4:6
    Jakub KOLLERT
    ()

FBC Trutnov (DTJ) B - FBC Dobruška B 4:6
branky: 8. Jan Tatar, 10. Jakub Bydžovský, 12. Roman Šauer, 28. Ondřej Ševčík - 1. Tomáš Pecen, 26. Richard Benjamín Chaloupka, 29. Aleš Moravec, 39. David Kollert, 43. Václav Hrnčíř, 45. Jakub Kollert; rozhodčí: Vladimír Lešák - Radek Hrdlička; vyloučení: 5:2; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Filip Kobylka 13 - Jan Červinka 14; po třetinách: 3:1, 1:2, 0:3
45:00 Střely ve 3. části: 4:4
44:52 GÓL FBC Dobruška B! 4:6
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #24 Jakub Kollert bez asistence (4:6)
42:34 Timeout FBC Trutnov (DTJ) B
42:34 GÓL FBC Dobruška B! 4:5
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #29 Václav Hrnčíř bez asistence (4:5)
38:41 GÓL FBC Dobruška B! 4:4
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #48 David Kollert, asistoval #83 Tomáš Handa (4:4)
36:27 Vyloučen hráč #86 Tomáš Sedláček družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 7:8
28:56 GÓL FBC Dobruška B! 4:3
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #11 Aleš Moravec, asistoval #24 Jakub Kollert (4:3)
28:53 Vyloučen hráč #22 Jakub Davidík družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za bránění ve hře
28:21 Vyloučen hráč #90 Vít Růžička družstva FBC Dobruška B na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:27 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 4:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #16 Ondřej Ševčík, asistoval #18 Jan Tatar (4:2)
25:55 vypadá to že se Richard Kozák přesunul na obránce. Jeho vzor je Sergio Ramos
25:17 GÓL FBC Dobruška B! 3:2
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #69 Richard Benjamín Chaloupka, asistoval #48 David Kollert (3:2)
24:18 Vyloučen hráč #96 Marcel Braun družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za sekání
19:02 Kozák si říkal o balon, ale nedostal možnost ke střele
16:53 Přesilovka Dobrušky koncí bez větších šancí
16:18 Balon byl na brankové čáře ale rozhodčí rozpažil ruce
15:00 Střely v 1. části: 7:6
14:53 Vyloučen hráč #7 Martin Ullrich družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za sekání
14:44 Skvělá individuální akce Moravce
11:54 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 3:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #92 Roman Šauer, asistoval #15 Petr Hepnar (3:1)
10:10 Obrovská šance Trutnova, kterou ale za svoje záda nepustil golman Dobršky
09:34 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 2:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #11 Jakub Bydžovský, asistoval #92 Roman Šauer (2:1)
07:55 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 1:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #18 Jan Tatar, asistoval #19 Tomáš Šálek (1:1)
07:55 Trutnov odpovídá
05:41 Vyloučen hráč #19 Tomáš Šálek družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za špatné střídání
05:41 Vyloučen hráč #23 Tomáš Pecen družstva FBC Dobruška B na 2 minuty za sekání
04:45 Kozák to s hokejkou umí
00:35 GÓL FBC Dobruška B! 0:1
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #23 Tomáš Pecen, asistoval #69 Richard Benjamín Chaloupka (0:1)
00:35 Dobruška dobře vstupuje do utkání