(Hruban)
  • 60 59:05
    Asper

Asper Šumperk - FBC Vikings Kopřivnice 9:4
branky: 3. Jiří Trávníček, 18. Petr Matěj, 21. Daniel Venouš, 30. Jiří Trávníček, 35. Ondřej Mrázek, 38. Jan Mannl, 58. Ondřej Mrázek, 59. Ondřej Mrázek, 60. Jiří Trávníček - 26. Jakub Kresta, 34. Adam Lichnovský, 47. Ondřej Holaň, 51. Lukáš Michna; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 4 + Ondřej Mrázek OS:6 + Jakub Kostelník OS + Vojtěch Zátopek OS; využití: 1:2; diváků: 170; zásahy brankářů: Antonín Byvan 13 - Jakub Strakoš 6, Adam Strouhal 9; po třetinách: 2:0, 4:2, 3:2
60:00 Komentář domácích Zapletal Matyáš (Asistent trenéra): Bohužel nedokáži objektivně posoudit, který tým byl v zápase lepší, protože od 2. třetiny se řešily na hřišti spíše vzájemné emoce - možná je to způsobeno společenskou nenávistí po proběblých prezidentských volbách, těžko říci, ale ještě bude probíhat 2. kolo, máme se na co těšit. My však bereme důležité 3 body. Děkuji soupeři a rozhodčím.
60:00 Komentář hostů Soukal Lukáš (Vedoucí): Je velice smutné, že v této lize a v dnešní době, může nastat taková komedie, co zde nastala. Zápas absolutně rozhodčí nezvládli a to mělo za důsledek, že se na obou stranách objevily horké hlavy a s florbalem tato hra neměla nic společného. Děkujeme soupeři.
60:00 Střely celkem: Šumperk - 23, Kopřivnice - 17
60:00 Střely ve 3. části: 6:6
59:05 Timeout Asper Šumperk
59:05 GÓL Asper Šumperk! 9:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #11 Jakub Hruban (9:4)
58:41 GÓL Asper Šumperk! 8:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #19 Jindřich Kamler (8:4)
58:41 Vyloučen hráč #21 Jan Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nesportovní chování
58:41 Vyloučen hráč #3 Vojtěch Zátopek družstva FBC Vikings Kopřivnice - osobní trest
58:41 Vyloučen hráč #21 Tomáš Macák družstva Asper Šumperk na 2 minuty za nesportovní chování
58:41 Vyloučen hráč #13 Ondřej Mrázek družstva Asper Šumperk - osobní trest
58:41 Rozmohl se nám tu takový nešvar
57:53 GÓL Asper Šumperk! 7:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek bez asistence (7:4)
57:53 Vyloučen hráč #5 Jakub Kostelník družstva FBC Vikings Kopřivnice - osobní trest
57:53 Vyloučen hráč #9 Tomáš Kusz družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nesportovní chování
57:45 Kopřivnice v šesti
57:15 Timeout FBC Vikings Kopřivnice
56:52 Mrázek po dnešku již nemusí navštívit tatérský salon
56:01 Nehera za domácí brankou vymýšlí další počínání s kulatým nesmyslem
54:41 Kamler vyčkával za svou bránou a než bys řek švec už byl faulován v soupeřově rohu
53:25 Trávníček se nakonec i přes tři soupeře dostal ke střele a s jeho projektilem měl Strouhal značné problémy
52:36 Tyč zachránila Byvana od inkasování
51:31 Kamler blokuje střelu Kostelníka
51:00 Byvan vychytává Zátopka
50:08 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 6:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Lukáš Michna, asistoval #12 Adam Lichnovský (6:4)
50:08 Další ze série šťastných gólů v podání Michny
49:46 Přesilovka domácích byla taková nemastná neslaná, což potvrdila i statistika střel v ní
48:46 Nehera vybojoval míček, ale jen za cenu faulu
47:23 Vyloučen hráč #22 Tomáš Telčer družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
47:23 Hruban faulován, ale i tak stihl prověřit Strouhala
46:31 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 6:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #20 Lukáš Michna (6:3)
46:12 Stejná kombinace jako při druhém gólu hostí, tentokrát ale Byvan chytá
45:45 Vyloučen hráč #13 Ondřej Mrázek družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
39:12 Kopřivničtí drží balonek a ukusují tak čas ze svoé početní nevýhody
38:07 Vyloučen hráč #3 Vojtěch Zátopek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
37:29 GÓL Asper Šumperk! 6:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #7 Jan Mannl, asistoval #13 Ondřej Mrázek (6:2)
