(Oborák)
  • 60 59:09
    Pelhřimov

Z.F.K. Petrovice - Spartak Pelhřimov 7:3
branky: 3. Petr Horák, 14. Lukáš Homola, 27. Petr Horák, 48. Jakub Češek, 56. Martin Szweda, 57. Petr Horák, 60. Jakub Nota - 7. Petr Zajíček, 35. Petr Zajíček, 41. Petr Zajíček; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Maciej Bogdański 17 - Libor Domkář -6; po třetinách: 2:1, 1:1, 4:1
60:00 Komentář hostů Koten Jan (Trenér): Bez gólů se nevyhrává. Bez střel na bránu také ne. Co nám je platná spousta šancí, když z nich přesně nezakončime. Soupeř využil našich chyb a dostal se ve třetí třetině do vedení a pak už si vítězství pohlídal. Díky soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Ochodek Roman (Trenér): Dnes hodně vyrovnané utkání. Hodně jsme chtěli vráit hostům porážku z Pelhřimova. Dostávali jsme se do šancí bohužel vázla koncovka. V třetí třetině jsme dali důležitou vydřenou branku v oslabení. V dnešním výkonu jsme udělali méně chyb než soupeř.
60:00 Střely ve 3. části: 10:13
59:43 GÓL Z.F.K. Petrovice! 7:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #19 Jakub Nota, asistoval #8 Roman Oborák (7:3)
59:43 Nota, proměnuje do praádné brány.
59:18 Hosté nyní v 6.
59:09 Timeout Spartak Pelhřimov
59:09 Hosté berou oddechový čas.
57:57 Domácí v plném počtu.
56:20 GÓL Z.F.K. Petrovice! 6:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #5 Ondřej Firda (6:3)
56:20 Domácí i v oslabení jsou schopni dát gól.
55:57 Vyloučen hráč #19 Jakub Nota družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání
55:11 GÓL Z.F.K. Petrovice! 5:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #23 Martin Szweda, asistoval #7 Petr Horák (5:3)
54:35 Szweda nezpracoval nahození Firdy.
53:51 Pokus o kombinaci hostů končí neúspěně.
52:57 Horák obhodil obránce, střela letěla mimo bránu.
51:57 Domácí hrajou na čas.
50:52 Firda po tom co obral obranu hostů šel do úniku, ale trefil pouze helmu Domkáře.
50:17 Chvastek sám před brankou trefil břevno.
49:32 Silná převaha domácích.
47:26 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #27 Jakub Češek, asistoval #19 Jakub Nota (4:3)
47:26 Domkář první střelu Češka chytil na druhou už, ale nestačil a tak domácí zyvšují na 4:3.
46:10 Firda zkoušel obkličkovat obránce, ti jeho kličku přečetli a nepustili ho do zakončení.
45:37 Domáci se zatím moc neprosazují.
44:00 Firda se snažil posunout míček na Horáka ten, ale nezpracoval vzdušný balón.
43:30 Domácí mají úder před bránou hostů, ale střela konči blokem.
42:39 Češek nahazuje na Domkáře ten, ale chytá
41:56 Nebezpečné nahození před bránou domácích.
41:09 Oborák stříli po zemi, ale mimo bránu.
40:18 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #37 Kryštof Smejkal (3:3)
40:18 Hosté první střelou hned proměnují.
40:00 Střely ve 2. části: 4:4
39:20 Horák se zkoušel dostat před bránu hostů, ale nedokázal obkličkovat 4 hráče.
38:46 Doácí na balóně.
37:40 Nota nyní dvakrát prověřil gólmana, bohužel bez úspěchu.
37:16 Vynikajíci zákrok Bogdańskeho.
36:34 Střela Zajička, ale trefil pouze tyčku.
34:54 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček z trestného střílení (3:2)
34:54 Po tom co se Flašar ochomjetal v brankovišti mají hosté možnost trestného stříení.
34:08 Střela Flašara nenašla bránu.
33:11 Domáci opět v pěti. Přesilovka hostů k ničemu nevedla.
31:17 Vyloučen hráč #23 Martin Szweda družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání
29:50 Češek sám před bránou, ale góman jeho kličku vychytal.
29:21 Češek skvěle ubránil útočnou situaci.
28:27 Szweda v úniku po lajně, chtěl najít Horáka na zadní tyčce, ale nahrávka mu skočila.
27:50 Ze standarkty hosrů nic nebylo-
26:16 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #8 Roman Oborák (3:1)
26:16 V přesilovce Horák upravuje skóre na 3:1.
25:53 Vyloučen hráč #66 Petr Zajíček družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za zvedání florbalky
25:26 O první střelu domácích se postaral Raček, ale letěla nad bránu.
25:09 Další střela hostů, bohudík mimo bránu.
23:40 Homola skvěle našel Frirdu, ale ke střele bohužel nedošlo.
23:18 Heiser blokuje střelu hostů.
22:44 Raček v rohu faulován.
22:06 Na míčku zatím převážne hosté.
20:01 Úvodní buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 15:3
19:21 Firda v samostatném úniku trefuje gólmana.
18:14 Domkář drží hosty nad vodou.
17:27 Nota zkusil střelu na zadní tyčku, ale Domkář tam měl ruku.
16:58 Střela hostů mimo bránu.
15:36 Další únik hostů přerušil Heiser.
13:44 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #4 Lukáš Homola, asistoval #5 Ondřej Firda (2:1)
13:44 Firda opět našel před bránou Homolu a ten bez problému dává gól.
13:25 Jeden break střídá druhý.
12:29 Nádherná kombinace Češka, Noty a Oboráka. Ale Domkář chytá.
11:09 Hosté nyní opět ve velké šanci u domácí branky, ale Bodański chytá.
10:47 Kombinace Szwedy a Horáka byla přeušena.
10:21 Nyní hosté ve větším tlaku.
09:09 Chvastek zachytil chybnou přihrávku hostů. A posouval míček na Notu, který trefil jen gólmana.
08:24 Horák sám před bránou trefil míček z voleje, bohužel mimo bránu.
06:37 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #66 Petr Zajíček, asistoval #17 Jan Knězů (1:1)
06:37 Hosté rychlým breakem proměnují svou šanci.
05:25 Chybná přihrávka Homoly v obranném pasmě.
03:30 Další nebezpečná akce pod vedením Chvastka a Noty. Bohužel bez Gólu.
02:54 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:0
02:54 Firda skvěle našel Horáka na zadní tyči, a ten bez problému prměnil.
02:10 Petrovice zatím kombinují na své polovině hřiště.
01:30 První střela domácích, ale brakář byl připraven.
00:00 Vítáme Vás u dnešního online zápisu.