44
  • 44 43:07
    Dobruška

IBK Hradec Králové - FBC Dobruška 4:6
branky: 2. Adriana Skrovná, 4. Margaret Tomášová, 11. Nikola Baková, 13. Pavla Štofaňaková - 12. Vendula Buchalová, 15. Lucie Hušková, 25. Kateřina Diheneščiková, 26. Pavla Petrová, 31. Victoria Bartošová, 38. Pavla Petrová; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Krýslová; vyloučení: 4 + Aneta Zeiplová OS:1; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Tereza Brendlová 23 - Adéla Dubská 33; po třetinách: 4:2, 0:2, 0:2
45:00 Střely ve 3. části: 13:12
44:09 Hradec se usilovně snaží vyrovanat, ale Dobruška je nenechá.
43:07 Timeout FBC Dobruška
41:02 Hradec v šesti.
41:01 Timeout IBK Hradec Králové
41:01 Vyloučen hráč #13 Pavla Petrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
39:21 Diheneščiková sama před bránou, ale mimo.
37:50 Balon byl sám na polovině Hradce, Petrová ho doběhla a navýšila skóre Dobrušky.
37:49 GÓL FBC Dobruška! 4:6
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Pavla Petrová, asistoval #44 Michaela Šafářová (4:6)
37:22 Čtvrtečková běžela sama po mantinelu a střílela. Dubská chytá.
35:20 Hra se odehrává především na polovině Hradce.
32:12 Další krásná střela Špringerové, ale Dubská vyráží nohou.
31:15 Petrová střílela od mantinelu, ale střela šla vysoko nad.
30:18 GÓL FBC Dobruška! 4:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová, asistoval #22 Adriana Horáková (4:5)
30:00 Střely ve 2. části: 13:8
29:09 Dobruška se do moc šancí nedostává ani v přesilovce.
27:13 Vyloučen hráč #46 Aneta Zeiplová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování
27:13 Vyloučen hráč #46 Aneta Zeiplová družstva IBK Hradec Králové - osobní trest
27:13 Vyloučen hráč #46 Aneta Zeiplová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:48 Hezký zákrok Dubské.
25:20 Petrová vyrovnává střelou z otočky.
25:19 GÓL FBC Dobruška! 4:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Pavla Petrová, asistoval #55 Alexandra Rašková (4:4)
25:07 Hušková doráží backhandem, ale Brendlová chytá.
24:20 Dubská vyhazuje na Diheneščikovou a ta snižuje na 3:4
24:19 GÓL FBC Dobruška! 4:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #34 Kateřina Diheneščiková, asistoval #31 Adéla Dubská (4:3)
23:19 Dobruška nevyužila přesilovka.
21:19 Vyloučen hráč #11 Pavla Štofaňaková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání
21:03 V této třetině se ani jeden tým nedostal do mnoha šancí skórovat.
18:53 Špringerová střílí z otočky, ale mimo.
15:00 Střely v 1. části: 11:9
14:20 Hušková proběhla celé hřiště a snížila skóre.
14:19 GÓL FBC Dobruška! 4:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Lucie Hušková bez asistence (4:2)
12:08 Baková vytáhla balon až před branku Dobrušky, na poslední chvílí nahrála Štofaňakové a ta vstřelila čtvrtý gól.
12:07 GÓL IBK Hradec Králové! 4:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #11 Pavla Štofaňaková, asistoval #7 Nikola Baková (4:1)
11:16 Hradec opět navýšil skóre a Dobruška krátce na to vstřelila svůj první gól.
11:15 GÓL FBC Dobruška! 3:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #65 Vendula Buchalová, asistoval #88 Victoria Bartošová (3:1)
10:43 GÓL IBK Hradec Králové! 3:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #7 Nikola Baková, asistoval #21 Vendula Volejníková (3:0)
10:21 Dobruška nevyužila přesilovky.
08:21 Vyloučen hráč #77 Nikola Uherková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
07:59 Bartošová vytáhla balon až před golmanku Hradce, ale také trefuje břevno.
06:23 Štofaňaková střílí, ale pouze do břevna.
05:20 Dobruška se snaží získat balon a snížit, ale Hradec je nepustí k brance.
03:44 Hradec dává další gól a zvyšuje na 2:0
03:43 GÓL IBK Hradec Králové! 2:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #14 Margaret Tomášová, asistoval #12 Tereza Rejmanová (2:0)
01:14 GÓL IBK Hradec Králové! 1:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #98 Adriana Skrovná, asistoval #8 Kateřina Štofaňaková (1:0)
01:14 Skrovná sama před brankou Dobrušky vstřelila první gól utkání.