3:8
    Martin VAŠÁK
    (Augustin)

Klub SPV Pardubice B - SK Spartak Slatiňany 3:8
branky: 15. Štěpán Sochor, 19. Tomáš Sisr, 23. Petr Steiner - 9. Jan Augustin, 20. Michal Sotona, 21. Michal Sotona, 24. Michal Sotona, 37. Jakub Dynter, 40. Lukáš Medveď, 42. Jan Augustin, 43. Martin Vašák; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Martin Halousek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Marek Mrštík 16 - Marek Pytlík 27; po třetinách: 1:1, 2:3, 0:4
45:00 Střely ve 3. části: 8:7
42:58 GÓL SK Spartak Slatiňany! 3:8
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #98 Martin Vašák, asistoval #5 Jan Augustin (3:8)
41:42 GÓL SK Spartak Slatiňany! 3:7
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #5 Jan Augustin, asistoval #88 Michal Sotona (3:7)
40:00 A máme tady posledních 5 minut 3 třetiny.
39:40 GÓL SK Spartak Slatiňany! 3:6
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #14 Lukáš Medveď, asistoval #69 Vojtěch Jodas (3:6)
36:46 GÓL SK Spartak Slatiňany! 3:5
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #95 Jakub Dynter bez asistence (3:5)
34:15 O 3 střelu se postaral ze strany SPV hráč s číslem 2- Václav Pauliš.
30:58 A i jak na začatku druhé třetiny tak i na začátku 3 třetiny hráči Slatiňan pustili střelu na golmana SPV
30:01 A máme tady poslední třetinu tohoto zápasu.
30:00 Střely ve 2. části: 10:9
23:31 GÓL SK Spartak Slatiňany! 3:4
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #88 Michal Sotona, asistoval #5 Jan Augustin (3:4)
22:06 GÓL Klub SPV Pardubice B! 3:3
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil #42 Petr Steiner, asistoval #2 Václav Pauliš (3:3)
20:19 GÓL SK Spartak Slatiňany! 2:3
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #88 Michal Sotona, asistoval #69 Vojtěch Jodas (2:3)
19:53 GÓL SK Spartak Slatiňany! 2:2
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #88 Michal Sotona, asistoval #55 Richard Horák (2:2)
18:33 A tým SPV byli chvilí ve vedení ale hráči Slatiňan jím to nenechali jentak a vzali si svoje vedení zpátky
18:32 GÓL Klub SPV Pardubice B! 2:1
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil #86 Tomáš Sisr bez asistence (2:1)
17:52 A máme tady i steřelu i domácích což jsou SPV
16:10 A máme tady i první střelu v druhé třetině postaral se o ní Tým Slatiňany
15:02 A začala nám druhá třetina tohoto zápasu.
15:00 Střely v 1. části: 12:8
14:57 O gol SPV se postaral hráč s číslem 91-Štepán Sochor
14:56 GÓL Klub SPV Pardubice B! 1:1
Branku družstva Klub SPV Pardubice B vstřelil #91 Štěpán Sochor, asistoval #12 Roman Kábele (1:1)
14:55 A máme tady i gol ze strany SPV
14:00 A máme tady poslední minutu první třetiny.
08:19 GÓL SK Spartak Slatiňany! 0:1
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil #5 Jan Augustin bez asistence (0:1)
08:18 A máme tady první gol ze strany  Slatiňan
03:30 hra se přenáší ze strany na stranu
00:01 U zapisovatelského stolu vás zdraví Milan Shejbal.
00:01 Vítame vás udnešního prvního zápasu.