57
  • 57 56:34
    Aligators

FBC Dobruška - Aligators Šitbořice 4:2
branky: 21. Magdaléna Bašová, 24. Victoria Bartošová, 26. Victoria Bartošová, 29. Veronika Eimannová - 42. Petra Drápalová, 46. Gabriela Hamplová; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Jakub Frýzl; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 107; zásahy brankářů: Karolína Špačková 19 - Sabina Dvořáčková 47; po třetinách: 0:0, 4:0, 0:2
60:00 Komentář domácích Černý Jan (Trenér): Dneska poctivý výkon celý zápas. Soupeři jsme až na vlastní chyby ve třetí třetině toho moc nedovolili. Dneska super pohyb na útočné polovině. Takový zápas jsme před play-off potřebovali. Základní část za námí a už se těšíme na druhou důležitou část sezóny. Díky soupeři za zápas a díky fanouškům za podporu.
60:00 Komentář hostů Dolíhal Zdeněk (Trenér): Trápí nás opakovaně ty stejné chyby. Nedostatečný pohyb v jistých pasážích hry zapříčiní to, že musíme pořád bránit a nedaří se nám hru uklidnit. Jsem rád, že se holky ve třetí třetině zvedly, hru vyrovnaly a dokázaly prosadit. Závěrečná powerplay byla sice bez branky, ale opět zodpovědná a povedená. Nyní nás čeká víkend zaslouženého odpočinku a poté 1. kolo play-off s kým jiným, než se soupeřem posledních týdnů, Přerovem.
60:00 Střely ve 3. části: 18:11
59:55 V poslední minutě se Šitbořice snaží vystřelit, ale neúspěšně.
57:53 Šitbořice v šesti, golmanka domácích vyhazuje a těsně přichází o gól.
57:20 Z tribuny jsou slyšet pronikavé hlasy fanoušku Dobrušky.
56:48 Šitbořice v šesti.
56:34 Timeout Aligators Šitbořice
55:58 Dobruška kombinuje, opakovaně střílí, ale golmanka se rozhodla už žádnou střelu nepustit.
55:30 Eimannová vystřelila, golmanka ale odráží rukou.
54:50 Hráčka hostí s čílsem 3 kličkuje, otáčí se, ale dobrušské hráčky nedovolují, aby se dostala na jejich polovinu.
53:22 Buchalová trefuje břevno!
52:33 Poláčková dostala přímou přihrávku, se kterou se otočila, ale golmaka hostí odráží střelu tělem.
52:20 Dnešní utkání sleduje 107 diváků, děkujeme!
51:45 Hostující hráčka končí za mantiley domácího týmu.
50:10 Buchalová padá do sítě branky.
49:10 Zeisková krásně ubránila střelu, převzala míček a vybíhá si do prostoru.
48:16 Buchalová střílí backhandem, ovšem pouze do golmanky.
47:45 Hráčka s čílem 19 střílí opět Špačkové do rukou.
46:25 Poté, co hostující hráčka poslala Jedličkovou k zemi, slyšeli jsme pronikavý hlas Andršové.
45:05 Po tom, co Hamplová oběhla půlku hřiště, vystřelila a míček skončil za zády domácí golmanky.
45:02 GÓL Aligators Šitbořice! 4:2
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #11 Gabriela Hamplová, asistoval #16 Tereza Lengálová (4:2)
43:55 Hráčky s číslem 16 se málem popraly o míček.
43:18 Markét Zeisková střílí vysoko nad branku.
41:55 Šitbořické hráčky snižují stav utkání díky střele Drápalové.
41:45 GÓL Aligators Šitbořice! 4:1
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #25 Petra Drápalová, asistoval #3 Tamara Pevná (4:1)
41:10 Buchalová výborně odzbrolia protihráčku a prokličkovala se na útočnou polovinu.
40:01 Buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 20:3
39:38 Adri Jedličková dobře přečetla hru a krásně se vrátila.
37:45 Opět krásná přihrávka od Buchalové k Bartošové, která střílí do golmanky.
35:34 Hráčka hostů s čílem 8 klečí na zemi, vstává a odchází na střídačku snad bez žádněho zranění.
34:45 Šitbořická hráčka s čílem 16 se pokusila o střelu ze vzduchu, ale minula.
33:10 Bartošová si mohla dát hattrick, golmanka jí to ale zatím nedopřála.
32:40 Peterové D. zazovnila tyčka.
31:50 Poláčková střílí, ale golmanka odhodlaně skáče po míčku.
31:30 Helma golmanky hostí dnes dostává opravdu zabrat.
30:00 Andršová s Březovskou se rozcvičují v rohu a připravují se na útočné akce.
29:20 A máme tu další gól, tentokrát v podání Eimanové!
28:48 GÓL FBC Dobruška! 4:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #25 Veronika Eimannová, asistoval #13 Sandra Peterová (4:0)
28:05 Buchalová opět probouzí hostující golmanku střelou do masky.
25:10 Vidíme sehranost rodaček z Ohnišova a pádá z toho gól!
25:06 GÓL FBC Dobruška! 3:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová, asistoval #63 Eliška Buchalová (3:0)
24:00 Hostující hráčka s číslem 3 zkusila vystřelit, ale mimo branku.
23:21 GÓL FBC Dobruška! 2:0
21:00 A máme tu první branku dnešního utkání, kterou si připisuje domácí tým.
20:45 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Magdaléna Bašová, asistoval #88 Victoria Bartošová (1:0)
20:00 Střely v 1. části: 14:7
18:04 Bašová M. se zamotala do stejné hráčky jako Bartošová na začtáku utkání, tentokrát nohama.
16:38 Hostující hráčka s číslem 28 střílí Káje Špačkové přímo do ruky.
14:20 Peterová D. zkouší dorážku, ale neúspěšně.
13:38 Buchalová střílí do rukou hostující brankařky.
12:55 Bartošová se rozhodla běhat po čtyřech na útočné polovině.
12:33 Domácí hráčky i přes jejich střelecké výkony stále nenacházejí recept na hostující golmanku.
10:35 Hostující hráčka s číslem 6 dostala míčkem do nosu, ale hraje dál.
10:05 Bartošová se zamotala hlavou do hostující hráčky.
09:45 Hraje se ze strany na stranu.
09:00 Jedličková vypichuje hostující hráčce míček před bránou Šitbořic.
08:15 Zeisková s Horákovou kombinují, Horáková střílí ale branku minula.
07:02 Horáková kličkuje, ale míček ji vypinkly.
05:23 Bartošová na Buchalovou, ale ta míjí
05:15 Míček končí na tribuně.
03:25 Poláčková střílí ale brankář hostů chytá.