• 59 58:28
    17:2
    (Třinecká)

FBC Intevo Třinec - TJ Centropen Dačice 17:2
branky: 1. Tereza Martynková, 5. Veronika Třinecká, 7. Tereza Martynková, 13. Veronika Třinecká, 16. Kateřina Macigová, 22. Adéla Šibrová, 28. Denisa Gawryšová, 29. Kateřina Macigová, 30. Karolína Franková, 34. Tereza Martynková, 42. Lucie Mišúnová, 45. Lucie Blažková, 46. Veronika Třinecká, 48. Alina Zelena, 49. Veronika Třinecká, 54. Veronika Třinecká, 59. Denisa Gawryšová - 1. Aneta Lisová, 11. Aneta Lisová; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 1:3; využití: 3:0; diváků: 94; zásahy brankářů: Dagmar Šteglíková 15 - Kateřina Pospíchalová 28; po třetinách: 5:2, 5:0, 7:0
60:00 Komentář hostů Vacuška Lukáš (Trenér): Skóre je dneska bohužel takové, jaké je. I když vypadá hrozivě, musím smeknout před holkama, jak zápas odmakaly a nic nezabalily ani za rozhodnutého stavu, kdy domácí navíc stupňovaly tlak hrou v šesti. Třinec vyhrál zcela zaslouženě, předvedl velmi povedený výkon ve vysokém tempu po celý zápas. Pro nás to byla dneska škola, ale i takovéto zápasy jsou a mohou nám pomoci ke zlepšení. Ještě jednou velké díky všem hráčkám za nasazení.
60:00 Komentář domácích Laštůvka Šimon (Trenér): Jeli jsme v tempu od začátku do konce, škoda dvou inkasů. Přípravy na playoff se stupňují a my se chceme co nejlépe připravit, pořád jsme však na půli cesty. Díky soupeřům a rozhodčím za zápas. A především díky domácím fanouškům, kteří fandí i za rozhodnutého stavu a dodávají motivaci sypat až do konce! Škoda, že takové fanoušky nemají cestáři, aspoň by byla posypaná cesta do Bystřice a já bych nemusel klouzat na ledě dom.
60:00 Střely ve 3. části: 14:3
59:59 Ženy super, za hodinku něco podpořit muže.
59:55 Nejlepší hráčky máme, utkání se dohrává, asi complete.
59:50 Nepříjemný sek přes prsty ještě schytala v závěru Šteglíková.
59:40 Tribuna už holkám děkuje.
59:10 Trenérovi TH Březinovi, se dnešní prognóza se 3mi body pro Dačice asi nevyplní.
59:00 Už asi bude hotovo.
58:28 GÓL FBC Intevo Třinec ! 17:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Denisa Gawryšová, asistoval #19 Veronika Třinecká (17:2)
58:19 Golmanka se sice přesunula, ale Gawryšová podržela mezerník a kolem hlavy prostě míček procpala.
58:00 Šibrová taky vedle.
57:25 Fanoušci se nenudí.
57:15 Třinecká zase vedle, Mišúnová tyč.
56:20 Pěkná kombinace ve stylu ťuk sem ťuk tam Zelena - Wojnarová.
56:00 Výhoda pro Buchtelovou.
55:45 Po dalším goliku mlsná Třinecká pouze do obranné zdi.
55:30 Střelu do prázné zastavuje Kociánová.
55:15 Mišúnová za kasou rozdává.
55:00 Míček na dvakrát udržela Gawryšová.
54:20 Domácí znovu zkouší zámek z 6-ti.
54:14 DJ prý potřebuje na malou.
53:50 Stankušová míří vysoko.
53:18 Dobrej trénink.
53:17 GÓL FBC Intevo Třinec ! 16:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #40 Adéla Šibrová (16:2)
52:24 Indiana Jones, ET mimozemštan, Star Wars, prostě klasika.
52:22 Vy nevíte kdo? Hej lidi, to je základ.
52:20 Kociánová na vrcholu diriguje jak John Williams.
52:00 Třinecká vedle, míček ale hřiště neopustil.
51:45 Třinec zkouší v 6-ti.
51:39 Z volby nejlepší hráčky domácích jsme stále mimo, třeba pana Laštůvku někdo někdy pochopí.
