5:1
    Jan KNĚZŮ
    (Zajíček)

Spartak Pelhřimov - 1.FBK Sršni Rožnov p/R 5:1
branky: 18. Dan Kalina, 20. Lukáš Zrzavý, 23. Lukáš Zrzavý, 35. Petr Zajíček, 57. Jan Knězů - 27. Patrik Hegar; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 157; zásahy brankářů: Libor Domkář 11 - Jiří Škrobák 25; po třetinách: 2:0, 2:1, 1:0
60:00 Komentář domácích Koten Jan (Trenér): Dnešní utkání lze hodnotit pozitivně. Po většinu času jsme byli aktivnější ať už s míčkem nebo i bez něj. Dokázali jsme diktovat tempo zápasu a nebáli se hrát i důrazně tělem. Škoda snad jen nevyužitých přesilovek. Děkuji soupeři za utkání a našim skvělým fanouškům za atmosféru.
60:00 Komentář hostů Kasl Miroslav (Trenér): Dnes byl Pelhřimov u všech míčků rychleji a těžil z našich individuálních chyb. Druhou třetinu jsme rozkřesaly jiskru naděje, ale v zápětí jsme opět inkasovali a nedokazali již Pelhřimov dotáhnout. Na jeden gól se z krátka nevyhraje. Zápasy s Pelhřimovem jsou vždy tvrdé, napínavé a s dobrou atmosférou. Dekujeme soupeřům, rozhodčím i divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 11:5
59:04 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:29 Kysela vyslal nebezpečnou střelu.
56:07 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #66 Petr Zajíček (5:1)
56:07 Knězů se po rozehrávce z rohu vytočil až do středu a vystřelil. Zvyšuje tak na 5:1.
55:48 Hra se přelévá ze strany na stranu.
54:00 Zrzavý trefuje tyč.
53:23 Atmosféra je jako vždy výborná. Děkujeme fanouškům za podporu.
52:33 Pelhřimov nedokázal využít přesilovku.
51:41 Pelhřimov kombinuje.
50:31 Pelhřimov si opět zahraje přesilovku.
50:30 Vyloučen hráč #8 Adam Tesárek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání
50:12 Pelhřimov hraje ve výhodě.
48:56 Smejkal se perfektně vrátil a překazil tak protiútok.
48:31 Již se hraje v plmém počtu.
47:58 Vlach trefuje helmu Škrobáka.
47:15 Pelhřimov si zahraje přesilovku.
46:45 Po zákroku na Zajíčka v oslabení se hraje 4na4.
46:16 Vyloučen hráč #1 Jiří Škrobák družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře
45:03 Rožnov si jako první v zápase zahraje přesilovku.
45:02 Vyloučen hráč #12 Vít Papež družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
44:04 Vlach se Zajíčkem napadají až za soupeřovou brankou.
43:09 Slovák vystřelil. Domkářovu branku tato střela absolutně neohrozila.
42:12 Rožnov hraje stále na balónku.
40:24 Rožnov hraje stále na balónku.
40:01 Úvodní buly pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 8:4
39:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:46 Rožnov v tlaku.
37:59 Kocián výborně blokuje.
37:23 Holas posouval dobrý balónek na Kalinu. Ten nedokázal zakončit.
35:59 Pelhřimov hraje na balónku.
34:47 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #22 Viktor Vlach (4:1)
34:47 Zajíček s Vlachem si vykombinovali obranu Rožnova. Zajíček do prázdné branky zvyšuje na 4:1.
33:46 Papež zkoušel vystřelit z otočky. Škrobák vyráží helmou.
32:24 Pelhřimovská první lajna opět zatlačila obranu Rožnova hodně hluboku do jejich obranného pásma.
31:40 Vlach ve velké příležitosti nedokázal zakončit.
29:45 Hra se přelévá ze strany na stranu. Rušněji je však na straně Rožnova.
28:17 Pelhřimov kombinuje na své polovině.
27:56 Pelhřimovská první lajna zatlačila obranu Rožnova.
26:57 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 3:1
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #11 Patrik Hegar bez asistence (3:1)
26:57 Hegarovu střelu těsně před Domkářem tečoval jeden z beků. Stav utkání je proto 3:1.
26:22 Přečíslení 2na1 vyřešil bravurným blokem Zrzavý.
25:59 Papež výborný v obranné fázi hry.
24:53 Zajíček si prohodil míček mezi nahama jednoho z beků Rožnova. Skvělý zákrok proti němu vytasil Škrobák.
24:33 Zajíček střílí opět jen do tyče.
23:56 Rožnov jako by rezignoval na aktivní hru. Zůstává stažený na své polovině a jen brání.
23:17 Domkář předvedl důležitý zákrok.
22:29 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #19 Lukáš Zrzavý bez asistence (3:0)
22:29 Zrzavý od své branky protančil mezi obranou Rožnova jako mezi kužely a zvyšuje skóre na 3:0.
21:38 Kutílek střílí do bloku.
20:55 Po tlaku Rožnova získává Pelhřimov balónek a útočí.
20:01 Úvodní buly pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 11:3
19:56 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #19 Lukáš Zrzavý bez asistence (2:0)
19:56 Zrzavý zachytil nahrávku a vydal se do útoku. Střílí branku a Pelhřimov vede 2:0.
19:09 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:17 Kocián, Vlach i Mozr si toto střídaní vystřelili. Ani jeden z nich však nebyl schopen trefit branku.
17:31 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #7 Dan Kalina bez asistence (1:0)
17:31 Kalina v pádu střílí branku. Pelhřimov rázem vede 1:0.
17:03 Valch ze středu střílí mimo tři tyče.
16:39 Pelhřimov je pod lehkým tlakem Rožnova.
15:47 Tempo hry se vyrovnalo.
14:59 Zajíček a Knězů kombinují v útočném pásmu. Zatím bezvýsledně.
13:59 Knězů střílí a znovu tyč.
13:07 Pelhřimov stále na bolónku dobývá branku Škrobáka.
11:58 Kocián střílí a trefuje tyč.
11:57 Pelhřimov má standartku z dobré pozice.
11:04 Velká chyba Zrzavého v obraně poslala Klosse do samostatného úniku. Kloss netrefil branku.
10:05 Rožnov momentálně hraje na balónku a snaží se vymyslet jak překonat obranu Pelhřimova.
08:53 Vlach opět zkoušel střelu od mantinelu. Tentokrát mířil jen do bloku rožnovské obrany.
08:09 Zajíček si říkal o dlouhou nahrávku od Smejkala. Rořnovská obrana tento pokus zachytila.
07:05 Dobrá šance Kutílka končí jen v rohu.
06:01 Pelhřimov je stále na balónku.
05:53 Vlach vyslal na Škrobáka dobrou střelu. Škrobák za pomocí tyče chytá.
05:10 Pelhřimovská třetí lajna se dostalado tlaku.
04:13 Pelhřimov je na začátku utkání aktivnější.
03:12 Domkář poprvé v zápase zasahuje.
01:56 Kysela zachytil přirávku. Střela se mu ale nepovedla.
01:27 Pelhřimov stále na balónku.
00:59 Zajíček se snažil obtočit kolem branky. Škrobák jeho pokus zneškodnil.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Vážení diváci, vítáme Vás u online zápisu zápasu mezi Pelhřimovem a Rožnovem.