• 40 39:44
    4:7
    (Machatý)

Klub SPV Pardubice B - FbK Orlicko-Třebovsko B 4:7
branky: 3. Štěpán Sochor, 10. Tomáš Sisr, 29. Štěpán Sochor, 36. Jan Novák - 3. Tomáš Tőlg, 12. Václav Vondráček, 20. Ondřej Zölfl, 30. Tadeáš Vaněk, 32. Tomáš Tőlg, 33. Tadeáš Vaněk, 40. Tadeáš Vaněk; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Martin Halousek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 6; zásahy brankářů: David Nedoma 13 - Marek Koukal 12; po třetinách: 2:2, 1:2, 1:3
45:00 Střely ve 3. části: 6:6
40:05 posledních pár minut tohoto utkání a hráči SPV PARDUBICE a zkoušej nějak udělat tlak na OT aby vyhrotily tohle utkání
39:44 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko B! 4:7
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #29 Tadeáš Vaněk, asistoval #93 Jan Machatý (4:7)
39:05 Timeout Klub SPV Pardubice B
35:41 GÓL Klub SPV Pardubice B! 4:6
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil #14 Jan Novák, asistoval #15 Jan Růžička (4:6)
32:59 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko B! 3:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #29 Tadeáš Vaněk, asistoval #4 Martin Rybka (3:6)
31:46 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko B! 3:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #87 Tomáš Tőlg bez asistence (3:5)
30:00 Střely ve 2. části: 3:6
29:25 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko B! 3:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #29 Tadeáš Vaněk bez asistence (3:4)
28:21 GÓL Klub SPV Pardubice B! 3:3
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil #91 Štěpán Sochor, asistoval #12 Roman Kábele (3:3)
20:10 oba dva celky hrajou krasný florbal.
19:36 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko B! 2:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #81 Ondřej Zölfl, asistoval #87 Tomáš Tőlg (2:3)
15:00 Střely v 1. části: 7:8
11:11 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko B! 2:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #92 Václav Vondráček, asistoval #93 Jan Machatý (2:2)
09:00 GÓL Klub SPV Pardubice B! 2:1
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil #86 Tomáš Sisr bez asistence (2:1)
08:32 Vyloučen hráč #24 Adam Rambousek družstva Klub SPV Pardubice B na 2 minuty za bránění ve hře
02:47 GÓL Klub SPV Pardubice B! 1:1
02:04 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko B! 0:1