37:29 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Adam Strouhal družstva FBC Vikings Kopřivnice
36:18 Asper v rozvážné rozehrávce
34:21 GÓL Asper Šumperk! 5:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #18 Jiří Trávníček (5:2)
34:21 Místní uklízečka už nemusí ani k druhé bráně, tu totiž vyčistil Mrázek po okamžitém využití přesilovky
34:16 Vyloučen hráč #15 Tomáš Janek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:09 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Adam Lichnovský, asistoval #4 Ondřej Kubátko (4:2)
33:09 Lichnovský se po krosu Kubátka prosazuje
32:47 Byvan lape střelu z bezprostřední blízkosti po nafingované shazovačce do rohu, míček však mířil před branku domácích
31:18 Vyloučen hráč #18 Jiří Trávníček družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
30:54 Trávníček na nic nečekal a ihned po odpískání standartky pro svůj tým vybídl Šímu ke střele, jehož však Strakoš čape
29:05 GÓL Asper Šumperk! 4:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #69 Petr Matěj (4:1)
29:05 Matěj nebyl sobec v úniku společně s Trávníčkem a připravil tak na zlatém podnose pro domácího ostrostřele jednoduchou pozici
28:41 Toman se sám zahnal z ideální střelecké pozice, kterou mu Janek naservíroval
27:46 Vlček pálí jak žáha, ale mimo
27:17 Šíma svou vybídkou zpoza brány našel jen obsazeného Trávníčka
26:39 Byvyn zasahuje, navíc měl štěstí, když se odražený míček nepodařilo Kopřivnickému forvardovi zpracovat, zakončoval by totiž do odkryté branky
25:30 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jakub Kresta, asistoval #21 Jan Monsport (3:1)
25:30 Byvan poprvé inkasuje
24:59 Krestovo nahození míří mimo Byvana a jeho operační prostor
24:34 Vlček uklidňuje hru
24:21 Mannla nadvakrát zblokoval střely hostí
23:01 Kontroverzní zákrok na Trávníčka, ale u rozhodčích prošel
20:30 GÓL Asper Šumperk! 3:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #13 Ondřej Mrázek (3:0)
20:00 Střely v 1. části: 10:6
19:54 Frýdl si při standartce z rohu našel volný prostor, ale na Byvana nevyzrál
19:34 Blok Hrubana zastavil Jankovu střelu
19:00 Toman vychytán Byvanem
17:37 Vyloučen hráč #19 Jindřich Kamler družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
17:06 GÓL Asper Šumperk! 2:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj, asistoval #4 Michal Šíma (2:0)
17:06 Ukázková situace 3 na 2 v podání Matěje a Šímy, jakožto hlavních aktérů této akce, kdy první jmenovaný udělal práci za místní uklízečku
16:00 Venouš zablokován
14:41 Socha po zemi minul prostor mezi třemi tyčemi
13:56 Kopřivnice kontroluje balonek a díky Sochovi ohrožuje Byvana, ten ovšem zatím klidný
13:14 Asper rozvážně rozehrává
12:24 Janek domácího kapitána Mrázka z výběhu neprostřeluje
11:15 Kamler si v těžké situaci při napadání Holaně poradil
10:06 Trávníček zlikvidován Strakošovou helmou
09:29 Mrázek z výběhu prozkoušel pozornost Strakoše v posledních okamžicích početní výhody
08:54 Byvan likviduje samostatnou akci hostujícího Tomana po chybě Kamlera na půlící čáře
08:20 Mrázek pálí jen do bloku
07:30 Vyloučen hráč #8 Jakub Kresta družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
07:17 Mannl byl faulován, nastává odložené vyloučení
05:16 Venouš Strakošovu svatyni po zisku v útočném pásmu netrefuje
04:42 Harapát se ve svém obranném rohu chytře nechal zfaulovat
02:50 GÓL Asper Šumperk! 1:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #65 Antonín Harapát (1:0)
02:50 Trávníček se z jednočky po pasu domácího mladíka Harapáta trefuje z basketbalové trojky přesně
02:19 První pokus Asperu o přechod do útočného pásma byl slepý
01:41 Kopřivnice kontroluje podle očekávání balonek
00:06 Venouš se ihned z buly vydal kupředu, jeho výpad však ukončila jeho nepřesnost
00:00 Dobrý večer, vítáme Vás u utkání v rámci 17. kola Národní ligy, skupina východ. Bodový deficit domácích je -9, takže o papírovém favoritovi je jasno. Uvidíme však určitě koukatelný florbal. Nažhavte očka, za pár chvil začínáme.