5:0
    Martin BUGANSKÝ
    (Kuběna)

S.K. P.E.M.A. OPAVA - TJ Slovan Havířov 5:0
branky: 15. Marek Klečka, 36. Jáchym Kuběna, 42. Vojtěch Repček, 59. Dominik Klimscha, 60. Martin Buganský; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 3:3 + Matěj Erbs OS + Jiří Kroček TDKU + 4; využití: 2:0; diváků: 77; zásahy brankářů: Kryštof Bezděk 12 - Ivo Sikora 22, Lukáš Vernarský 4; po třetinách: 1:0, 1:0, 3:0
60:00 Komentář domácích Trunkát Michal (Trenér): Musím pochválit naše borce. Dneska dozadu odmakané, žádný velký propad. Dneska zvítězil tým, který udržel nervy na uzdě. Děkujeme za utkání. Ahoj čau.
60:00 Komentář hostů Erbs Matěj (Trenér): Dneska to mělo dva faktory. Jeden komentovat nemůžu a druhý byl soupeř, který byl všude o krok před námi. Opava zahrála dobrý zapas, za to nám chyběla opět chuť vůbec hrát. Někdy je težké vnést do týmu motivaci, když stojíte proti zdi. A ted mimo florbal, tuhle halu by měli zakázat na veškerý sport, příště si se svými dioptriemi vezmu čelovku.
60:00 Střely ve 3. části: 10:6
59:38 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #4 Martin Buganský, asistoval #44 Jáchym Kuběna (5:0)
58:44 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha, asistoval #10 Jiří Šebesta (4:0)
58:24 Vyloučen hráč #65 Jiří Kroček družstva TJ Slovan Havířov na 2+2 minuty za nesportovní chování
58:24 Vyloučen hráč #65 Jiří Kroček družstva TJ Slovan Havířov do konce utkání
57:21 Hodulík v gólovce, Bezděk s tyčkou drží opavskou nulu na ukazateli.
56:44 Gebauer bekhendem zády k bráně, ale neprosazuje se.
56:00 Kuběna ani na dvakrát nevyzrál na Vernarského.
55:00 Repček posekaný nahrál na roh malého brankoviště, ale Šubert netrefuje vůbec branku.
54:23 Rabinský od mantinelu a nový brankář Havířova maskou vyráží.
53:30 Snad už máme extrémy za sebou... a dohrajeme utkání důstojně.
53:01 Timeout TJ Slovan Havířov
51:45 Opava v kombinaci proti 3 statečným, ale neúspěšná.
50:51 Střídání brankáře. Nový brankář #71 Lukáš Vernarský družstva TJ Slovan Havířov
50:51 Opava vstřelila regulérní gól, ale rozhodčí signalizoval rozehru pro domácí, ale měli rozehrávat hosté. Následné reakce hostujících hráčů a následná porada končí odvoláním gólu.
50:02 Vyloučen trenér Matěj Erbs družstva TJ Slovan Havířov - osobní trest
50:02 Vyloučen hráč #77 Michal Kozelský družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nesportovní chování
50:02 Vyloučen hráč #65 Jiří Kroček družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za držení
49:50 Trestné střílení družstva TJ Slovan Havířov neproměnil #64 Kryštof Fusek.
49:50 Fusek si sice položil Bezděka a měl před sebou prázdnou branku, ale trestuhodně trefuje břevno!!!
49:50 Střela neprošla, následný závar a jeden rozhodčí píská faul hostujících hráčů, druhý ukazuje trestné střílení... !? Tak co teď?
49:46 Bezděk v kolizi s Hodulíkem, rozhodčí pískají faul opavského brankáře. Standartka na velkém brankovišti.
47:55 Malina luxusně získla míček, centr na Klimschu, ten na střed a Buganský netrefuje optimálně. Škoda, zlinčujte ho :)
47:10 Vyloučen hráč #18 Daniel Gebauer družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:10 Emoce :)
46:00 Hosté začínají být nervózní a začínají agresivněji napadat.
45:33 Klečka čistě masíroval soupeře, ten to těžce nese...
44:13 Opava se ubránila, kdy šanci měl ještě Kozelský, ale Bezděk byl proti!
