• 60 59:00
    9:6
    (Zakonov)

ESA logistika Tatran Střešovice - Předvýběr.CZ Florbal MB 9:6
branky: 9. Martin Šindelář, 15. Martin Šindelář, 18. Marek Beneš, 20. David Šimek, 39. Matěj Havlas, 43. Tomáš Hanák, 50. Martin Mühlfait, 51. Tomáš Hanák, 59. Martin Čermák - 2. Lukáš Punčochář, 31. Jan Natov, 52. Michal Sládek, 55. Patrik Suchánek, 58. Matěj Pěnička, 60. Michal Sládek; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 112; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 34 - Lukáš Bauer 29; po třetinách: 4:1, 1:1, 4:4
60:01 V hale ještě probíhá pozápasová autogramiáda tatranských účastníků mistrovství světa ve florbalu. Děkuji divákům v hale i u monitorů či mobilů za pozornost a budu se těšit někdy příště opět napočtenou.
60:00 Celkový počet střel: Tatran 37 - MB 40
60:00 Počet střel ve třetí třetině: Tatran 8 - MB 19
59:59 Natov míček odklidil mimo branku Kříže. To je pro dnešek však všechno, Tatran postupuje do další části a je zřejmě dobře naladěn na víkendové utkání, kam vás také srdečně zveme. Stejné místo a část dne, sobota večer.
59:11 Vyloučen hráč #88 Martin Šindelář družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
59:11 Dvojnásobnou přesilovku při hře bez brankáře okusí Boleslav, Šindelář jde sedět za bránění ve hře.
59:00 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 9:6
Branku družstva Florbal MB vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #58 Filip Zakonov (9:6)
59:00 Hráči zřejmě dostali za úkol bavit diváky góly. Sládek přidává šestý gól Boleslavi.
58:47 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 9:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #32 Martin Čermák, asistoval #8 Jonáš Kreysa (9:5)
58:47 Prázdnou branku si i přes bránící hráče v bílomodré vychutnal Čermák.
57:35 Bauer opět pádí na střídačku.
57:21 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 8:5
Branku družstva Florbal MB vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #17 Jakub Bína (8:5)
57:21 Pěnička snižuje na 5:8 z pohledu MB a poměrně dramatizuje závěr utkání.
56:59 Mladá Boleslav drží hráče Tatranu pod tlakem na jejich polovině.
56:19 Bína škrtnul špičku Křížovy boty.
55:11 Po zajištění balonku je Bauer zpátky na střídačce.
54:55 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 8:4
Branku družstva Florbal MB vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #17 Jakub Bína (8:4)
54:55 Hosté hru bez gólmana využili, snižuje Suchánek.
54:28 Šimek zkusil poslat míček na prázdnou branku, ale daleko minul.
53:31 Je tomu tak, Bauer je na střídačce, Bolka v šesti.
53:30 Timeout Florbal MB
53:30 Hosté vybírají timeout, půjdou do šesti?
53:29 Bauer nohami napřed zablokoval vzdálenější tyčku své branky.
52:30 Korych vysoce vytažený zablokoval pokus o únik Vavrouškovi, Kříž pohotově skočil pro na chvíli opuštěný míček.
51:12 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 8:3
Branku družstva Florbal MB vstřelil #43 Michal Sládek bez asistence (8:3)
51:12 S góly se teď roztrhl pytel, po Sládkově trefě má důvod k radosti Mladá Boleslav. 8:3 z pohledu domácích.
50:16 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 8:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #35 Marek Beneš (8:2)
50:16 Třetí Hanákův bod (2+1) v tomto utkání.
49:33 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 7:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #16 Martin Mühlfait, asistoval #5 Adam Tlapák (7:2)
49:33 Mühlfait rozvlnil síť boleslavské branky. 7:2.
49:07 Přibývá různých potyček, střetů florbalek a protestů, zatím bez trestů.
46:07 Na dnešní utkání si našlo cestu 112 tatranských a boleslavských fanoušků. Děkujeme vám za podporu!
45:04 Natov trefuje Kříže, ten ještě nadvakrát zasahuje v pozici na boku.
44:05 Bína hledal před brankou spoluhráče, ale nikoho tam neměl. Střelu pokryl Sádlo.
43:51 Sádlo trefil koleno Bauera.
43:30 Gruber trefuje plachtu za hřištěm.
42:43 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 6:2
42:43 Hanák vyhmátnul volné místečko v Bauerově brance a navyšuje náskok Tatranu na 6:2.
42:22 Další prošlápnutý míček.
40:47 Duo Tomašík-Tokoš nezužitkovalo přečíslení, Kříž měl dobře nastavenou nohu.
40:01 Poslední buly v základu je přisouzeno Tatranu.
40:00 Střely ve druhé třetině: Tatran 11 - MB 9
39:59 Šindelář zajistil konec třetiny "v suchým triku" na vlastní polovině s míčkem. Ve druhé třetině se týmy rozchází smírně 1:1, ale Tatran je díky první třetině stále ve vedení. Uvidíme, co přinese poslední třetina základní hrací doby.
