40
  • 40 39:31
    Litomyšl

FLORBAL LITOMYŠL - TJ Sokol Jaroměř 5:6
branky: 16. Adam Vajrauch, 23. Max Holásek, 24. Adam Vajrauch, 34. Lukáš Hochbergr, 35. Lukáš Hochbergr - 12. Adam Emlar, 14. Patrik Adámek, 15. Jan Jiran, 24. Jan Dušek, 35. Vojta Veinfurter, 39. Otto Völgyi; rozhodčí: Petr Drahoňovský - Maximilián Mako; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Daniel Prokeš 23 - Vojtěch Fof 19; po třetinách: 0:3, 3:1, 2:2
45:00 Komentář hostů Kyška Jiří (Trenér): Soupeř hrál v šesti velmi chytře a nepouštěl nás do velkých šancí. Štěstí se tentokrát přiklonilo na naší stranu. Díky soupeři za utkání.
45:00 Komentář domácích Doubek Tomáš (Trenér): super vykon. dekuji klukum za zapas
45:00 Střely ve 3. části: 8:7
44:59 Jaroměř nakonec vítězí!!!
44:57 Horčičková blokuje nebezečnou střelu.
44:55 Zmatky v jaroměřské obraně..
43:25 Litomyšl v šesti bez golmana.
41:12 Hezká nahrávka Duška na Jirana před bránu, gól ale nepadl.
39:31 Timeout FLORBAL LITOMYŠL
38:21 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #74 Otto Völgyi, asistoval #16 Adam Emlar (5:6)
38:21 Přesná střela Völgyiho do pravého růžku zajišťuje Jaroměři dvoubrankový náskok.
37:07 Adámek blokuje svým údem... doufejme, že "tam dole" je vše v pořádku.
35:40 Jaroměřský benjamínek Veinfurter si připisuje svůj první bod v dorostenecké soutěži. Máme opět srovnáno!
34:50 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #10 Vojta Veinfurter, asistoval #4 Patrik Adámek (5:5)
34:05 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Lukáš Hochbergr, asistoval #11 Adam Vajrauch (5:4)
34:05 Jaroměř si nezvládla dobře rozebrat hráče Litomyšle při jejich rozehrávce, a tak se Litomyšl dostává poprvé v zápase do vedení.
33:52 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Lukáš Hochbergr bez asistence (4:4)
33:52 Litomyšl využívá přesilovou hru a máme srovnáno.
33:09 Adámek teď byl ve vlastním oslabení poměrně dlouhou dobu na balónu a získal cenné vteřiny pro svj tým.
32:32 Vyloučen hráč #74 Otto Völgyi družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra rukou
30:04 Adámek vstřelil bleskurychlý gól, ale rozhodčím nebyl uznán z důvodu, že si Adámek k balónku dopomohl sekáním.
30:01 Třetina začíná netradičně - čtyři proti čtyřem.
30:00 Střely ve 2. části: 6:10
29:57 Völgyi měl ještě šanci utéct a dát gól, nakonec to nevyšlo a třetina končí.
28:46 Vyloučen hráč #11 Adam Vajrauch družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za vysoká florbalka
28:22 Vyloučen hráč #16 Adam Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra na zemi
27:26 Fof vyráží střelu Litomyšle svou novou helmou do autu.
25:30 Kutík z dobré pozice trefuje blok.
23:30 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #31 Jan Dušek, asistoval #15 Jan Jiran (3:4)
23:30 Dvorská kombinace - Jiran před bránu na Duška, ten vrací Jaroměři vedení zpět.
23:19 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Adam Vajrauch, asistoval #92 Jan Žatečka (3:3)
23:19 Chyba a zmatky v jaroměřské obraně... máme srovnáno.
22:17 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #96 Max Holásek, asistoval #12 Lukáš Hochbergr (2:3)
22:17 Po nepovedené akci Jaroměře se Litomyšl dostala do protiútoku a je z toho druhý gól pro domácí.
21:36 Veinfurter teď dvakrát trefil tyčku.
19:58 Horčičková blokuje.
19:10 Adámek skvěle přečetl nahrávku Litomyšle, jeho střela už byla trochu horší..
15:48 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Adam Vajrauch, asistoval #96 Max Holásek (1:3)
15:48 Střela od mantinelu Fofa lehce překvapila.. doufejme, že zaspalý začátek hodí Jaroměř rychle za hlavu.
15:01 Buly pro Litomyšl.
15:00 Střely v 1. části: 10:12
14:14 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Jan Jiran z trestného střílení (0:3)
14:14 Jiran nic neřešil... rozběhl se, vystřelil a vsítil třetí gól Jaroměře.
13:25 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #4 Patrik Adámek, asistoval #74 Otto Völgyi (0:2)
13:25 Völgyiho střelu dorazil Adámek a Jaroměř odskakuje do dvoubrankového vedení.
12:50 Litomyšl opět trefuje tyčku.
11:42 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Adam Emlar, asistoval #17 Sára Horčičková (0:1)
11:42 Emlarův padáček končí v bráně zásluhou dobré clony Jirana.
11:26 Litomyšl vstřelila branku, která neplatí kvůli postavení hráče v malém brankovišti.
10:44 Hrubka v jaroměřské obraně... Litomyšl této chyby nevyužila.
10:08 Jaroměř přesilovou hru nevyužila.
09:30 Jiran našel na středu volného Adámka, ten trefuje levou tyč...
08:11 Prudkou střelu Klobučara vyráží golman Litomyšle. O dorážku se pokusil Jiran, ale trefil pouze domácího hráče.
07:59 Vyloučen hráč #5 Adam Dvořák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
07:44 Emlar zastavuje protiútok domácích.
06:02 Hra je zatím v poklidnějším tempu.
05:44 Nebezpečná střela domácích z půlky..
05:01 Fof s přehledem chytá střelu domácích.
03:11 Horčičková zachraňuje situaci před vlastní brankou.
02:22 Benjamínek Jaroměře Veinfurter měl šanci vstřelit branku, bohužel se mu střela moc nepovedla.
00:01 Adámek na buly opět úspěšný, na balónku je tedy Jaroměř.