• 45 44:45
    2
    Filip ŠKORPÍK

TJ Sokol Jaroměř - 1. FBC Polička dorostenci 6:3
branky: 8. Patrik Adámek, 16. Otto Völgyi, 17. Jan Jiran, 19. Patrik Adámek, 26. Otto Völgyi, 34. Adam Emlar - 19. Jakub Petrák, 35. Matyáš Oblouk, 39. Adam Šlosr; rozhodčí: Petr Drahoňovský - Maximilián Mako; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Jakubec 19 - David Cacek 14; po třetinách: 1:0, 4:1, 1:2
45:00 Komentář hostů Dudek Radek (Trenér): Děkujeme soupeři a rozhodčím za férový zápas.
45:00 Komentář domácích Kyška Jiří (Trenér): Zápas jsme sice vyhráli, ale s předvedenou hrou určitě nejsme spokojeni. Povedli se nám čtyři krásné akce a to bylo vše. Děkuji soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 9:8
44:45 Vyloučen hráč #6 Filip Škorpík družstva 1. FBC Polička dorostenci na 2 minuty za sekání
44:45 Signalizovaná výhoda Jaroměře končí střelou do autu a začíná další přesilovka Jaroměře.
43:24 Hra se teď lehce zrychlila.
42:24 Vyloučen hráč #19 Jakub Petrák družstva 1. FBC Polička dorostenci na 2 minuty za sekání
42:24 Opět uvidíme hru čtyři na čtyři.
42:06 Vyloučen hráč #69 Adam Klobučar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
41:45 Fof teď obětavě zblokoval střelu.
38:53 GÓL 1. FBC Polička dorostenci! 6:3
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil #22 Adam Šlosr, asistoval #37 Matyáš Oblouk (6:3)
38:53 Smolný gól pro Jakubce.. míček mu prošel pod nohou a Polička snižuje.
36:08 Chyběl kousek k tomu, aby si duo Völgámek připsalo další branku.
34:13 GÓL 1. FBC Polička dorostenci! 6:2
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil #37 Matyáš Oblouk, asistoval #25 David Nunvář (6:2)
34:13 Oblouk trefil balón ze vzduchu a dává tak druhou branku Poličky.
33:02 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Adam Emlar, asistoval #69 Adam Klobučar (6:1)
33:02 Dobře vymyšlená rozehrávka a střela Emlara do pravého horního rohu branky.
31:35 Jiran za brankou našel Fofa před brankou... ten trefil spojnici brány.
30:40 Zmatek před jaroměřskou brankou vyřešil Emlar výkopem na půlku soupeře.
30:01 Tentokrát buly pro hostující celek.
30:00 Střely ve 2. části: 6:8
29:26 Rozehrávka Poličky z výhodného místa před brankou končí v dobře postavené zdi Jatroměře.
28:12 Adámek našel Klobučara na středu, ten míček bohužel netrefil a skóre zůstává stejné.
25:58 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #74 Otto Völgyi, asistoval #4 Patrik Adámek (5:1)
25:58 Po krásné crossové přihrávce Jaroměř skóruje. Souhra Adámek - Völgyi dnes funguje velice dobře.
25:45 Völgyi zachytil na půlce hostující nahrávku a dostal se k zakončení, střela však skončila v autu.
23:20 Jaroměř teď byla pod dlouhodobějším tlakem, Jakubec však svými zákroky drží tříbrankový náskok svého týmu.
21:21 Klobučar to chtěl vzít na sebe a vyvézt balón středem, tam však jeho akci zastavili dva hostující hráči a byl z toho útok host dva na jednoho. Akce končí trefenou tyčkou.
18:22 GÓL 1. FBC Polička dorostenci! 4:1
Branku družstva 1. FBC Polička dorostenci vstřelil #19 Jakub Petrák, asistoval #25 David Nunvář (4:1)
18:22 Polička rychle odpovídá a snižuje náskok Jaroměře na tři branky.
18:06 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #4 Patrik Adámek bez asistence (4:0)
18:06 Adámek předvedl hezký zorro gól a přidává čtvrtou branku Jaroměře.
16:22 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Jan Jiran, asistoval #13 Richard Kutík (3:0)
16:22 Polička se nedokáže poučit ze svých chyb a i třetí gól Jaroměře padl po přihrávce z rohu na střed.
15:47 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:0
15:47 Obdobná situace jako u prvního gólu. Tentokrát si Adámek s Völgyim prohodili jen role a nahrávka přišla z opačného rohu.
15:01 Buly znovu pro domácí.
15:00 Střely v 1. části: 5:6
14:21 Teď byla na hřišti k videní jednoznačně nejhezčí obranná dvojice.. Horčičková s Vránovou zvládly ubránit protiútok hostů.
12:05 Oba týmy v plném počtu.
11:31 Zazněla tyčka hostující brány.
10:55 Domácí golman teď s přehledem zlikvidoval střelu hostí.
10:04 Vyloučen hráč #15 Jan Jiran družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
10:04 Rozmohl se nám tady takový nešvar.. další vyloučení, tentokrát pro domácí.
09:37 Vyloučen hráč #22 Adam Šlosr družstva 1. FBC Polička dorostenci na 2 minuty za sekání
09:37 A je to vyloučení.
09:20 Signalizovaná výhoda pro Jaroměř... uvidíme gól nebo vyloučení?
07:18 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #4 Patrik Adámek, asistoval #74 Otto Völgyi (1:0)
07:18 Völgyi z rohu našel Adámka na středu hřiště a ten proměňuje svou šanci na gól.
07:07 Klobučar se prokličkoval z vlastní obrany až do útoku, ale jeho střela těsně minula bránu.
05:11 Rozehrávka Poličky končí zblokovanou střelou.
03:03 Prudkou střelu Klobučara z půlky chytá hostující golman a na míček se dostává po dlouhé době Polička.
01:51 První zásah domácího golmana.
00:01 Máme tu začátek zápasu a úvodní buly úspěšnější pro domácí tým.