• 45 44:02
    2
    Martin SUCHÁNEK

FBK Kobra Tatran Hostinné - FBŠ Všestary B 9:1
branky: 8. Matěj Hnízdil, 9. Daniel Holubec, 13. Michal Novák, 14. David Weishaupt, 14. Šimon Shon, 16. Šimon Shon, 18. Šimon Shon, 33. Lukáš Turek, 39. Denis Horák - 28. Jan Volenec; rozhodčí: František Bajer - Martin Korunka; vyloučení: 4:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Dorotík 31 - Jaromír Žák 1, Vojtěch Kuča 24; po třetinách: 5:0, 2:1, 2:0
45:00 Střely ve 3. části: 11:13
44:02 Vyloučen hráč #24 Martin Suchánek družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za bránění ve hře
44:02 Vyloučen hráč #95 Filip Jech družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
43:34 Vyloučen hráč #18 Kryštof Holeček družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za bránění ve hře
38:15 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 9:1
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #6 Denis Horák, asistoval #37 Šimon Shon (9:1)
37:40 Vyloučen hráč #95 Filip Jech družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:49 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 8:1
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #88 Lukáš Turek, asistoval #21 Matěj Hnízdil (8:1)
32:49 Rázná střela pod břevno a 8. gól si připisují do Turecka
31:40 Vyloučen hráč #23 Martin Rachota družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za vysoká florbalka
30:00 Střely ve 2. části: 9:12
29:45 Hráč č. 33 ze Všestar nám naboural do stolku, ale naštěstí je vše v pořádku
29:32 Vyloučen hráč #20 Vilém Zábranský družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:33 Jech si udělal výlet za mantinel
28:26 Vyloučen hráč #42 Martin Vlastník družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:30 Rychlá a jednoduchá akce Všestar na 3 přihrávky končí za zády Dorotíka.
27:20 GÓL FBŠ Všestary B! 7:1
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #2 Jan Volenec, asistoval #8 Tomáš Krejsa (7:1)
26:43 Hra nabírá na intenzitě a nadávky lítají z jedné strany na druhou
24:21 Hra je v plném počtu a Všestarům se nepodařilo svoji šanci proměnit.
23:25 Dorotík kobru drží zuby nehty a nenechá si míček pustit za záda.
22:00 A máme tu první vyloučení a Všestary mají šanci na vstřelení své první branky.
21:42 Vyloučen hráč #99 David Nossek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání
17:50 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 7:0
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #37 Šimon Shon, asistoval #11 Martin Pikora (7:0)
17:50 Střídání brankáře. Nový brankář #27 Vojtěch Kuča družstva FBŠ Všestary B
17:50 Hostinné se dnes zřejmě dobře vyspalo, protože to tam pádá, že to tu ani nestíhám.
15:23 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 6:0
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #37 Šimon Shon, asistoval #4 Jakub Novotný (6:0)
15:00 Střely v 1. části: 14:7
14:00 Můžeme tu vidět velmi povedené akce jak od kobry, tak od Všestar. Štěstí ale přeje více domácím.
13:45 Timeout FBŠ Všestary B
13:45 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 5:0
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #37 Šimon Shon bez asistence (5:0)
13:17 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 4:0
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #66 David Weishaupt, asistoval #99 David Nossek (4:0)
12:39 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 3:0
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #69 Michal Novák, asistoval #21 Matěj Hnízdil (3:0)
12:39 Neskutečná šibenice do levého horního rohu od Nováka
11:48 Neuznaný gól Hostinného z důvodu stání v brankovišti
09:20 Všestary tlačí, ale nedaří se jim projít skrz obranu a gólmana
08:15 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 2:0
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #97 Daniel Holubec, asistoval #99 David Nossek (2:0)
08:15 Povedená akce a Kobra jde do vedení o 2 góly
07:01 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 1:0
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #21 Matěj Hnízdil, asistoval #39 Petr Dorotík (1:0)
07:01 Dorotík výborně zabránil další střele a jeho nahrávka na Hnízdila, který si prošel celým hřištěm, končí jednoduchým gólem.
06:20 Střela Turka od poloviny mimo.
02:00 Hra nám začala ve velmi vysokém tempu na obou stranách