1

3.

série

FBC MSEM Přerov - Z.F.K. Petrovice 11:10pn
branky: 9. Adam Pospíšilík, 9. Ondřej Kowalik, 11. Daniel Grener, 15. Daniel Grener, 24. Ondřej Kowalik, 28. Matěj Ševčík, 45. Tobiáš Pavliš, 47. Tobiáš Pavliš, 56. Tomáš Hořecký, 56. Tobiáš Pavliš, N Ondřej Kowalik - 3. Martin Szweda, 7. Jakub Nota, 7. Petr Horák, 11. Daniel Flašar, 19. Dominik Chvastek, 27. Jakub Češek, 30. Petr Horák, 36. Ondřej Firda, 44. Martin Szweda, 60. Ondřej Firda; rozhodčí: Pavel Hála - Matěj Vrablík; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 108; zásahy brankářů: Michael Hruška 26 - Pavel Kulla 29, Maciej Bogdański 5; po třetinách: 4:5, 2:3, 4:2, 0:0
Komentář domácích Malina Petr (Trenér): No, co na to říct. Chtěli jsme tři body, máme dva. Obrana dnes zlá, špatná, takticky, v rozhodování, zastupování nebo ztráty. Petrovice jen tak čekaly a trestaly. Musím pochválit řešení jejich útoků. Prostě se po ziscích dostávali do šancí a že jich bylo. Třetí třetina od nás super, ukázali jsme, že nad soupeřem můžeme dominovat. No a byla to sekaná, pouštělo se vše, štvalo to nás, soupeře, diváky.
Komentář hostů Vlček Martin (Trenér): Klasický zápas v Přerově - spousta branek a žádná obrana. My jsme dneska udělali velké množství chyb, špatných rozhodnutí a proto jsme přišli o dva body. Pokud v utkání 2x vedeme o tři branky, musíme si to pohlídat. Máme na čem pracovat. Děkuji soupeři, rozhodčím a všem přítomným, kteří nezmrzli :)
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. Petrovice hráč #5 Ondřej Firda , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC MSEM Přerov hráč #37 Daniel Grener a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. Petrovice hráč #71 Petr Kašpar a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC MSEM Přerov hráč #10 Ondřej Kowalik a vstřelil rozhodující gól (11:10).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. Petrovice hráč #68 Daniel Flašar , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 2:5
64:26 V hale poměrně ticho, nervozita stoupá.
61:50 Bělaška také střílí vedle.
61:44 Hořecký v dobré střelecké pozici, bohužel netrefuje.
60:00 Zápas se nám protahuje do prodloužení. Na hřišti běhají pouze tři hráči z každého týmu.
60:00 Střely ve 3. části: 13:10
59:40 Střela Petrovic, Hruška připraven a chytá.
59:01 GÓL Z.F.K. Petrovice! 10:10
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #91 Maciej Bogdański (10:10)
58:11 Po poradě Petrovic zkouší hrát bez brankáře.
57:50 Střídání brankáře. Nový brankář #91 Maciej Bogdański družstva Z.F.K. Petrovice
57:40 Timeout Z.F.K. Petrovice
56:54 Firda střílí, ale vedle.
55:59 GÓL FBC MSEM Přerov! 10:9
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #69 Tobiáš Pavliš, asistoval #87 Michal Bělaška (10:9)
55:59 Pavliš díky svým rychlým nohám předběhl Bělašku, tato situace vyústila ve velmi cenný gól.
55:09 GÓL FBC MSEM Přerov! 9:9
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #77 Tomáš Hořecký, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (9:9)
54:14 Začíná se přiostřovat, napětí stoupá.
48:54 Krásný gólmanský zákrok předvedl domácí Hruška.
46:49 GÓL FBC MSEM Přerov! 8:9
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #69 Tobiáš Pavliš, asistoval #12 Jonáš Pavliš (8:9)
46:49 Souhra bratří Pavlišů končí vymetenou šibenicí.
45:55 Kašpar se snaží dostat míček do branky, Filka blokuje.
44:08 GÓL FBC MSEM Přerov! 7:9
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #69 Tobiáš Pavliš, asistoval #23 Adam Pospíšilík (7:9)
44:08 Hrabica našel Pavliše, který hezky umístil míček do branky.
43:12 GÓL Z.F.K. Petrovice! 6:9
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #23 Martin Szweda, asistoval #13 Vojtěch Mrkva (6:9)
42:06 Třetí třetina zatím ve velmi vysokém tempu.
40:39 Přerov se snaží dostat míček do soupeřovy branky, zatím bez úspěchu.
40:00 Střely ve 2. části: 15:9
39:00 Dnešní zápas je poměrně bohatý na počet branek.
35:44 GÓL Z.F.K. Petrovice! 6:8
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #7 Petr Horák (6:8)
35:44 Chyba Pospíšilíka, Firda neváhal a skóruje.
31:08 Vyloučen hráč #4 Lukáš Homola družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:08 Chyba Homoly znamená přesilovou hru pro Přerov.
29:45 GÓL Z.F.K. Petrovice! 6:7
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #5 Ondřej Firda (6:7)
29:45 Horák se dostal do breakové situace, neváhal, skóruje.
27:53 GÓL FBC MSEM Přerov! 6:6
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #77 Tomáš Hořecký (6:6)
27:33 Ševčíkova baletní otočka změnila stav utkání.
26:46 GÓL Z.F.K. Petrovice! 5:6
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #27 Jakub Češek, asistoval #68 Daniel Flašar (5:6)
26:46 Po chybné přihrávce domácího hráče první střela petrovic v této třetině padla do branky.
23:23 GÓL FBC MSEM Přerov! 5:5
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #88 Jakub Skalník (5:5)
23:23 Kowalik si počkal na správnou chvílí a střílí gól.
21:31 Bělaška střílí z otočky, Kulla připraven a nepřekvapen.
20:00 Střely v 1. části: 14:12
18:50 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #71 Petr Kašpar (4:5)
18:45 Kašpar se snažil dvakrát vystřelit, ale Gavaller dvakrát blokuje.
18:10 Homola vyslal střelu, která byla přerovským hráčem zablokována.
16:00 Petrovice se snaží přelstít Hrušku, zatím bez šance.
14:27 GÓL FBC MSEM Přerov! 4:4
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #37 Daniel Grener, asistoval #10 Ondřej Kowalik (4:4)
13:51 Vyloučen hráč #23 Martin Szweda družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání
10:58 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #68 Daniel Flašar z trestného střílení (3:4)
10:58 Chyba Filky vyústila v nájezd.
10:02 GÓL FBC MSEM Přerov! 3:3
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #37 Daniel Grener, asistoval #14 Matěj Ševčík (3:3)
10:00 Pavliš T. střílí, gólman chytá.
08:46 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:3
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik bez asistence (2:3)
08:21 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:3
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #23 Adam Pospíšilík, asistoval #87 Michal Bělaška (1:3)
08:21 Pospíšilík našel výbornou pozici a střílí gól.
06:46 GÓL Z.F.K. Petrovice! 0:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #23 Martin Szweda (0:3)
06:19 GÓL Z.F.K. Petrovice! 0:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #19 Jakub Nota, asistoval #18 Dominik Chvastek (0:2)
05:56 Hráč Petrovic trefuje břevno.
03:14 Zápas začíná nabírat tempo.
02:02 GÓL Z.F.K. Petrovice! 0:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #23 Martin Szweda, asistoval #7 Petr Horák (0:1)
01:00 Petrovice zahajují zápas střelou, Hruška chytá.