• 43 42:50
    6:4
    (Fliger)

TD-IS IBK Holice - Sokol Chlumec nad Cidlinou 6:4
branky: 2. Tomáš Pražan, 7. Matěj Krám, 7. Jaroslav Tošovský, 21. Andy Krtička, 39. Jaroslav Tošovský, 43. Andy Krtička - 6. Dominik Znamínko, 15. Milan Dvořák, 21. Štěpán Trojan, 41. Milan Dvořák; rozhodčí: Jiří Vaňous - Jakub Motl; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 6; zásahy brankářů: David Valenta 24 - Petr Pihýr 14, Petra Sčučková 4; po třetinách: 3:2, 1:1, 2:1
45:00 Komentář domácích Jeník Daniel (Trenér): Z naší strany jedno z nejhorších utkání v sezoně. Chyběl, důraz, chybělo nasazení... soupeři jsme zcela zbytečně darovali všechny 4 góly. Zkrátka dokonalá ukázka toho, jak to NEMÁ vypadat. Děkujeme soupeři, rozhodčím, divákům a pořadateli a přejeme šťastnonu cestu domů.
45:00 Komentář hostů Kořínek Filip (Trenér): Děkujeme za "velikou vstřicnost" soupeřů.
45:00 Střely ve 3. části: 6:8
42:50 GÓL TD-IS IBK Holice! 6:4
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #13 Andy Krtička, asistoval #12 Michal Fliger (6:4)
40:56 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 5:4
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #7 Milan Dvořák bez asistence (5:4)
40:25 Timeout Sokol Chlumec nad Cidlinou
38:09 GÓL TD-IS IBK Holice! 5:3
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #34 Jaroslav Tošovský, asistoval #36 Matěj Krám (5:3)
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #12 Petra Sčučková družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou
30:00 Střely ve 2. části: 6:9
23:10 Vyloučen hráč #78 Tomáš Pražan družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za sekání
20:38 GÓL TD-IS IBK Holice! 4:3
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #13 Andy Krtička bez asistence (4:3)
20:03 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 3:3
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #33 Štěpán Trojan, asistoval #22 Dominik Znamínko (3:3)
19:47 Vyloučen hráč #12 Michal Fliger družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 12:11
14:27 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 3:2
06:46 GÓL TD-IS IBK Holice! 3:1
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #34 Jaroslav Tošovský, asistoval #1 David Valenta (3:1)
06:21 GÓL TD-IS IBK Holice! 2:1
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #36 Matěj Krám, asistoval #13 Andy Krtička (2:1)
05:22 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 1:1
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #22 Dominik Znamínko bez asistence (1:1)
01:46 GÓL TD-IS IBK Holice! 1:0
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #78 Tomáš Pražan, asistoval #51 Michal Vajs (1:0)