7:3
    Šimon SLÁMA
    (Barvínek)

Sokol Předměřice n/L - FBC Trutnov (DTJ) 7:3
branky: 2. Max Bondy, 7. Max Bondy, 14. Šimon Zemánek, 18. Vojtěch Jošt, 18. Jakub Střelka, 27. Vojtěch Stejskal, 38. Lukáš Michalička - 9. Jan Zuzánek, 17. Jakub Barvínek, 42. Šimon Sláma; rozhodčí: Jiří Vaňous - Lukáš Picek; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Volf 19 - Jakub Voltr 15; po třetinách: 3:1, 3:1, 1:1
45:00 Střely ve 3. části: 5:7
41:49 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 7:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #13 Šimon Sláma, asistoval #78 Jakub Barvínek (7:3)
40:27 Vyloučen hráč #22 František Švehla družstva Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za špatné střídání
40:27 Vyloučen hráč #16 Vítek Cvrček družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za hrubost
40:27 Vyloučen hráč #9 Lukáš Michalička družstva Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za hrubost
37:56 GÓL Sokol Předměřice n/L! 7:2
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #9 Lukáš Michalička, asistoval #21 Filip Peremský (7:2)
36:24 Vyloučen hráč #28 Max Bondy družstva Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:00 Střely ve 2. části: 9:5
28:58 Vyloučen hráč #44 Jan Fišera družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:43 Vyloučen hráč #44 Jan Fišera družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za bránění ve hře
26:16 GÓL Sokol Předměřice n/L! 6:2
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #11 Vojtěch Stejskal, asistoval #22 František Švehla (6:2)
17:43 GÓL Sokol Předměřice n/L! 5:2
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #78 Jakub Střelka, asistoval #31 Kryštof Horálek (5:2)
17:22 GÓL Sokol Předměřice n/L! 4:2
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #87 Vojtěch Jošt, asistoval #9 Lukáš Michalička (4:2)
16:02 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 3:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #78 Jakub Barvínek, asistoval #13 Šimon Sláma (3:2)
15:00 Střely v 1. části: 8:10
13:31 GÓL Sokol Předměřice n/L! 3:1
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #20 Šimon Zemánek, asistoval #9 Lukáš Michalička (3:1)
08:28 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #17 Jan Zuzánek, asistoval #78 Jakub Barvínek (2:1)
06:23 GÓL Sokol Předměřice n/L! 2:0
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil #28 Max Bondy, asistoval #9 Lukáš Michalička (2:0)
01:29 GÓL Sokol Předměřice n/L! 1:0