42:06 Vyloučen hráč #64 Daniel Kružel družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hra rukou
41:56 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #88 Vojtěch Repček, asistoval #29 Kryštof Malina (3:0)
41:56 Malina posunul míček na modrou, kde Repček pálil přesně pod horní tyč hostující branky!
40:01 Opava na míčku.
40:00 Střely ve 2. části: 11:2
39:33 Exopavský Denis Kukla si podržel Klimschu, ten se diví a zvedá ruce. Kukla bere míček a v akci 3 na 2 se skoro prosazují.
38:00 Opava evidentně nikam nespěchá. Havířov čeká...
36:30 Gólovka pro Šuberta, jeho střelu zblízka tygřím skokem chytá Sikora.
36:13 Šubert a jeho střela ze středu končí těsně vedle branky.
36:05 Závar na brankovišti Opavy vyřešil odpálením míčku Rabinský.
35:04 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #44 Jáchym Kuběna, asistoval #22 David Zwinger (2:0)
34:00 Právě probíhá 14. minuta druhé třetiny, kdyby jste nevěděli.
31:54 Jachým Kuběna a jeho šance nekončí gólem.
31:37 Vojta Repček se dostal k odraženému míčku, ale procedit míček pod Sikorou se mu nepodařilo.
30:00 Na druhé straně rozhodčí neuznali dól domácímu týmu, provinil se jeden z opavských vysokou holí.
29:32 "Havířovský" Kuba Hronek už zvedal ruce nad hlavu, ale zbytečně, je mu pískáno postavení v malém brankovišti.
28:34 Charvát vyvezl míček, náhravka na střed, Kozelský v tísni míří jen vedle branky.
27:40 Bezděk neohroženě sbírá míček na hranici velkého brankoviště.
27:00 Hluchá pasáž druhé třetiny.
23:03 Peťa Pavelek uklidňuje hru a střídáme.
22:01 Repček z půl oblouku střílel skrytě, ale Sikora na poslední chvíli stačil zareagovat.
20:24 Klečka od střídaček a Sikora měl co dělat, aby míček letící do víka vyrazil.
20:00 Hosté opět vyhrávají buly.
20:00 Střely v 1. části: 10:4
19:30 Drong od střídaček, Bezděk chytá do koše.
18:50 Šubert při chuti, jeho střela tahem málem zapadla na bližší tyč, proti byl ale Sikora v brance.
17:45 Gebauer získal míček na modré, zadovkou ho posunul, Posselt z první střílí, ale pouze nad.
17:00 Střední pásmo je dneska jedna velká sekaná.
16:00 Špatnou rozehru málem trestal Zwinger a následně i Šimera to prodal...
15:06 Hosté trefují tyč domácí branky!
14:39 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #57 Patrik Posselt (1:0)
14:39 Posselt posunul míček po lajně, kde si Klečka prohodil obránce a klasicky zakončil střelou nad nohu na vzdálenější tyč! Nechytatelně :)
14:00 Skrytou střelu hostů zblkoval Pavelek a hned otáčí na branku hostů, jeho střelou zpoza půlky končí jen těsně vedle.
10:00 Hosté otálejí s rozehrou, Klečka toho využil a získal alespoň na chvíli míček pro domácí.
09:00 Hosté kombinují, ale bez gólové úspěchu.
08:12 Buganský v oslabení málem slavný, jeho střelu od modré tak tak vyráží hostující Sikora.
07:20 Vyloučen hráč #7 Dominik Klimscha družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za bránění ve hře
07:20 Klimscha objal na mantinelu Kozelského a rozhodčí to posoudili jako nedovolený zákrok.
06:12 Opavský Šebesta vyvezl míček, posunul na střed, kde ho sbírá Klečka a následná střela byla zblokována.
05:00 Klimscha přenechal míček na středu pro Šubertovi, následnou střelu chytá Sikora.
04:40 Hra se nám pomalu vyrovnala...
03:27 Hosté vystrkují růžky a zkoušejí kombinovat na polovině Opavy.
02:51 Hosté se ubránili, ale pořád je na míčku domácí tým.
02:04 Opava neustále tlačí, ale zatím nepřesná muška to kazí...
01:36 Klimscha prověřil z úhlu Sikoru, ten míček vyráží do rohu.
01:21 Malina z křídla bombou jen vedle...
00:41 Vyloučen hráč #20 Jan Drong družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
00:01 Hosté se ujímají úvodního buly.