38:47 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 5:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #77 Tomáš Hanák (5:2)
38:47 Pátá odbíjí nejen z pultu DJe, ale hlavně po trefě Havlase.
38:25 Tokoš zpracovával míček na holi, ale nad povolenou výškou.
37:35 Bauer se nedobrovolně lehce protáhnul.
35:20 Domácí sportovně vrací míček na polovinu soupeře.
34:00 Minelu M. Beneše po ulité rozehrávce hasí Kříž.
33:43 Kreysa se zvednutou hlavou téměř trefil podavače v rohu za hřištěm.
33:14 Obě střídačky na střídačku reklamují nedovolené zákroky.
32:00 Tentýž prověřil pozornost Kříže.
31:25 Suchánek opravuje verdikt rozhodčích o vlastnění míčku po zahrání do autu.
30:45 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:2
Branku družstva Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #7 Milan Tomašík (4:2)
30:45 Natov si počkal na křižnou přihrávku a vychutnal si prázdnou branku. Stahuje náskok Tatranu na dva góly, 4:2.
30:19 Bauer si došel pro míček za brankou.
28:49 V ochozech se (snad poprvé v zápase) ozývají i fanoušci.
28:03 Křížův urputný výhoz trefil Havlase do paže, ten pak nedokázal zakončit.
27:33 Téměř vlastňák zalehl vlastním tělem Bauer.
26:47 Kún přehazoval nohu Bauera, ale míček zamířil až příliš do strany.
26:37 Oba týmy ukazují ztrátovou a vyčkávací hru.
23:46 Šebek nadvakrát pálil plnými do Kříže, gólman Tatranu v obou případech vyrazil míček mimo branku.
22:22 Sádlo netrefil branku ani hřiště.
21:18 Mantinel u boleslavské střídačky si taky zažil své. Úporné souboje o každý centimetr už od začátku třetiny, a není se čemu divit.
20:01 Také druhé buly získali hosté.
20:00 Střely v první třetině: Tatran 18 - MB 12
19:58 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #71 Ondřej Němeček (4:1)
19:58 Téměř v poslední možné chvíli první třetiny Šimek zužitkoval přesilovku a žene Tatran do náskoku 4:1.
19:01 Beneš orazítkoval tyčku.
18:27 Vyloučen hráč #5 Michal Fišera družstva Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:27 Fišera to přehnal s důrazem a za nedovolené vrážení jde sedět na trestnou.
17:13 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #37 Matěj Havlas (3:1)
17:13 Další gól pro Tatran byl opět ve stylu "nedáš, dostaneš". Beneš po souhře s Havlasem byl nekompromisní.
16:15 Kříž zalepil všechny díry v brance.
14:45 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #25 Pavel Sládeček (2:1)
14:45 Z protiútoku se však raduje Tatran, kdy se podruhé za domácí prosazuje Šindelář.
14:38 Krebner trefil Kříže z výběhu.
11:57 Mühlfait ze středu hřiště o pár centimetrů míjí zařízení.
11:32 Na hřišti vidíme velmi dynamický florbal.
09:30 Kreysovu střelu Bauer bez větších problémů chytá.
08:35 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #23 David Šimek (1:1)
08:35 Šindelář chladnokrevně zavěsil za Bauera s takovou vervou, až míček vyletěl ze sítě zpátky na hřiště. Máme srovnáno.
07:06 Benešovu střelu z poloviny hřiště vypíchnul Bauer dlaní.
06:30 Hanák trefil hruď Bauera a pak skončil vytlačený za mantinel.
05:31 Kříž si sáhnul na míček.
05:01 Hra přerušena pro sekání, míček pro hosty.
04:17 Tatran vytrvale zakládá budoucí útočnou situaci.
02:45 Hanák orazítkoval tyčku.
02:32 Kreysovu střelu vytěsnil ramenem Bauer.
01:55 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
Branku družstva Florbal MB vstřelil #77 Lukáš Punčochář, asistoval #43 Michal Sládek (0:1)
01:55 Míček se za Křížem objevil po nemastné neslané akci, každopádně Punčochář otevírá dnešní gólový účet.
01:20 Hanák si položil Bauera, ale pak míčkem zamířil mezi jeho nohy.
00:34 Hosté sportovně příznali teč, po které míček zamířil do autu.
00:01 Úvodní buly zápasu je v režii Mladé Boleslavi.
00:00 Po troše nesouladu se světly jsou oba týmy na hřišti, připraveny k nástupu prvních lajn. Mně už nezbývá víc než vám popřát příjemnou zábavu u sledování utkání.
00:00 Dnešní zápas bude zajímavý už jen tím, že je předzvěstí sobotního ligového kola, kdy se ve stejné hale a ve stejný čas znovu setkají titíž soupeři. Na rozdíl od ligy však dnes poznáme prvního postupujícího do semifinále pohárové soutěže.
00:00 Krásný středeční večer ze Sportovního centra Řepy, kde se za pár chvil odehraje čtvrtfinálové utkání Poháru Českého florbalu mezi Tatranem Střešovice a Předvýběr.CZ Florbal MB. Zápas si můžete, jako již tradičně, užít buď přímo v hale, nebo u online/video přenosu.