5:8
    Vojtěch MORAVEC
    (Pravec)

HAGA Pardubice - FLORBAL LITOMYŠL 5:8
branky: 12. Lukáš Marek, 13. Daniel Pravec, 28. Daniel Pravec, 39. Daniel Pravec, 43. Vojtěch Moravec - 9. Max Holásek, 9. Adam Vajrauch, 10. Max Holásek, 10. Adam Vajrauch, 19. Adam Dvořák, 29. Adam Vajrauch, 32. Adam Vajrauch, 35. Lukáš Hochbergr; rozhodčí: Petr Drahoňovský - Jiří Knettig; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Bečka 7, Jiří Nerad 4 - Daniel Prokeš 18; po třetinách: 2:4, 1:2, 2:2
45:00 Komentář domácích Jiránek Ondřej (Trenér): Těžké utkání, "musíme je uběhat"... To se nám úplně nepodařilo, na míčku jsme si nevytvořili vůbec nic, soupeř naopak naše chyby jednoduše využil. Výhra Litomyšle naprosto zasloužená, samozřejmě za to může jako vždy povrch.
45:00 Komentář hostů Doubek Tomáš (Trenér): Dekuji za hru. Dan nový Hašek. Zdravíme do Litu.
45:00 Střely ve 3. části: 11:6
44:33 HAGA v šesti bez golmana.
44:00 Dobrý zákrok domácího golmana.
42:26 GÓL HAGA Pardubice! 5:8
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #94 Vojtěch Moravec, asistoval #29 Daniel Pravec (5:8)
42:26 Tak přece jen ano... Litomyšli nejspíš docházejí síly.
42:01 HAGA teď hezky kombinuje, ale gól jim to zatím nepřineslo.
39:28 Vyloučen hráč #22 Jan Dašek družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
38:51 GÓL HAGA Pardubice! 4:8
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #29 Daniel Pravec, asistoval #21 David Honzíček (4:8)
38:51 Krásná kombinace HAGY končí gólem.
34:41 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:8
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Lukáš Hochbergr, asistoval #11 Adam Vajrauch (3:8)
34:41 Střídání brankáře. Nový brankář #13 Jiří Nerad družstva HAGA Pardubice
34:41 Po zaznění hostující tyčky Litomyšl zareagovala rychleji a střílí gól.
31:23 Timeout HAGA Pardubice
31:23 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:7
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Adam Vajrauch bez asistence (3:7)
31:23 Po hrubce domácí obrany hosté střílí sedmou branku.
30:01 Buly pro Litomyšl.
30:00 Střely ve 2. části: 5:5
28:05 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Adam Vajrauch, asistoval #96 Max Holásek (3:6)
28:05 Střela se odrazila od tyčky a po dorážce vede Litomyšl opět o tři góly.
27:44 GÓL HAGA Pardubice! 3:5
27:44 Tečovaná střela končí v síti Litomyšle.
24:01 Hra je teď bez výraznějších šancí.
18:38 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #5 Adam Dvořák, asistoval #12 Lukáš Hochbergr (2:5)
18:38 Dvořák si po třech asistencích připsal i gól a Litomyšl vede o tři góly.
15:01 Buly opět pro HAGU.
15:00 Střely v 1. části: 7:8
14:53 Vyloučen hráč #12 Lukáš Hochbergr družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:24 GÓL HAGA Pardubice! 2:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #29 Daniel Pravec, asistoval #94 Vojtěch Moravec (2:4)
12:24 HAGA se po svém prvním gólu nabudila a přidává po chvilce i druhý gól.
11:10 GÓL HAGA Pardubice! 1:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #97 Lukáš Marek, asistoval #22 Jan Dašek (1:4)
11:10 Rychle využitá přesilovka, střela pod břevno a HAGA dává svůj první gól.
09:56 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Adam Vajrauch, asistoval #5 Adam Dvořák (0:4)
09:56 Samostatný únik po mantinelu a střela na zadní tyč končí dalším gólem Litomyšle.
09:32 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #96 Max Holásek, asistoval #5 Adam Dvořák (0:3)
08:34 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:2
08:34 Střela pod břevno a Litomyšl vede už o dva góly.
08:07 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #96 Max Holásek, asistoval #12 Lukáš Hochbergr (0:1)
08:07 Smolný gól mezi nohy a Litomyšl vede 1:0.
05:41 Míček teď nebezpečně skákal blízko brankové čáry hostující branky.
04:59 Výborný zákrok domácí golmana.
03:07 Vyloučen hráč #15 Jakub Paďour družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
00:01 Úvodní buly pro domácí tým.