44
  • 44 43:56
    Přelouč

Orel Přelouč - HAGA Pardubice B 2:3
branky: 21. Martin Málek, 41. Michal Pleskot - 17. Jiří Pulkrábek, 18. Tomáš Vodrážka, 23. Jiří Pulkrábek; rozhodčí: Filip Ryant - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jakub Albrecht 23 - Patrik Mládek 15; po třetinách: 0:0, 1:3, 1:0
45:00 Střely ve 3. části: 6:5
43:57 Orel si bere time out a zkusí vyrovnat
43:56 Timeout Orel Přelouč
42:30 Albrecht 2 skvělými zákroky teď udržel domácí v naději na bod.
40:06 A nakonec snad přeci jen drama? Pleskot využil chyby hostů při rozehrávce a prostřelil gólmana hostí.
40:05 GÓL Orel Přelouč ! 2:3
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #7 Michal Pleskot, asistoval #26 David Verunáč (2:3)
35:29 Po pauze vlivem zranění se hra opět začíná rozjíždět.
34:30 Hra je nyní přerušena kvůli zranění domácího mAreše, který je ošetřován na ploše.
30:00 Domácí měli ve 2. třetině 5 minutový black out, kdy vypadli ze hry, a hosté to využili k získání 2 gólového vedení.
30:00 Střely ve 2. části: 6:13
22:23 Bohužel pro domácí, kteří se dostávali pomalu do tlaku, hosté proměnili rychlý brejk po výborné přihrávce Papáka.
22:22 GÓL HAGA Pardubice B! 1:3
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #19 Jiří Pulkrábek, asistoval #82 Petr Papák (1:3)
20:50 Klasické nedáš/dostaneš se projevilo i tentokrát, Málek se prosadil zblízka pod víko branky.
20:48 GÓL Orel Přelouč ! 1:2
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #50 Martin Málek, asistoval #2 Patrik Steklý (1:2)
20:30 A domácí gólman drží svůj tým i nadále skvělými zákroky.
19:16 Hosté mohli vést už o 3 branky, ale Albrecht vychytal Dohnala při trestném střílení.
19:15 Trestné střílení družstva HAGA Pardubice B neproměnil #17 Filip Dohnal.
17:56 A hned vzápětí domácí nepokryli hráče Hagy při standardce před vlastní bránou a Vodrážka střelou po zemi k tyči zvyšuje na 2:0 pro hosty.
17:55 GÓL HAGA Pardubice B! 0:2
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #71 Tomáš Vodrážka, asistoval #10 Daniel Pilný (0:2)
16:13 Hosté se díky nedůrazu domácí obrany poprvé prosazují - Pulkrábek se mezi 2 beky v pohodě uvolnil a zavěsil pod břevno.
16:12 GÓL HAGA Pardubice B! 0:1
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #19 Jiří Pulkrábek, asistoval #7 Daniel Sýkora (0:1)
15:00 Po první polovině třetiny Orel hru vyrovnal, ale střelci se zatím neprosadili ani na jedné straně hřiště.
15:00 Střely v 1. části: 5:8
07:45 Haga i díky přesilovce má zatím mírnou převahu, ale gólově nevyjádřenou.
05:44 Vyloučen hráč #55 Radim Křinka družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání