9:3
    Jiří JANATKA
    (Svoboda)

Finance Novák FBK Jičín B - Sokol Chlumec nad Cidlinou 9:3
branky: 1. Jakub Houžvička, 14. Vladimír Brendl, 21. Vojtěch Plašil, 33. Jakub Houžvička, 35. Marek Badzo, 37. Patrik Sytný, 38. Vojtěch Plecháč, 40. Marek Badzo, 41. Jiří Janatka - 22. Tomáš Hudec, 24. Tomáš Hudec, 37. Jan Hanus; rozhodčí: Martin Korunka - Jan Matějka; vyloučení: 1:2 + Nicolas Hájek 4; využití: 3:0; zásahy brankářů: Lukáš Svoboda 17 - Tomáš Trutnovský 11, Marek Obr 6; po třetinách: 2:0, 1:2, 6:1
45:00 Střely ve 3. části: 9:10
45:00 Děkujeme všem divákům a hráčum za zápas.
40:19 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 9:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #90 Jiří Janatka, asistoval #84 Lukáš Svoboda (9:3)
40:19 Gól asistovaný golmanem. Nestíhám ani zapisovat.
39:32 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 8:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #3 Marek Badzo, asistoval #21 Matěj Sedláček (8:3)
39:32 Marek Badzo je frajer, druhý gól zápasu, to musí být štěstí, protože ani sám Marek tomu nevěří...
37:59 Timeout Sokol Chlumec nad Cidlinou
37:59 Vyloučen hráč #15 David Majer družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za vysoká florbalka
37:59 Oba dva týmy se mi snaží zkazit sobotu, protože se pořád něco děje, a já nestíhám zapisovat.
37:07 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 7:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #31 Vojtěch Plecháč, asistoval #14 Vladimír Brendl (7:3)
37:07 Střídání brankáře. Nový brankář #28 Marek Obr družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou
36:55 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 6:3
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #36 Jan Hanus bez asistence (6:3)
36:55 Přečíslení Chlumce 3 na 1 a akce končí gólem.
36:21 Rychlá střela z půlky, mířená pod břevno a je tam.
36:18 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 6:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #24 Patrik Sytný, asistoval #9 Martin Petrgál (6:2)
34:51 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 5:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #3 Marek Badzo, asistoval #14 Vladimír Brendl (5:2)
34:51 Jičínský hráč s číslem 3 Marek Badzo dává gól. To se jen tak nevidí. GRATULACE MARKU!
33:31 Vyloučen hráč #37 Nicolas Hájek družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2+2 minuty za hrubost
32:18 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 4:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #93 Jakub Houžvička, asistoval #15 Vojtěch Plašil (4:2)
32:18 Jičín skóruje a zvyšuje si náskok o 2 góly.
30:00 Střely ve 2. části: 7:6
26:59 Krásná střela Miroslava Grunda.
23:10 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 3:2
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #8 Tomáš Hudec, asistoval #3 Miroslav Žampa (3:2)
23:10 Hra záčíná být napínavá, Chlumec se vzchopil a pomalu ale jistě začíná Jičín dohánět.
21:11 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 3:1
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #8 Tomáš Hudec bez asistence (3:1)
21:11 Krásný gól zpoza brány hráče s číslem 8 Tomáše Hudce. Gratulace Chlumci k prvnímu gólu.
20:18 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 3:0
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #15 Vojtěch Plašil, asistoval #77 Adam Sucharda (3:0)
15:01 Je tady začátek druhé třetiny. A uvidíme jaké taktiky si oba týmy řekli.
15:00 Střely v 1. části: 10:4
13:24 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 2:0
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #14 Vladimír Brendl, asistoval #24 Patrik Sytný (2:0)
13:24 Pohádkové město konečně po nekonečném utrpení skóruje!
12:25 Jičín drží míček a Chlumec neví kam se koukat, ale akce končí nepřesnou střelou.
10:00 Jičín nebezpečně vystřelil. Avšak brankář vychytává.
08:40 Momentálně se hraje 4 na 4.
08:36 Vyloučen hráč #8 Tomáš Hudec družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za hrubost
07:56 Vyloučen hráč #93 Jakub Houžvička družstva Finance Novák FBK Jičín B na 2 minuty za sekání
00:21 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 1:0
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #93 Jakub Houžvička, asistoval #9 Martin Petrgál (1:0)