• 45 44:44
    2
    Adriana HORÁKOVÁ

FBC Dobruška - FBC Kutná Hora 7:5
branky: 3. Adéla Ambrožová, 11. Victoria Bartošová, 14. Victoria Bartošová, 19. Victoria Bartošová, 20. Kateřina Diheneščiková, 26. Alexandra Rašková, 39. Alexandra Rašková - 20. Natálie Trpišovská, 31. Natálie Trpišovská, 33. Natálie Beranová, 42. Barbora Blahníková, 44. Natálie Trpišovská; rozhodčí: Lenka Ondráčková - Jiří Knettig; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Adéla Dubská 23 - Simona Jelínková 14; po třetinách: 3:0, 3:1, 1:4
45:00 Střely ve 3. části: 8:11
44:44 Vyloučen hráč #22 Adriana Horáková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:34 Dnešní utkání Dobruška dohraje ve čtyřech.
43:37 Natka právě vymetla pavučiny v růžku brány a zakončuje tak svůj dnešní hattrick.
43:31 GÓL FBC Kutná Hora! 7:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská bez asistence (7:5)
41:23 GÓL FBC Kutná Hora! 7:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #6 Barbora Blahníková, asistoval #77 Natálie Beranová (7:4)
41:20 Dubská právě blokuje samostatný únik Němcové a Trpišovské.
40:49 Bartošová zkouší střelu vzduchem, ale míček do brány nepadá.
38:48 GÓL FBC Dobruška! 7:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #55 Alexandra Rašková, asistoval #13 Pavla Petrová (7:3)
37:05 Vyloučen hráč #91 Natálie Trpišovská družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
34:10 Vyloučen hráč #10 Dominika Němcová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
34:10 I Kutná Hora si v dnešním zápase zahrála přesilovku, ale moc dlouho jí to nevydrželo.
33:50 Vyloučen hráč #13 Pavla Petrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:11 Diváci zde na hale právě můžou vidět atraktivní třetí třetinu. Oba dva týmy se už nemají na co šetřit a tak dávají do boje všechny své síly.
32:56 GÓL FBC Kutná Hora! 6:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Natálie Beranová, asistoval #10 Dominika Němcová (6:3)
30:24 GÓL FBC Kutná Hora! 6:2
30:24 Očividně pauza hostujícím prospěla, nebot s první střelou dostávají míček za záda Dubské.
30:00 Střely ve 2. části: 7:9
26:50 Němcová na Trpišovskou, ale z parádní kombinace Kutná hora netěží.
26:20 Bára Forštová probíhá středem hřiště a vytváří tak nebezpečnou situaci před brankou domácích.
26:00 Dobruška využívá svojí přesilovku a navyšují své skore.
25:55 GÓL FBC Dobruška! 6:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #55 Alexandra Rašková, asistoval #22 Adriana Horáková (6:1)
24:39 Vyloučen hráč #10 Dominika Němcová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování florbalky
21:20 Jelínková právě skvěle podržela svůj tým, i když za to zaplatila svými psty při sekerce.
20:00 Po brance hostů se na tribunách probouzí oba dva kotle, v hale můžeme slyšet i bubny.
19:59 GÓL FBC Kutná Hora! 5:1
19:59 GÓL FBC Dobruška! 5:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #34 Kateřina Diheneščiková, asistoval #55 Alexandra Rašková (5:0)
18:40 Žaneta Beranová právě zkusila ohrozit branku domácích.
18:38 GÓL FBC Dobruška! 4:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová, asistoval #55 Alexandra Rašková (4:0)
18:38 Bartošová za pomocí Rašková proměnuje hattrick.
16:05 Stačilo kousek, aby Trpišovská vymetla dobrušskou šibenici.
15:00 Střely v 1. části: 6:8
14:24 Další střela na branku Dubské, ale brankářka s klidem chytá.
13:33 GÓL FBC Dobruška! 3:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová bez asistence (3:0)
11:00 Petráková si kličkuje mezi hráčkami a vytváří tak příležitost pro spoluhráčku. Ta však prázdnou branku netrefuje.
10:57 GÓL FBC Dobruška! 2:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová, asistoval #31 Adéla Dubská (2:0)
10:57 Dubská zlikvidovala střelu hostů a následně poslala skvělou příhrávku na Bartošovou, která samostatným únikem propaluje branku.
08:05 Po tvrdém souboji se ze země zapomocí spoluhráček sbírá Ambrožová.
06:00 Dvě střely Natky Trpišovské, ale ani jedna z nich nekončí v bráně.
05:40 Míč se právě kutálel v malém brankovišti Dobrušky, ale gol nikde.
05:03 Němcová trefuje konstrukci branky Dubské
03:45 Dobruška vypálila nebezpečnou střelu, ale Jelínková chytá.
03:40 Dobrušce se jako první podařilo vstřelit gol, ale Kutná Hora nezahálí a táhne na půlku soupeřů.
02:03 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #9 Adéla Ambrožová bez asistence (1:0)
00:15 První střely si na své konto připisuje Kutná Hora.
00:01 Úvodní buli vyhrál domácí tým.
00:00 Oba dva týmy ladí poslední přípravy a za chvíli jdeme na to!
00:00 Dobrý den, vítáme Vás na dohrávce zápasu 2. ligy juniorek, kdy se mezi sebou utká hostující tým FBC Kutná Hora a domácí tým FBC Dobruška.