• 60 59:48
    4:7
    (Šarša)

FbC Respect Hradec Králové - DDQ Florbal Chomutov 4:7
branky: 13. Vít Heger, 15. Michael Souček, 18. Milan Koubek, 20. Milan Koubek - 2. Jakub Holovej, 10. Ondřej Halej, 12. Ondřej Halej, 39. Martin Schneider, 48. Tomáš Novotný, 53. Adam Manas, 60. Michal Skuhrovec; rozhodčí: Aleš Jansa - Lukáš Drahný; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 139; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 14 - Bruno Vagel 18; po třetinách: 4:3, 0:1, 0:3
60:00 Komentář domácích Pokorný Tomáš (Trenér): Je neuvěřitelné sledovat, jak stoupá naše herní vyspělost. Dnešní zápas nám ukázal, jak se bude hrát v play off naší soutěže a co nás čeká v rozhodujících částech sezony. Gratuluji soupeři k vítězství a postupu do dalšího kola. Ukázal, že jsou o kousek zkušenější a vytvořili trochu méně individuálních chyb. Děkuji moc fantastickým divákům za úžasnou podporu. My se jdeme připravit na sobotu a na Třebši se uvidíme při derby.
60:00 Komentář hostů Severa Martin (Trenér): V první řadě děkuji hradeckým fanouškům za vytvoření skvělé atmosféry. V první třetině to od nás nebylo ono, plno nevynucených chyb, od druhé třetiny jsme se dostali do zápasu a řekl bych, že ve třetí jsme se dostali zaslouženě do vedení. Děkuji soupeři, rozhodčím, pořadatelům a divákům za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 6:7
59:48 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 4:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #93 Michal Skuhrovec, asistoval #84 Ondřej Šarša (4:7)
59:45 Domácí hrají v 6ti.
59:21 Timeout FbC Hradec Králové
59:05 Vyloučen hráč #33 Milan Koubek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
58:25 Hosté v plném počtu.
56:48 Timeout Florbal Chomutov
56:24 Domácí mají svojí první přesilovku, kterou hrají velmi dobře a momentálně v 6ti.
56:00 Vyloučen hráč #93 Michal Skuhrovec družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:05 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 4:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas, asistoval #16 Martin Schneider (4:6)
52:05 Po další domácí chybě v rozehrávce se hosté dostávají do dvoubrankového vedení.
51:03 Domácí se snaží o vyrovnání, ale hostující obrana je pozorná.
47:21 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 4:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #17 Marek Nekuda (4:5)
47:21 Hostující hráč zkusil své štěstí z poloviny a přistihl domácího gólmana v nedbalkách.
42:57 Začátek 3. třetiny hrají oba týmy opatrně, aby neudělaly chybu.
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:02 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:43 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 4:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #16 Martin Schneider, asistoval #8 František Tadeáš Kubík (4:4)
38:43 Hostující hráč vstřelil branku z výběhu a vyrovnává.
37:57 Domácí povzbuzuje mohutný kotel, až se hala otřásá v základech.
37:29 Domácí obránce špatně rozehrál a hosté šli sami 2 na gólmana, ale gól nevstřelili.
36:35 V posledních minutách si domácí vytváří více šancí.
35:03 Dan Elicer postupoval sám na gólmana hostů, udělal pěknou kličku a gólman mu v poslední vtěřině vložil do střely nohu.
32:58 Vyloučen hráč #99 Michael Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
32:20 Hra se nám přitvrzuje a přibývá osobních soubojů.
30:01 Tentokrát souboj 1 na 1 vyhrál hráč č. 86 Ondřej Halej a branku též nevsítil.
29:39 Adam Hušek krásně obešel obránce hostů, ale gól nevsítil.
28:02 Stejná situace se opakovala i na druhé straně.
26:38 Hosté vsítili branku vysokou hokejkou a ta nebyla uznána.
25:54 Další pěkná kombinace domácích, ale střela branku netrefila.
24:55 Max Kuštan krásně ustál tvrdý souboj a přihrál před branku Míšovi Součkovi, který branku nevstřelil a z následného protiútoku mohli hosté vyrovnat.
24:02 Ve 2. třetině hra začala opatrně, zatím jsme větší šance neviděli.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:58 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 4:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Milan Koubek bez asistence (4:3)
19:58 Milan Koubek 2 s před koncem 1. třetiny posílá Hradec do vedení.
17:20 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #9 David Krása (3:3)
17:20 David Krása našel pěknou přihrávkou Milana Koubka a ten pohotovou střelou zařídil vyrovnání.
16:02 Další pěkný moment domácích, ale Filip Nerad střelu z 6ti metrů nenasměroval do branky.
14:58 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 2:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #92 Štěpán Heger (2:3)
14:58 Domácí sehráli pěknou kombinační akci po křídle a přihrávku Štěpána Hegera na střed hriště zužitkoval Michael Souček.
14:21 Adam Hušek vystřelil, ale střelu kryl rozhodčí Lukáš Drahný.
12:48 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #97 Vojtěch Nosek (1:3)
12:48 Vojtěch Nosek se hezky uvolnil přes 2 hráče a naservíroval míček Víťovi Hegerovi před prázdnou branku a ten se nemýlil.
11:31 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 0:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #20 Tomáš Hennrich (0:3)
11:31 Po skrumáži po střele z dálky se nejlépe před brankou orientoval hráč č. 86 Ondřej Halej a dorazil míček do branky.
09:04 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 0:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #28 Petr Linc (0:2)
09:04 Hostující  pěkně vystřelil zpoza obránce a domácí gólman neměl šanci.
08:59 Další protiútok hostů, ale míček šel mimo bránu.
06:39 Hosté vsítili branku, ale pro vysokou hůl nebyla uznána.
05:06 Domácí zase chybovali v rozehrávce, ale hosté protiútok 2 na 1 nevyužili
03:19 První šance domácích, ale brankář hostí kryje.
01:35 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Jakub Holovej bez asistence (0:1)
01:35 Hostující hráč Jakub Holovej napadal rozehrávku domácích, kteří udělali chybu a stav je 0:1.
00:01 Dobrý den, vítáme Vás z haly na zápase Poháru českého florbalu u 6.kola, kdy do Hradce Králové přijeli hráči  z DDQ Florbal Chomutov z 1. ligy.