• 59 58:05
    9:4
    (Matěj)

Asper Šumperk - 1.MVIL Ostrava  9:4
branky: 5. Petr Matěj, 19. Petr Matěj, 21. Tomáš Macák, 29. Petr Matěj, 35. Matěj Ivo Pírek, 37. Ondřej Mrázek, 45. Michal Šíma, 58. Jiří Trávníček, 59. Jiří Trávníček - 24. Tomáš Ševčík, 42. Tomáš Ševčík, 46. Vojtěch Kořínek, 52. Tomáš Ševčík; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 90; zásahy brankářů: Martin Malínek 16 - Jakub Schiedek 25; po třetinách: 2:0, 4:1, 3:3
60:00 Komentář domácích Mrázek Ondřej (Trenér): Dneska jsme nepředvedli dobrý výkon, ale 3 body máme a to je pro nás aktuálně to nejdůležitější. Děkujeme soupeři, rozhodčím i divákům.
60:00 Komentář hostů Uherek Martin (Trenér): Odehráli jsme tu nejlepší zápas sezóny, příště to bude lepší.
60:00 Střely ve 3. části: 10:6
58:05 GÓL Asper Šumperk! 9:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #69 Petr Matěj (9:4)
57:10 GÓL Asper Šumperk! 8:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček z trestného střílení (8:4)
57:10 a uvidíme trestné střílení v podání Trávníčka
56:08 Timeout 1.MVIL Ostrava
52:44 po střele Šímy cinká tyč
51:41 Timeout Asper Šumperk
51:41 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 7:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #55 Tomáš Ševčík bez asistence (7:4)
51:41 velká chyba Vlčka končí breakem a následně gólem
49:01 krásný zákrok Schiedeka
45:49 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 7:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #20 Vojtěch Kořínek, asistoval #11 Vojtěch Volný (7:3)
44:05 tenhle zápas opravdu patří těmhle dvěma borcům...
44:04 GÓL Asper Šumperk! 7:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #4 Michal Šíma, asistoval #69 Petr Matěj (7:2)
42:50 na hřisti můžeme po dlouhé pauze vidět i Maixnera
41:28 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 6:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #55 Tomáš Ševčík, asistoval #27 Stanislav Ovčačík (6:2)
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
39:54 jde vidět že tento zápas zatím ovládá Šumperk
36:34 GÓL Asper Šumperk! 6:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek bez asistence (6:1)
36:34 Nádherná samostatná akce hrajícího trenéra Mrázka končí gólem v oslabení. Klobouk dolů nad tímto borcem.
35:36 Vyloučen hráč #65 Antonín Harapát družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
35:00 Ostrava bude hrát přesilovku
34:22 GÓL Asper Šumperk! 5:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #13 Ondřej Mrázek (5:1)
34:22 krasná kombinace celé lajny končí gólem Pírka
30:18 férové sportovní přiznání od ostravského kapitána končí přesilovkou Asperu
30:11 Vyloučen hráč #20 Vojtěch Kořínek družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za vysoká florbalka
28:05 GÓL Asper Šumperk! 4:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj, asistoval #40 Ondřej Vlček (4:1)
28:05 přesná střela Matěje končí gólem
25:56 nepřesná Šímova střela končí za mantinelem
24:15 krásný, obraný a čistý zákrok který poslal ostravského hráče na zem v podání Harapáda
23:40 první ostravský gól pro breaku
23:24 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #55 Tomáš Ševčík, asistoval #9 Lukáš Uherek (3:1)
20:30 druhou třetinu nám otevírá parádním gólem Macák
20:29 GÓL Asper Šumperk! 3:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #21 Tomáš Macák, asistoval #69 Petr Matěj (3:0)
20:00 Střely v 1. části: 15:8
18:01 duo Matěj a Šíma dnes úřaduje
18:00 GÓL Asper Šumperk! 2:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj, asistoval #4 Michal Šíma (2:0)
17:11 hra začíná být vyrovnanější
13:00 první přesilová hra pro Ostravu, ale obratem je tu akce Matěje s Šímou ale ani třetí Šímova dorážka nekončí gólem
12:56 Vyloučen hráč #7 Jan Mannl družstva Asper Šumperk na 2 minuty za blokování florbalky
12:50 zápas je zatím velice jednostránný pro Šumperk.
11:45 tlak ze strany Šumperka
10:19 Tonkova prověřovací střela končí v rukou Malínka
09:15 nepřesná střela Mrázka
07:20 Máme tu první faul ze strany Ostravy a už můžeme vidět přesilovou formaci Asperu
07:19 Vyloučen hráč #79 Tobiáš Zlámal družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
06:03 hru zatím ovládá Asper, Ostrava se zatím nedostala ke střele
04:10 GÓL Asper Šumperk! 1:0
04:08 Neproměněná standartka před šumperskou bránou.
02:44 S první střelou si ostravský gólman poradil s přehledem
01:32 Do první šumperské pětky se dostal talentovaný junior Matěj Pírek, zastupuje zraněného Venouše.
00:01 Úvodní buly vyhrává Asper
00:00 Vítáme vás u sobotního utkání mezi domácím Šumperkem a hostující MVIL Ostravou. Doufáme, že dnešní utkání bude zábavné a férové.