5:1
    Linda HYKSOVÁ
    (Slováková)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:1
branky: 10. Bára Procházková, 31. Eva Nečasová, 42. Eva Nečasová, 45. Adéla Spoustová, 46. Marie Pelánová - 56. Linda Hyksová; rozhodčí: Zdeněk Rada - Daniel Valášek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Nikol Krulová 9 - Melisa Poláčková 18; po třetinách: 1:0, 1:0, 3:1
60:00 Komentář domácích Martinek Jakub (Trenér): První dvě třetiny jsme se hledali, nebyla tam lehkost, přesto jsme soupeře přehrávali, ale brankářka Hattricku dnes chytala výborně. Až ve 3. třetině jsme našli tu pravou herní pohodu a protrhli střelecké trápení. Velká pochvala také celému týmu za obranou fázi, která toho soupeři příliš nedovolila. Děkujeme soupeři za fér utkání a přejeme štěstí do předkola Play-Off. My se již těšíme na nedělní vyvrcholení základní části.
60:00 Komentář hostů Prouzová Petra (Trenér): Pokud jde o bojovnost, nemám moc co vytknout, florbalovst ale nulová. K tomu jsme tři góly soupeři darovali, což v součtu s naší mizernou produktivitou podtrhlo výsledek. Díky soupeři za férové utkání a divákům za bouřlivou kulisu.
60:00 Střely ve 3. části: 8:3
58:23 Nečasová na Procházkovou, ta prověřila Poláčkovou.
55:46 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #16 Sabina Slováková (5:1)
55:34 Poláčková opět zasahuje.
52:22 Znojmo tlačí na bránu hostů.
50:49 Cihlářová si našla prostor pro střelu od mantinelu.
48:07 Filáková si proběhla hřiště a dostala se do zakončení, chyběla jen dorážka.
45:51 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #21 Marie Pelánová, asistoval #66 Marie Bartušková (5:0)
44:55 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #26 Adéla Spoustová, asistoval #20 Nela Houšťová (4:0)
43:25 Na míčku opět převážně Znojmo.
41:22 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #27 Eva Nečasová, asistoval #66 Marie Bartušková (3:0)
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 10:3
38:13 Poláčková předvádí další pěkný zákrok.
37:35 Nesnídalová opět v šanci!
35:47 Bačová prověřuje Poláčkovou tvrdou střelou z půlky.
32:30 V hale díky znojemským fanouškům panuje velmi příjemná atmosféra.
30:22 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #27 Eva Nečasová, asistoval #3 Tereza Játiová (2:0)
28:48 Bartušková rozběhla další protiútok, obránkyně hostů stihly zasáhnout.
25:49 Nečasová poslala na bránu Hattricku jedovatou střelu.
23:44 Nesnídalová šla do výběhu, po kterém skončila na zemi, naštěstí se elegantně oklepala a čaruje dál.
22:42 Krulová si připisuje skvělý zásah!
21:14 Nečasová střílí od mantinelu, míček končí mimo hřiště.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 5:4
18:27 Domácí jsou opět v plném počtu.
17:05 Znojmo si i v oslabení vytvořilo gólovou šanci.
16:27 Vyloučen hráč #87 Romana Bačová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:28 Spoustová těsně míjí prázdnou bránu.
14:28 Hyksová v šanci, Krulová stačila zasáhnout.
10:48 Wilczek v šanci před znojemskou bránou.
09:47 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Bára Procházková, asistoval #66 Marie Bartušková (1:0)
09:18 Na míčku převládají spíše domácí.
07:58 Zatím se na hřišti neděje nic dramatického.
05:51 Poláčková předvádí pěkný zákrok.
04:44 Oba týmy zatím hrají velmi opatrně.
03:20 Procházkova si vyběhla z rohu, míří vysoko nad.
00:53 Pelánová si vytvořila první šanci, míček končí ale vedle brány.
00:01 Úvodní buly zápasu pro hosty.