• 45 44:10
    2:4
    (Hrdina)

1. FBC Polička dorostenci - FTC Vysoké Mýto 2:4
branky: 24. Filip Nunvář, 39. Dušan Zahradníček - 6. Antonín Pirochta, 31. Matěj Prokop, 44. Erik Šigut, 45. Matěj Prokop; rozhodčí: Jiří Knettig - Maximilián Mako; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Cacek 21 - Michal Kurka 16; po třetinách: 0:1, 1:0, 1:3
45:00 Střely ve 3. části: 9:7
44:10 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #79 Matěj Prokop, asistoval #9 Jakub Hrdina (2:4)
44:10 A je nejspíše rozhodnuto o vítězi.
43:53 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Erik Šigut, asistoval #17 Filip Dlouhý (2:3)
43:53 Mýto se dorážkou dostává do vedení.
38:00 GÓL 1. FBC Polička dorostenci! 2:2
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil #24 Dušan Zahradníček, asistoval #77 Václav Šafář (2:2)
38:00 Domácí využívají přesilovou hru k dorovnání skóre.
36:11 Vyloučen hráč #79 Matěj Prokop družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
36:11 Teď byla na hřišti dlouhá diskuze mezi hosty a rozhodčími... nakonec to končí jen jedním vyloučením pro Mýto.
33:15 Domácí sehrávají přesilovku dobře, ale bez gólu.
31:28 Vyloučen hráč #2 Adam Rozlivka družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:46 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #79 Matěj Prokop bez asistence (1:2)
30:46 Hosté svižným vstupem do třetiny překvapili domácí a střílí v úvodu poslední třetiny branku.
30:01 Buly pro domácí.
30:00 Střely ve 2. části: 4:11
27:10 Vyloučen hráč #22 Adam Šlosr družstva 1. FBC Polička dorostenci na 2 minuty za sekání
23:54 GÓL 1. FBC Polička dorostenci! 1:1
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil #7 Filip Nunvář, asistoval #22 Adam Šlosr (1:1)
23:54 Akce dva na jednoho končí pro domácí šťastně a stav utkání se vyrovnává.
23:00 Celkem slušná akce hostů, ke střelle se však nikdo nedostal.
21:00 Hosté obětavě blokují spoustu střel.
19:17 Vyloučen hráč #11 Vojtěch Vančura družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
19:17 Vančura nedovoleně zastavil akci domácích, a tak odchází na trestnou lavici.
15:01 Buly pro domácí.
15:00 Střely v 1. části: 5:7
14:59 Tato třetina se počtem zápisů moc nevyvedla, bohužel nebylo moc co komentovat.
12:01 Vzduchem létají florbalky...
09:22 Ani jeden tým se nedostává do výraznějších šancí.
05:07 GÓL FTC Vysoké Mýto! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #78 Antonín Pirochta, asistoval #7 Filip Jakub Hozák (0:1)
05:07 Po hezké přihrávce se hosté dostávají do vedení.
00:01 Buly pro hostující tým.