Jakub MOLIN
  • 60 59:34
    Slovan

FBC Hranice - TJ Slovan Havířov 2:3
branky: 12. René Mikel, 13. Jaromír Chodil - 3. Michal Kozelský, 19. Petr Řezáč, 33. Jan Drong; rozhodčí: Jan Frýdek - Michal Havelka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Jakub Kosar 7 - Lukáš Vernarský 16; po třetinách: 2:2, 0:1, 0:0
60:00 Komentář hostů Erbs Matěj (Trenér): Dneska odbojovaný výkon. Hranice byly mnohem lepší než v prvním zápase u nás doma. Mistry světa jsme nechali doma a jsme rádi za 3 body.
60:00 Komentář domácích Kolajta Jan (Trenér): Škoda. Dneska z naší strany dobře odmakaný zápas. Chtěl bych za to kluky pochválit a poděkovat jim. Obranná fáze hry velmi dobrá. Bohužel směrem dopředu to bylo horší. Haprovalo nám hlavně zakončení, na což jsme dnes dojeli. Děkujeme soupeři a divákům. Těšíme se na ně v příštím roce.
60:00 Střely ve 3. části: 6:3
59:47 Teď a nebo nikdy.
59:34 Timeout TJ Slovan Havířov
59:34 Vyloučen hráč #18 Jakub Molin družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:23 TOHLE JE DRAMA. Už ani nedýcháme.
58:51 Hranice v šesti.
58:50 Timeout FBC Hranice
58:26 Havířov svou skvělou defenzívou pouští Hranice pouze ke střelám z velké vzdálenosti.
56:22 Hranice tlačí Havířov. Ten jen po hranických nepřesnostech vyhazuje míčky z vlastní poloviny.
55:07 Hranie se snaží dohnat gólové manko, ale Havířov hraje docela zkušeně.
53:22 Kolaj-Mikel, ale golman hostí byl v cestě této kombinaci.
50:16 Njedřív Václavík výborným presem vybídl ke střele Mikela. Po chvíli Mikel znovu, ale basebalově. Stále není srovnáno.
48:34 Hranice se po dlouhou době dostaly do tlaku, ale Havířov nevědel jak bránit, a tak shodil na své brankáře branku.
48:00 Štěpán Potsch byl teď osamocen na středu, ale míček mu při střele sjel.
46:38 Osamocený hráč před Kosarem i přes mnoho času na zakončení neuspěl.
42:56 Havířov svou rychlostí přehrává Hranice, ty se jen brání.
41:26 Hranicícm teď v koncovce chybí troška toho štěstíčka. Míček už několikrát poskakoval na čáře.
40:00 Střely ve 2. části: 4:2
39:47 V posledních vteřinách se duo Grygar-Chodil snažilo vytvořit větší šanci, ale bohužel bez úspěchu.
38:12 Posledních pár minut hrozí Hranice pouze z protiútoků. Jeden z nich teď  málem skončil gólem, ale golman hostí byl pohotový.
36:36 Skvělý blok Potsche odrazil míček na Borika, ten střílí pouze nad.
34:37 Po obdrženém gólu si Hranice nedokážou vytvořit sebemenší příležitost ke vstřelení gólu.
32:30 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #20 Jan Drong, asistoval #56 Patrik Charvát (2:3)
32:30 Havířovská šance z poza branky posílá do vedení Havířov.
30:05 Hranice bohužel nedokázaly využít rozehrávku z velkého brankoviště.
29:17 Hranická mladá třetí lajna se teď dostala do velké šance, ale hosté gólu zabránili.
27:20 Kosar si teď pochutnal na střele Hodulíka.
26:50 Hvířovské přechody do útoku jsou bleskově rychlé.
25:43 Hranicím dělá problém se dostat do pěkně zformované obrany Havířova.
25:00 Zdravíme domů Ondru Dobeše.
24:02 Hranický hráč face to face prázné brance nezvládl dopravit míček do sítě.
21:18 Druhá třetina začíná opatrně. Stejně jako první.
20:00 Střely v 1. části: 8:5
19:36 Pěkná kombinace na dotek hranické první lajny končí pouze nepovedenou střelou.
18:11 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #19 Petr Řezáč bez asistence (2:2)
18:11 Gól jsme neviděli (stejně jako hranický golman), ale Havířov srovnal.
16:57 Po chvíli se hra přesunula ke Kosarovi, ten však potvrdil své kvality.
16:01 Jakub Bitter se dostal do samostatného úniku, ale nedokázal zakončit.
14:58 Po dvou slepených gólech Hranice na hřišti dominují.
12:07 GÓL FBC Hranice! 2:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #29 Jaromír Chodil, asistoval #77 Štěpán Potsch (2:1)
12:07 Chodil vyhrál souboj v rohu, míček si vyvezl až do oblasti velkého brankoviště a posílá Hranic do vedení.
11:56 GÓL FBC Hranice! 1:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel bez asistence (1:1)
11:56 Hromada teď podklouzl na půli hřiště. Jeho zaváhání využil pohotově Mikel a srovnává dnešní utkání.
10:46 Borik si dokázal vytvořit nádhernou příležitost, bohužel se zakončení nepovedlo.
09:33 Šenkeřík nejdříve namazal, poté situaci zachránil.
08:03 Boleslav Moudrý teď zastavil nebezpečný projektil hranického střelce.
07:10 Hranice si vytvořily krásnou šanci, ale po promachu při střelbě byli nebezpeční hosté.
05:40 René Mikel pouze orazítkoval tyčku hostující branky.
05:17 Frydrych teď zachránil přihrávku do úplně odkryté brány, po něm Kosar chytil nebezpečnou střelu.
03:51 V útočné fázi jsou dnes Hranice nepřesné.
02:34 GÓL TJ Slovan Havířov! 0:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #19 Petr Řezáč (0:1)
02:34 Nenápadná akce, která vyvrcholila střelou ze středu a otevřením gólového účtu dnešního zápasu.
02:16 zatím vidíme opatrný začátek. Každý tým si chce co nejdéle udržet míček.
00:45 S první střelou domácích si brankář poradil.
00:01 Vážení diváci, vítáme Vás na 14.kole Národní ligy, kde se nám představí domácí tým FBC Hranice a hotující TJ Slovan Havířov.