51:38 Timeout FBC Intevo Třinec
51:37 Další faul, další přerušení.
51:00 Asi jsem to nezmínil, ale kolem šesté sedmé minuty tam něco trefilo i Šteglíkovou.
50:30 Centr Zoubkové o hranu mantinelu na Wojnarovou.
50:00 Buchtelovou a Stankušovou vidím dnes na hřišti snad poprvé.
49:30 A nedala se ani Turoň.
49:09 Franková bojuje!
48:34 Jako takový zámek to je těžko.
48:33 Tak to dlouho netrvalo.
48:32 GÓL FBC Intevo Třinec ! 15:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #77 Pavla Kajfoszová (15:2)
48:12 Málem hned využila Třinecká.
48:10 Vyloučen hráč #20 Vendula Vrbová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:09 Macigová mohla dorážet, Vrbová ale byla proti.
47:25 Poslala to po bráně a je to další gól.
47:24 GÓL FBC Intevo Třinec ! 14:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #50 Alina Zelena, asistoval #47 Lucie Blažková (14:2)
46:00 Kontrola kanadských bodů pro volbu nejlepší hráčky.
45:41 Hosté volí pravidelný restart a aktualizaci sestavy.
45:40 Timeout TJ Centropen Dačice
45:40 GÓL FBC Intevo Třinec ! 13:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #28 Tereza Martynková (13:2)
45:39 Ono to jsou i pěkné kombinace, ne jen dej míček a střílej. Třeba teď překřížení na středu a šup pavučinka.
45:00 Nebo aspoň nás jo.
44:55 Tohle musí bavit.
44:54 GÓL FBC Intevo Třinec ! 12:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #47 Lucie Blažková, asistoval #9 Markéta Kajzarová (12:2)
44:30 DJ Kupczak už si chystá závěr žen a úvod u mužů.
44:00 Třinec pokračuje na míčku.
43:45 Faul na Mišúnovou mohl být oceněn něčím takovým jak se kříží ruce nad hlavou, dlouhý hvizd, ... no víte.
43:20 Holky bacha na ty středy.
43:00 Martynková delší, Pospíchalová nedosáhla.
42:20 Distelová přes dvojici Zelena - Turoň cestičku nenašla.
41:40 Střela Turoň gólové parametry neměla.
41:03 Prej pořád moc nahlas...
41:02 Brankostroj pokračuje.
41:01 GÓL FBC Intevo Třinec ! 11:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #77 Pavla Kajfoszová (11:2)
40:50 Karbon na karbon, hrej dál.
40:30 Šibrová dvakrát těžkou přihrávku.
40:02 Hudby prý byla při buly moc nahlas. Tak či tak, Macigová ho stejně zase vyhrála.
40:01 Před začátkem poslední části jsme ještě dostali pochvalu za barevný buletin, děkujeme.
40:00 Blažková upravila čelenku, zdá se být všechno připraveno.
40:00 Po krátké debatě na téma Android vs. Apple se pomalu blížíme do třetí části tohoto utkání.
40:00 Dnes o přestávce bohužel bez žádné střelecké nebo nájezdové soutěže, kde by nás znovu oslnil svým uměním brankář mužů Marek Gawlik.
40:00 Střely ve 2. části: 17:6
39:56 Škoda holka škoda.
39:55 Milimetry chyběly při poslední střele Třinecké.
39:45 Sportovní přiznání hostů. Nebylo v této třetina poprvé - palec hore.
39:19 Pizza už přišla. Hlavně že jsem do poznámky psal v 17:00.
38:18 Střelby trochu ubylo.
37:50 Jeden z nich teď zvyšil hlas. Ježili by se z toho chlupy, kdyby si holky neholily nohy.
37:31 Faul na Třineckou. Ta by ráda další vyloučení, muže s píšťalkou to ale nechává ledově klidné.
37:20 Někdy na ty akce radost pohledět.
36:45 Jo a Třinecká mimo. Vedle jak ta jedle.
36:30 Kombinace pěkná, ale Kociánová jen do bloku těl.
36:00 Šteglíková nadále vzdoruje. Možná se od Romana Fučíka ve středu na tréninku přece jen naučila.
