7:4
    David MLYNÁŘ
    (Hanus)

FBC DONAP Česká Skalice - Sokol Chlumec nad Cidlinou 7:4
branky: 4. Štěpán Prušinovský, 6. Michal Fidler, 10. Michal Fidler, 12. Štěpán Prušinovský, 13. Michal Fidler, 27. Štěpán Prušinovský, 31. Jakub Brejcha - 11. Nicolas Hájek, 24. Vojtěch Trojan, 32. Tomáš Králíček, 40. David Mlynář; rozhodčí: Daniel Suchý - Aleš Jansa; vyloučení: 3:2 + David Ouzký 4 + Matěj Zámečník OS; využití: 0:2; diváků: 8; zásahy brankářů: Adam Richter 25 - Marek Obr 11; po třetinách: 5:1, 1:1, 1:2
45:00 Střely ve 3. části: 4:11
44:59 Skalice vyhrává nad Chlumcem!
43:45 Chlumec odvolal brankáře. Chtějí vyhrát!
39:15 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 7:4
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #10 David Mlynář, asistoval #79 Jan Hanus (7:4)
39:13 Timeout FBC DONAP Česká Skalice
39:13 Vyloučen hráč #67 Daniel Postupa družstva FBC DONAP Česká Skalice na 2 minuty za bránění ve hře
39:11 Skalický trenér pravděpodobně plánuje hru v oslabení ale veškeré plány ničí Chlumecký útok
38:00 Break Skalického útočníka vykryl skvělým zákrokem Chlumecký brankář
36:45 Chlumec přec jen je aktivnější co se týče střel, ale nedaří se procpat míček do brány
36:18 Vyloučen hráč #65 Štěpán Prušinovský družstva FBC DONAP Česká Skalice na 2 minuty za sekání
32:50 Hromadné vyloučení Chlumeckých hráčů, po vyhrocené situaci za Chlueckou brankou
32:49 Vyloučen hráč #88 Matěj Zámečník družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou - osobní trest
32:49 Vyloučen hráč #36 David Ouzký družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za hrubost
32:49 Vyloučen hráč #88 Matěj Zámečník družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za nesportovní chování
31:10 Rychlá odpověď Chlumce v nepřehledné situaci před brankou
31:09 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 7:3
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #18 Tomáš Králíček, asistoval #8 Tomáš Hudec (7:3)
30:22 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 7:2
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #79 Jakub Brejcha, asistoval #71 Michal Fidler (7:2)
30:00 Střely ve 2. části: 2:5
28:30 Skalický nátlak se zvětšuje s dobou oslabení. Bude to pro Chlumec těžké
26:42 Přelet přes mantinel. Chlumec si vysloužil oslabení 2+2
26:34 Vyloučen hráč #36 David Ouzký družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2+2 minuty za hrubost
26:27 Trestné střílení družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou neproměnil #8 Tomáš Hudec.
26:03 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 6:2
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #65 Štěpán Prušinovský bez asistence (6:2)
23:04 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 5:2
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #3 Vojtěch Trojan bez asistence (5:2)
22:10 Sólová akce Chlumeckého hráče čísla 8 skončila nahrávkou do prostoru před brankou. Tam se však nepodařilo dopravit míček do brány
19:02 Nešťastná žabka skáče před Chlumeckou brankou. Akce zakončena střelou do oblak.
15:00 Střely v 1. části: 12:13
14:40 První třetina začala v ostrém tempu. První gól padl po necelých 4 minutách. Skalice měla lepší zakončení ale co  se týče akcí Chlumec nezaostával. Padl i jeden nešťastný gól do Chlumecké brány po špatném odrazu
12:32 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 5:1
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #71 Michal Fidler, asistoval #9 Jiří Hrabík (5:1)
11:32 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 4:1
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #65 Štěpán Prušinovský, asistoval #80 Jan Šulc (4:1)
10:53 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 3:1
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #69 Nicolas Hájek, asistoval #36 David Ouzký (3:1)
09:43 Vyloučen hráč #9 Jiří Hrabík družstva FBC DONAP Česká Skalice na 2 minuty za vysoká florbalka
09:16 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 3:0
05:46 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 2:0
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #71 Michal Fidler bez asistence (2:0)
03:32 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 1:0
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #65 Štěpán Prušinovský, asistoval #71 Michal Fidler (1:0)