filip Michejda družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání
10:32 Vernanský krásně podržel tým při přímých střelách Petrovic
09:52 Hráč Slovanu šikovně zablokoval střelu na bránu
08:10 Samotného Sekulu vychytal golman Petrovic
06:44 Petrovice si drží míček na své polovině
05:47 Oba týmy prozatím hrají s rozmyslem
04:12 Petrovice čekají na spravný moment pro dostání míčku k bráně
03:33 Slovan se vší silou se snaží probojovat míček k soupeřově bráně
00:00 Úvodní buly získaly Petrovice