35:40 Další signál třetí Třinecké lajny Dačice přečetly.
35:00 Taková ta minutka kdy není moc co napsat.
33:40 Opravím asistenci a jsem zpět.
33:34 Deset malých černoušků...
33:33 GÓL FBC Intevo Třinec ! 10:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #40 Adéla Šibrová (10:2)
33:30 Pan Šteglík ještě udělá pár foteček na památku a všichni budeme spokojeni.
33:20 Ze žluté čáry až do rohu odkázali rozhodčí rozehrávku pro Dačice.
33:00 Krásný zákrok a krásný výhoz Šteglíkové.
32:15 Budu se opakovat ale tribuna je nezastavitelná.
32:00 Ten neztratila ani Turoň.
31:42 Blažková udržela míček pro domácí.
31:38 Dačice se zdají být kapke zlomené.
31:30 Otočky v rohu zkouší Zoubková.
31:00 Několik pochval na střídačce i z úst domácí kapitánky.
30:10 Za poslední minutky nutno pochválit Wojnarovou.
30:00 Tribuna si žádá deset!
29:51 Ze signálu se prosazuje i Bc. Franková.
29:50 GÓL FBC Intevo Třinec ! 9:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #8 Karolína Franková, asistoval #9 Markéta Kajzarová (9:2)
29:30 Macigová s Martynkovou zatím na střídačce kují plány.
29:11 Mohl být další ale Mišúnová promáchla.
28:59 A je tam!
28:58 GÓL FBC Intevo Třinec ! 8:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #97 Kateřina Macigová, asistoval #28 Tereza Martynková (8:2)
28:30 Osm Třinec osm!
28:00 Třinecké nehrající ženy se dnes na tribuně sehrály a všechny oblékly bílé trička.
27:48 Z obrany si udělala výlet a dorazila střelu Mišúnové slečna Pišová.
27:47 GÓL FBC Intevo Třinec ! 7:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Denisa Gawryšová, asistoval #99 Lucie Mišúnová (7:2)
27:30 "Hezky Denda."
27:15 Posledních pár střídání měli slušné tempo.
27:00 Laštůvka by přes svou antidepresivní hračku mohl skákat jak přes švihladlo.
26:10 Pro nepřítomné, domácí ženy dnes vyjimečně v bílých dresech.
25:50 Ztráta Turoň na středu.
25:30 Takový ten faul ve stylu přerušit, zformovat, ubránit.
25:00 Brejk Dačice chytá Šteglíková.
24:30 Podpora fanoušků nepolevuje.
24:00 Přihrávka Macigové na Martynkovou byla příliš prudká a příliš nepřesná.
23:00 Distelová zakopla. Nikdo kolem ní ale nebyl, takže nevíme jak.
22:00 Domácí se dnes musí obejít bez několika opor. Např. Kiecková, Blechová, Šnajdrová nebo Kawuloková.
21:26 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #19 Veronika Třinecká (6:2)
21:17 Poprvé v této třetině jsme viděl gól. Hezky pěkně.
21:00 Holky z Dačice jsou prý tak něžné, že gólmance TH prý včera zlomili prst. Přejeme brzké uzdravení a návrat do kasy.
20:16 Macigová nás opustila a je zpět ve hře.
20:00 Mám to prý psát pořádně a večer vychytat Orlovou. No uvidíme.
20:00 Co se asi mohlo řešit v šatně?
20:00 Střely v 1. části: 14:8
19:59 Kratochvílová prý raději do online nic zmínit nechce.
19:58 Vyloučen hráč #84 Barbora Kratochvílová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost
19:20 Odložené vyloučení, pacičky nahoře, Třinec zkouší "výhodu" 5 na 5.
19:00 Poslední minuta 1. třetiny.
18:30 Dáme góla ve čtyřech!
18:17 Cituji: "A přitom jsem tam chtěla jít ramenem."
18:16 Vyloučen hráč #97 Kateřina Macigová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:15 Úplně stejné co předtím od hostů.
17:45 Nedovolé vrážení ze strany Blažkové.
17:15 Zase problémy s důrazem domácích?
17:00 Bubeníci bubnují jako o závod.
16:40 Míček nevyletěl ven, ale časomíra se zastavila. Asi eror.
