Jiří VRAJ
  • 60 59:24
    Hranice

Snipers Třebíč - FBC Hranice 4:5
branky: 18. Vojtěch Janata, 20. Martin Žák, 41. Jan Vochyán, 50. Martin Žák - 6. Ondřej Borik, 15. Ondřej Dobeš, 33. Tomáš Václavík, 34. Lubomír Kratochvíl, 51. Lubomír Kratochvíl; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 163; zásahy brankářů: Petr Brestovský 13 - Jakub Kosar 24; po třetinách: 2:2, 0:2, 2:1
60:00 Komentář domácích Kelbler Michal (Trenér): Dnes jsme podali další ze svých špatných výkonů a tím, že to honíme ve třetí třetině, nic nevyřešíme. Gratuluji soupeři šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 11:4
59:46 Vochyán mířil opět vedle.
59:25 Snipers budou mít možnost hry 6 na 4.
59:24 Timeout FBC Hranice
59:24 Vyloučen hráč #46 Jiří Vraj družstva FBC Hranice na 2 minuty za hra rukou
59:00 Do konce zbývá minuta a Snipers tlačí v šesti hráčích.
57:56 Timeout Snipers Třebíč
56:56 Homolka při přečíslení 2 na 1 nedokázal najít Mátla před brankou.
56:53 Vochyán ukazuje svou neskutečnou šikovnost a šetří cenné sekundy.
55:02 Vyloučen hráč #19 Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za zvedání florbalky
52:03 Po střele Homolky znovu tyč.
50:48 Po střele Mátla zvoní tyč!
50:06 Mikel přesnou nahrávkou našel osamoceného Kratochvíla před odkrytou bránou a ten už se nemýlil.
50:05 GÓL FBC Hranice! 4:5
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #28 Lubomír Kratochvíl, asistoval #8 René Mikel (4:5)
49:37 Krásné zakončení Žáka znamená vyrovnání.
49:36 GÓL Snipers Třebíč! 4:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #47 Jan Vochyán (4:4)
47:45 Vyloučen hráč #97 Jan Grygar družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání
44:29 Výborný blok Vochyána.
40:50 GÓL Snipers Třebíč! 3:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #47 Jan Vochyán, asistoval #22 Lukáš Mátl (3:4)
40:50 Vochyán využil trochu volného místa, které nechal Kosar na přední tyči.
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
38:31 Homolkova teč skončila na tyči.
33:47 Po Mikelově přihrávce se ocitl Kratochvíl sám před třebíčskou brankou a podsunul pod Brestovským míček do sítě.
33:46 GÓL FBC Hranice! 2:4
32:28 GÓL FBC Hranice! 2:3
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #88 Tomáš Václavík bez asistence (2:3)
32:28 Václavíkova dorážka backhandem znamená vedení Hranic.
31:29 Brestovský nadvakrát skvěle vychytal Bittera!
30:38 Vyloučen hráč #36 Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za opakované přestupky
29:24 Ani Žákova střela se mezi tři tyče nevešla.
28:40 Kosar potřetí během chvilky vykryl Vochyána.
27:54 Vyloučen hráč #29 Jaromír Chodil družstva FBC Hranice na 2 minuty za držení
27:18 Dorážka Svobody se mezi tři tyče nevešla.
25:38 Opět skvělý Picmaus vzadu.
23:38 Hosty teď zachránila branková konstrukce! Dorážka Malicha šla trasou tyčka-tyčka-pryč a Kosar musí být rád.
23:03 Výborný obranný zákrok Picmause a jeho následný pokus backhandem kryje Kosar.
22:24 Borik tentokrát svou střelou ohrozil jen kameru za brankou třebíčského brankáře.
20:32 Borik se dostal do stejné pozice jako při prvním gólu, tentokrát ale na Brestovského nevyzrál.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:28 Domácí v přesilové hře díky Žákovi vyrovnávají.
19:27 GÓL Snipers Třebíč! 2:2
19:17 Vyloučen hráč #35 Tomáš Kubica družstva FBC Hranice na 2 minuty za opakované přestupky
17:50 Snipers mají možnost odloženého vyloučení.
17:11 Tečovaná střela Janaty dopadla za Kosarova záda.
17:10 GÓL Snipers Třebíč! 1:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #71 Vojtěch Janata, asistoval #7 Lukáš Dvořák (1:2)
15:16 Brestovského po nepřesvědčivém zákroku zachránila tyčka.
14:03 Po skvělém Václavíkově posunutí míčku se před domácím brankářem objevil sám Dobeš a poradil si.
14:02 GÓL FBC Hranice! 0:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #6 Ondřej Dobeš, asistoval #88 Tomáš Václavík (0:2)
11:57 Střela Potsche z dálky Brestovského nepřekvapila.
10:12 Střela Dvořáka zblokovaná.
08:23 Střelu Mikela kryje Brestovský.
07:49 První střelu na branku si připisují i Snipers.
05:34 Hranice se ujímají vedení díky přesné střele Borika z osy hřiště.
05:33 GÓL FBC Hranice! 0:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #20 Ondřej Borik, asistoval #46 Jiří Vraj (0:1)
04:51 Picmausovu přízemní střelu tečoval před bránou Žák, míček ale skončil v rohu.
04:18 Ačkoliv kotel hranic tvoří pouze čtyři fanoušci, vytvářejí skvělou atmosféru pro svůj tým.
02:00 Ani jeden z týmů si zatím nevytvořil žádnou šanci.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté.