55
  • 55 54:33
    Torpedo

Torpedo Havířov - TJ Centropen Dačice 9:1
branky: 1. Natali Kalábová, 10. Kateřina Macourková, 15. Niki Kalábová, 16. Natali Kalábová, 25. Niki Kalábová, 48. Marika Marečková, 49. Kateřina Macourková, 51. Alexandra Glasová, 54. Marika Marečková - 6. Adéla Lélyová; rozhodčí: Andrej Bílek - Ondřej Fojt; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 20 - Taťána Marková 21; po třetinách: 4:1, 1:0, 4:0
60:00 Komentář hostů Vacuška Lukáš (Trenér): Zápas, kdy skóre za mě úplně neodpovídá předvedené hře. Myslím, že jsme si zasloužili skórovat víckrát, šance na to byly. Někdy chybělo štěstí, někdy skvěle zasáhla brankářka domácích. Havířovské holky si v tomto ohledu počínaly mnohem lépe a zkušeněji, což se promítlo do výsledku. Děkuji soupeřům za zápas a gratuluji k vítězství. My se musíme z dneška oklepat, nabrat síly a pokusit se překvapit Třinec.
60:00 Komentář domácích Březina Josef (Trenér): Dnešní utkání by šlo zhodnotit velmi lehce a to tak, že pro nás to byl nepovedený zápas. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům. nSoupeři přejeme hodně štěstí zítra a věříme, že dojedou domů se 3 body.
60:00 Střely ve 3. části: 11:5
59:00 Utkání se dohrává v přátelské atmosféře.
57:24 Druhá tyč Dačic.
57:00 Domácí v tlaku, ale bez velké šance.
55:00 Torpedo to za rozhodnutého stavu zkouší bez golmana.
54:33 Timeout Torpedo Havířov
53:23 GÓL Torpedo Havířov! 9:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #99 Natali Kalábová (9:1)
53:23 Po nahrávce Natali Kalábové měla Marečková snadou práci, střelou do poloprázdné brány si zapisuje druhý gól v této třetině.
53:00 Torpedo ubránilo i druhoé oslabení.
51:03 Vyloučen hráč #99 Natali Kalábová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
50:55 Dačice také trefují konstrukci brány.
50:08 GÓL Torpedo Havířov! 8:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #28 Alexandra Glasová, asistoval #87 Barbora Kučerová (8:1)
50:08 Glasové to tam konečně taky spadlo.
49:58 Přečíslení 2 na 1 domácí hráčky neproměnily.
48:41 Timeout TJ Centropen Dačice
48:41 GÓL Torpedo Havířov! 7:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #32 Kateřina Macourková, asistoval #87 Barbora Kučerová (7:1)
48:41 Macourková střelou z otočky dává svou druhou branku.
47:51 GÓL Torpedo Havířov! 6:1
47:51 Teď již byla úspěšnější, střelou do růžku vymetla všechny pavučinky.
47:42 Marika Marečková v tutovce vychytána.
47:21 Balónek souboj nepřežil, sloužil dobře :(
45:53 Tentokrát Kalábová chybu v rozehrávce nepotrestala.
44:00 Nebezpečnou backhendovovou střela Niki Kalábové zastavuje Marková, dorážka poté neproměněna.
43:00 Více faulů než florbalu momentálně.
42:07 Lisová horní růžek nenašla.
40:13 Dačice přesilovku nevyužily.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
39:20 Dačice toho zatím moc nevymyslely.
38:13 Vyloučen hráč #22 Marika Marečková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
37:35 Marková lob do brankoviště chytá.
37:00 Kupcová v šanci netrefuje.
35:20 Glasová dnes hodně aktivní, ale zatím ji to tam nechce spadnout.
34:54 Střela Pastuškové z otočky zblokována.
34:33 Waloszková vyráží nebezpečný pokus maskou.
33:51 Hodně nahrávek, ale málo střelby. Dačice tak první oslabení ubránily.
32:30 První střela při domácí přesilovce.
31:51 Vyloučen hráč #20 Vendula Vrbová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
31:25 Torpedo má ponechanou výhodu.
31:00 Domácí brankářka teď chytá dva pokusy Dačic.
30:00 První střela na Waloszkovou v této třetině, zatím se hodně nudí.
29:39 Glasová dnes podruhé do tyče.
29:20 Marečková všechny předběhla a  její únik zastavuje až Marková.
27:03 Marečkové míček při střele sjel, doprovodila to ostrějším výrokem.
25:59 Kolářová zkoušela otočku kolem brány, Waloszková se nenechala nachytat.
24:52 GÓL Torpedo Havířov! 5:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #99 Natali Kalábová (5:1)
24:52 Natali zpoza brány na osamocenou Niki a ta bez problémů proměňuje.
24:31 Nepřesná nahrávka Gieckové končí za mantinelem.
23:47 Glasová tečuje střílenou nahrávku těsně mimo.
22:06 Pohledná akce Dačic na jeden dotek končí střelou těsně mimo.
21:25 Kupcové v dobré pizici míček sjel z čepele.
20:30 Domácí se od začátku tlačí za dalším gólem.
20:01 Také druhé dnešní buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 10:10
19:30 Třetina se v poklidu dohrává.
18:45 Sólo akci Niki Kalábové zastavuje až Marková.
17:29 Lisová backhandem hodně nepřesná.
17:15 Torpedo tlačí Dačice na útočné polovině.
15:10 GÓL Torpedo Havířov! 4:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Natali Kalábová, asistoval #66 Niki Kalábová (4:1)
15:10 Chybu v rozehrávce Dačic ségry nekompromisně trestají. Před bránou osamocená Natali Kalábová si zapisuje druhý dnešní gól.
14:06 GÓL Torpedo Havířov! 3:1
14:06 Když jsou v akci dvojčata Kalábová znamená to velký problém pro druhý tým. Teď to ségry přesně dokázaly a posílají Torpedo do dvoubrankového vedení.
13:08 Chybu domácí obrany nepotrestala Distelová.
12:48 Cross na volnou Kučerovou neprošel.
12:00 Střela Lélyové ztečována kousek mimo branku.
11:28 Domácí hráčky teď pálí z každé pozice.
10:14 Natali Kalábová obehrála dvě hráčky a její následnou střelu se štěstím Marková vyráží.
09:36 GÓL Torpedo Havířov! 2:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #32 Kateřina Macourková, asistoval #14 Andrea Pastušková (2:1)
09:36 Střela Macourkové z poloviny hřiště končí za zády Markové.
08:41 Dva zákroky pro Waloszkovou.
07:35 Střela Glasové končí na tyči.
06:00 Dačice mohly překlopit vedení na svou stranu, ale střela proletěla těsně mimo levé tyče.
05:06 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #21 Adéla Lélyová, asistoval #6 Denisa Kolářová (1:1)
05:06 Waloszková toho moc neviděla a tato střela pod ruku ji propadla.
04:55 Glasová střelou z první minula.
03:30 Kalábová zblízka Markovou nepřekonala.
02:30 První zákrok pro Waloszkovou, tahle střela ji nemohla překvapit.
02:00 Dačice se zatím na balónek nedostaly.
00:42 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Natali Kalábová, asistoval #22 Marika Marečková (1:0)
00:42 První dvě střely na Markovou, první chytá, ale při dorážce už tak úspěšná nebyla. Domácí tedy rychle vedou.
00:01 Úvodní buly pro Torpedo a ihned se domácí hráčky tlačí do útoku.