15:45 Rozhodčí si vyžádali nahrádní kuličku. Asi něco do kapsy na hraní.
15:30 Kdo nesleduje instagram nebo není stalker, dnes sedící gólmanka domácích Pytlíková je ostříhaná.
15:20 Uslyšíme dnes i deset malých černoušků?
15:15 Pátá, právě teď odbyla.
15:14 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #97 Kateřina Macigová, asistoval #19 Veronika Třinecká (5:2)
14:30 Loptičku si po delší odmlce osahala Šteglíková.
14:00 Již počtvrté tento týden vítáme v Třincu oporu zadních řad Vítkovic, Klárku Hrobařovou. Že by comeback?
13:30 Wojnarová mohla zvýšit, i přes stínění Mišúnové to ale branka není.
13:00 Trenér Laštůvka zatím kouká do tabletu na film.
12:45 DJ Kupczak dnes více řeší čestinu než hudbu.
12:19 Tohle si ale Pospíchalové do rámečku nedá.
12:18 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #4 Klára Kociánová (4:2)
12:00 Pokus Blažkové z úhlu Pospíchalová lape.
11:00 Je to takové nemastné neslanné. Jak víme z pohádek bez soli to nejde.
10:47 A když k tomu přidáte nedůraz je z toho problém.
10:46 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Aneta Lisová, asistoval #9 Andrea Distelová (3:2)
10:00 Nepřesnosti v rozehrávce Třinecké druhé lajny.
09:30 Třinecká zachytila rozehrávku Dačic, sama ale o míček přišla.
09:00 Nebezpečná střela Zelene, chyběla dorážka.
08:30 Řešíme teď důležitou věc. Jak to máte vy? Píše se sedm, ale čteš sedum. Nebo osm, ale osum. Ne?
08:00 Gawryšová podražena za vlastní bránou. Nic víc, nic míň.
06:38 Gól na Dave, tedy mezi nohy.
06:37 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #19 Veronika Třinecká (3:1)
06:35 Standartka pro domácí po dalším drobném faulu hráčky hostů číslo 17.
05:10 Sprintík Zelene po lajně. V letních dnech bych ocenil, dnes dvakrát nn.
05:00 Z výhody jednoho z muřů v zeleném jsem málem ohluchnul.
04:20 Děkuji všem u stolečku za pomoc, oni mluví, já píšu.
04:18 A ta je vzápětí využita.
04:17 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #99 Lucie Mišúnová (2:1)
03:40 Po faulu na Kajzarovou si Třinec zahraje přesilovou hru.
03:39 Vyloučen hráč #17 Monika Rosolová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:38 Au.
03:20 Za nedůraz Zoubkové málem Třinec zaplatil vysokou daň.
02:44 Ani dnes nechybí fan club Šibrovci s.r.o.
02:20 Mišúnová pouze do bloku.
02:00 První lajna Třince opět a zase v útočném pásmu ve snaze dát gól.
01:10 Turoň dnes překvapivě v základu a hned si zaběhala i vystřelila.
00:30 Ze standartní situace vrací úder soupeř z Dačice.
00:29 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Aneta Lisová, asistoval #8 Šárka Divišová (1:1)
00:22 Martynková ztečovala pokus Šibrové a účet je otevřen.
00:21 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:0
00:20 To nám to začíná z vostra.
00:02 Macigová vyhrála vhazování číslo 1 a Třinec už chystá útok.
00:01 Rozhodčí plní energie a nadšení ověřili, zda v kapsičce nechybí červená karta na večerní utkání mužů proti Orlové a zahájili utkání.
00:00 Pizza objednána, holky oblečené, upravené, učesané a v tunelu, půjdeme na to!
00:00 Na úvod navážu na zeměpisnou vsuvku mého včerejšího kolegy od online. Dačice jsou město v ČR západně od Ostravy. Víc bez googlu nebo wikipedie asi nezvládnu, nikdy jsem tam nebyl. Tímto se omlouvám a přeju oběma týmům hodně štěstí.
00:00 Dobré odpoledne Vážení sportovní přátelé. Vítejte u online přenosu 21. kola 1. ligy žen mezi Třincem a Dačicemi.