• 44 43:52
    2
    Dalibor HORÁK

FBC Dobruška B - Orel Rtyně v Podkrkonoší B 9:5
branky: 4. Martin Zajíček, 7. Josef Šmída, 7. Tomáš Pecen, 30. Tomáš Handa, 32. Daniel Šmída, 33. Tomáš Adamec, 34. Peter Pataky, 35. Jakub Kollert, 36. Tomáš Adamec - 5. Marek Weinelt, 6. Ondřej Matyska, 15. David Šimáně, 20. Marek Weinelt, 43. Marek Weinelt; rozhodčí: Lucie Adamová - Kateřina Jeřábková; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Jan Červinka 16 - Rudolf Romančák 18; po třetinách: 3:3, 1:1, 5:1
45:00 Střely ve 3. části: 10:5
43:52 Vyloučen hráč #10 Dalibor Horák družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B na 2 minuty za sekání
42:08 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 9:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #68 David Cejnar (9:5)
41:24 Vyloučen hráč #42 Jan Pich družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B na 2 minuty za sekání
35:26 GÓL FBC Dobruška B! 9:4
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #12 Tomáš Adamec bez asistence (9:4)
34:48 GÓL FBC Dobruška B! 8:4
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #24 Jakub Kollert, asistoval #7 Daniel Šmída (8:4)
34:07 Vyloučen hráč #26 Tomáš Doležal družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B na 2 minuty za blokování florbalky
33:10 GÓL FBC Dobruška B! 7:4
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #72 Peter Pataky, asistoval #24 Jakub Kollert (7:4)
32:13 GÓL FBC Dobruška B! 6:4
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #12 Tomáš Adamec, asistoval #29 Václav Hrnčíř (6:4)
31:19 GÓL FBC Dobruška B! 5:4
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #7 Daniel Šmída, asistoval #24 Jakub Kollert (5:4)
30:00 Střely ve 2. části: 8:8
29:46 GÓL FBC Dobruška B! 4:4
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #83 Tomáš Handa, asistoval #18 Tomáš Večeřa (4:4)
19:48 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 3:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #47 Marek Weinelt bez asistence (3:4)
19:05 Vyloučen hráč #68 David Cejnar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B na 2 minuty za hrubost
15:00 Střely v 1. části: 9:8
14:42 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 3:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #21 David Šimáně, asistoval #47 Marek Weinelt (3:3)
06:56 GÓL FBC Dobruška B! 3:2
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #23 Tomáš Pecen, asistoval #29 Václav Hrnčíř (3:2)
06:40 Tomáš Večeřa sám před brankou kličkou překonal golmana ale střela letěla až do Dobrušky
06:20 GÓL FBC Dobruška B! 2:2
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #68 Josef Šmída, asistoval #84 Kamil Horný (2:2)
05:49 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 1:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #38 Ondřej Matyska, asistoval #42 Jan Pich (1:2)
04:02 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 1:1
03:34 GÓL FBC Dobruška B! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #2 Martin Zajíček, asistoval #23 Tomáš Pecen (1:0)