0

2.

série

Torpedo Havířov - FBC MSEM Přerov 5:4pn
branky: 16. Dominik Křístek, 31. Jakub Vilím, 37. Richard Kraus, 60. Ondřej Kučera, N Jakub Vilím - 3. Michal Hrabica, 10. Tomáš Hořecký, 25. Lukáš Kaďorek, 31. Michal Bělaška; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 132; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 7 - Michael Hruška 35; po třetinách: 1:2, 2:2, 1:0, 0:0
Komentář hostů Malina Petr (Trenér): Díky soupeři za napínavý zápas. Torpedo bylo více na míčku a místy nás dokázalo přehrávat. Pozitivum byla hra do obrany. Nějaká práce je na hře vidět. Těšíme se na další zápasy.
Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Trenér): Krásný začátek nového roku pěkně s nervíkama. Naštěstí jsem už zvyklý. Byť jsme dnes měli výraznou střeleckou převahu, místy jsme působili jakobychom přišli na zápas rovnou od Štědrovečerního stolu. Spousta individuálních chyb, špatných rozhodnutí a mizerná koncovka. Pozitivem je zvládnutá power-power play a dovednostní soutež na závěr. Oklepeme se, potrénujeme a vlítneme do dalšího derby v lepším herním rozpoložení. Děkuji soupeři za utkání a divákům za solidní návštěvu.
Ukončena trestná střílení
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC MSEM Přerov hráč #17 Michal Bělaška , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #52 Dominik Mrowiec a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC MSEM Přerov hráč #69 Tobiáš Pavliš , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #25 Jakub Vilím a vstřelil rozhodující gól (5:4).
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 2:0
64:22 Timeout FBC MSEM Přerov
62:20 Kloza v šanci vychytán.
60:00 Střely ve 3. části: 14:2
59:11 GÓL Torpedo Havířov! 4:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #26 Ondřej Kučera, asistoval #17 Jakub Holeš (4:4)
59:11 Před bránou úplně osamocený Kučera vyrovnává!
58:38 Torpedo v šesti.
58:37 Timeout Torpedo Havířov
58:30 Velký závar v brankovišti Přerova.
57:52 Vilím nedokázal míček dorazit.
57:10 Feber taky neúspěšný.
56:15 Výborný zákrok Hrušky.
55:15 Hosté statečně brání.
52:34 Domácí se nedokáží dostat do tlaku.
50:00 Hruška lapil golovku Vilíma.
49:32 Přerov v plném počtu.
48:25 Začíná přesilovka Torpeda.
47:40 Domácí nastřelili tyčku.
47:29 Vyloučen hráč #14 Matěj Ševčík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za blokování florbalky
47:29 S vyloučenimi se teď roztrhl pytel.
46:36 Domácí ve čtyřech.
46:22 Vyloučen hráč #26 Ondřej Kučera družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:12 Také Torpedo svůj únik v oslabení neproměnilo.
45:00 V hale je dnes ticho jako ve smuteční síni.
44:35 Vyloučen hráč #86 Jakub Mikulok družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
44:35 Přerov má možnost opět odskočit.
44:17 Torpedo možnost na vyrovnání nevyužilo. Přesilovka z kategorie katastrofických.
43:45 Zapletálek vychytal únik v oslabení.
43:17 Další projektil mimo.
42:48 Peřka o kousek míjí.
42:17 Vyloučen hráč #69 Tobiáš Pavliš družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za bránění ve hře
41:45 Zoro trik v podání Bělašky neúspěšný.
41:11 V úvodu třetiny spousta faulů.
40:01 Torpedo na míčku a jde hned dopředu.
40:00 Střely ve 2. části: 10:5
37:50 Vilím měl na hokejce vyrovnání, bohužel minul.
36:53 GÓL Torpedo Havířov! 3:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Richard Kraus, asistoval #88 Adam Feber (3:4)
36:53 Pohotová dorážka Krause a Torpedo se vrací do hry.
35:55 Přerov se v pohodě ubránil.
34:45 Rychlý přesun Hrušky zabránil brance.
33:58 Vyloučen hráč #14 Matěj Ševčík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání
33:58 První přesilovku si zahrají domácí.
32:00 Střelu, která by asi skončil v bráně, zblokoval Vlach.
30:43 GÓL Torpedo Havířov! 2:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #26 Ondřej Kučera (2:4)
30:43 První pohledná akce Torpeda, po nahrávce Kučery vymetl horní roh Vilím.
30:07 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:4
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #17 Michal Bělaška, asistoval #12 Jonáš Pavliš (1:4)
30:07 Přerov v této třetině vládne, po chybě domácích přidává další branku.
28:30 Domácí v této třetině bez nápadu.
27:00 Oba týmy se dožadují přesilovky.
26:03 Tutovku po nahrávce Šochmana spálil Mikulok.
24:33 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:3
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #8 Lukáš Kaďorek, asistoval #37 Daniel Grener (1:3)
24:33 Přerov zůstává stále velmi produktivní.
23:40 Šulc prokličkoval přes celé hřiště, na konci svého výletu narazil ovšem na pozorného Hrušku.
22:45 Nic moc se na začátku druhé části neděje.
20:01 Druhé buly pro Torpedo.
20:00 Střely v 1. části: 13:4
18:45 Hruška z blízkosti vychytal Vilíma.
17:45 Střele Křístka chyběly centimetry.
15:45 Málem rychlá odpověď Přerova, naštěstí je odpískána vysoká hokejka.
15:21 GÓL Torpedo Havířov! 1:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Dominik Křístek, asistoval #88 Adam Feber (1:2)
15:21 Tlak domácích konečně zůžitkován, Křístek doráží střelu Febera.
15:00 Torpedo více na míčku, ale bez gólové příležitosti.
14:16 Hrabica orazítkoval spojnici.
12:32 Šulc těsně míjí.
11:10 Hostující hráči obětavě blokují.
10:50 První zákrok pro Zapletálka.
09:11 GÓL FBC MSEM Přerov! 0:2
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #77 Tomáš Hořecký, asistoval #8 Lukáš Kaďorek (0:2)
09:11 Druhá střela...druhý gól, Hořecký střelou o tyčku posílá hosty do dvougolového vedení.
08:14 Hruška bez větších problémů chytá všechny střely.
06:30 Torpedu se zatím nedaří přehrát obranu Přerova.
05:10 Pavliš zblokoval nebezpečnou střelu Vilíma.
03:35 Hruška nadvakrát vychytal Mikuloka.
02:58 GÓL FBC MSEM Přerov! 0:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #12 Jonáš Pavliš (0:1)
02:58 První střela  a hned je z toho gól, Přerov se ujímá vedení.
01:45 Chybu hostujícího obránce domácí nepotrestali.
00:45 První faul a standartka pro hosty.
00:01 Úvodní buly prvního zápasu nového roku pro Přerov.