4:5
    Jan RABINSKÝ
    ()

FBC Vikings Kopřivnice - S.K. P.E.M.A. OPAVA 4:5p
branky: 10. Jakub Kostelník, 16. Daniel Opatřil, 29. Adam Lichnovský, 33. Jiří Toman - 34. Patrik Posselt, 47. Jáchym Kuběna, 54. Kryštof Malina, 59. Jáchym Kuběna, 63. Jan Rabinský; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Jakub Strakoš 16 - Kryštof Bezděk 18; po třetinách: 2:0, 2:1, 0:3, 0:1
65:00 Komentář domácích Soukal Lukáš (Vedoucí): Prvních třicet minut takticky výborý zápas. Po půli nastal nevysvětlitelný kolaps a soupeř bere 2 body. Děkujeme soupeři za zápas.
65:00 Komentář hostů Trunkát Michal (Trenér): Řekli jsme si, že vstoupíme do zápasu aktivně, nestalo se. Proto první třetina skončila 2:0 a to můžeme být rádi. V druhé třetině jednoznačná převaha soupeře přetrvávala a opět jsme dostali 2 branky. V třetí třetině soupeř přestal hrát a nám se podařilo srovnat, každopádně dnes jsou dva body zlaté. Soupeři děkuji za utkání. Ahoj, čau.
65:00 Střely v prodloužení: 1:1
62:39 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #91 Jan Rabinský bez asistence (4:5)
60:05 Opava opět vyhrává bully.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
58:59 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #44 Jáchym Kuběna, asistoval #57 Patrik Posselt (4:4)
58:24 Opava v šesti.
57:59 Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
56:05 Opava opět na dlouhou dobu na míčku a kombinuje na polovině Vikingů.
55:43 Trestné střílení družstva FBC Vikings Kopřivnice neproměnil #16 Jan Toman.
53:29 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #29 Kryštof Malina, asistoval #10 Jiří Šebesta (4:3)
53:09 Vyloučen hráč #3 Vojtěch Zátopek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
53:03 Hosté mají více ze hry.
51:53 Opava teď zamkla Vikingy a snaží se vstřelit gól .
49:20 Hra má od začátku třetiny vysoké tempo.
48:28 Vysoká hůl ve středu hřiště přerušuje hru.
47:18 Vikingové neproměnili velko šanci.
46:24 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #44 Jáchym Kuběna, asistoval #10 Jiří Šebesta (4:2)
45:18 Telčer zblokoval střelu Opavy.
42:30 Domácí aktivní hrou ubránili přesilovku.
40:19 Vyloučen hráč #21 Jan Monsport družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
40:03 Potřetí bully pro host
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
39:30 Opava ve velké šanci, ale neproměňuje.
38:40 Hra má velmi rychlé tempo.
37:30 Opava vysunula pressing.
37:06 Opava má velkou šanci při standardce.
35:35 Velmi rychlé tempo na obou stranách.
33:20 Opava přidává na obrátkách a stříli první gól utkání.
33:12 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #57 Patrik Posselt, asistoval #38 Petr Stejskal (4:1)
32:11 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #6 Jiří Toman bez asistence (4:0)
31:32 Hra po třetím gólu se zrychlila  a hosté začínají rychleji kombinovat.
29:37 Telčet teď při střele nechal míček za sebou.
28:06 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Adam Lichnovský, asistoval #4 Ondřej Kubátko (3:0)
27:06 Vyloučen hráč #36 Marek Klečka družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání
26:28 Opava teď faulovala a domácí hrají v šesti.
25:11 Strakoš zázračně chytil střelu hostí.
24:40 Opatřil teď ztratil míček, ale Opava šanci nevyužila.
23:44 Jan Toman teď netrefil odkrytou branku Opavy.
21:32 Opava teď vystihla rozhrávku  domácích a zahrozila střelou. Strakoš ale střelu zneškodnil.
20:05 Úvodní bully opět pro Opavu.
20:00 Střely v 1. části: 9:4
18:55 Teď hosté nastřelili tyč.
15:58 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Daniel Opatřil, asistoval #4 Ondřej Kubátko (2:0)
15:24 Telčer krásně umístěnou střelou prověřil brankáře hostí.
14:47 Janek teď nevyužil slibnou příležitost a jeho střela skončila blokem do obránce.
13:53 MIchan teď svým typickým způsobem přeběhl celé hřiště, ale střla skončila mimo brankovou konstrukci.
12:48 Standardka Vikingů skončila mimo branku.
11:40 Vikingové teď zahrozili z protiútoku, ale brankář hostí střelu pokryl.
09:35 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #14 Daniel Opatřil (1:0)
08:18 Opava teď zahrozila rychlou akci, ale obránce střelu zblokoval.
07:41 Standardní situace před brankou Opavu neskončila gólem.
07:20 Dlouhá hra bez přerušení.
06:26 Opava na míčku.
04:51 Teď vysunul Michna do gólové šance Kubátka, který nespracoval přihrávku.
02:10 První zlokovaná střela na branku hostí.
00:05 Úvodní bully pro Opavu.