2:6
    Jiří JANATKA
    ()

FBC Trutnov (DTJ) B - Finance Novák FBK Jičín B 2:6
branky: 7. Marcel Braun, 38. Jan Tatar - 2. Vojtěch Plecháč, 2. Jakub Houžvička, 3. Vladimír Brendl, 5. Vojtěch Plašil, 30. Marek Badzo, 45. Jiří Janatka; rozhodčí: Martin Korunka - Jan Matějka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Šťastný 23 - Matěj Kraušner 13; po třetinách: 1:4, 0:1, 1:1
45:00 Střely ve 3. části: 7:7
44:41 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 2:6
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #46 Jiří Janatka bez asistence (2:6)
43:07 Timeout FBC Trutnov (DTJ) B
37:48 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 2:5
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #18 Jan Tatar, asistoval #7 Martin Ullrich (2:5)
37:48 Nedopadlo to jak jsme čekali...Jičín nám předvedl za 1,5 minuty přesilovky jednu střelu vedle....následně dokonce inkasoval.
35:55 Vyloučen hráč #96 Marcel Braun družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za vysoká florbalka
35:55 První přesilovka dnešního utkání
33:55 Obrovská šanse Trutnova...z rychlého brejku trefuje pouze tyčku...
30:00 Střely ve 2. části: 3:8
29:59 Druhá třetina nám přinesla o trošku horší podívanou...mnoho střel vedle, nebo zblokováno, boj o každý metr hřiště...doufejme, že se to v další části změní
29:14 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 1:5
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #11 Marek Badzo, asistoval #9 Martin Petrgál (1:5)
29:14 Tak konečně to tam padlo...
25:55 Trutnov ve druhé části stále bez střely na bránu...
18:16 Jičín je v tlaku...jen pozor na breaky...
15:00 Střely v 1. části: 5:13
14:46 Hraje se ve velmi svižném tempu...menší šance si vypracovaly oba týmy, ale skóre se nemění..
06:29 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 1:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #96 Marcel Braun, asistoval #11 Jakub Bydžovský (1:4)
06:29 A máme zde první branku Trutnova...Jičín bojujem.
04:45 Jičín je zatím velmi produktivní...z 5ti střel dal čtyři góly...
04:44 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 0:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #15 Vojtěch Plašil, asistoval #9 Martin Petrgál (0:4)
02:24 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 0:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #14 Vladimír Brendl, asistoval #31 Vojtěch Plecháč (0:3)
01:53 Utkání připomíná svým začátkem včerejší zápas repre s Polskem...snad uvidíme víc gólů.
01:46 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 0:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #25 Jakub Houžvička, asistoval #9 Martin Petrgál (0:2)
01:28 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 0:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #31 Vojtěch Plecháč, asistoval #18 Adam Sucharda (0:1)
00:54 Obrovská šance Jičína...bohužel opět se potvrdilo, že prázdná brána je největší nepřítel...