• 53 52:30
    0:6
    (Levová)

FBC Přerov - EAV SK Jihlava 0:6
branky: 15. Veronika Krčálová, 23. Agáta Kalinová, 37. Veronika Krčálová, 48. Dominika Dvořáková, 51. Veronika Krčálová, 53. Agáta Kalinová; rozhodčí: Václav Killar - Stanislav Kosek; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Nikola Perutková 17 - Danny Václavků 12; po třetinách: 0:1, 0:2, 0:3
60:00 Komentář domácích Zavadil Jakub (Vedoucí): Co k tomu říct.. bez gólu se vyhrát nedá. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Komenda Roman (Trenér): Po pauze nám trochu trvalo se dostat do hry a moc nám nešla kombinace. Od poloviny zápasu se to konečne zlepšilo a zaslouženě vyhráli. Děkuji soupeři a hráčkám za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 7:9
59:20 Nevypadá to ani na čestný úspěch domácích, i když snaha je vidět.
57:17 Brejk Hrčkové a následná střela Němcové. Zase bez gólu.
55:30 Němcová opět střela. Gólu zabránila vlastní hráčka v brankovišti.
52:30 GÓL EAV SK Jihlava! 0:6
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #77 Agáta Kalinová, asistoval #32 Barbora Levová (0:6)
52:30 Nejhezčí kombinace Jihlavy. Pár přihrávek z první až před prázdnou branku Přerova.
51:28 Němcová do masky brankařky.
50:26 GÓL EAV SK Jihlava! 0:5
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #35 Veronika Krčálová, asistoval #31 Danny Václavků (0:5)
49:55 Timeout FBC Přerov
49:55 Vyloučen hráč #63 Darina Šloufová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:55 Malinko se přiostřilo, domácí berou time a uklidňují hráčky.
48:58 Vyloučen hráč #22 Darina Axmannová družstva FBC Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:37 Vyloučen hráč #23 Hanka Krčálová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za sekání
47:35 GÓL EAV SK Jihlava! 0:4
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #17 Dominika Dvořáková bez asistence (0:4)
46:23 Řezníková střílí, gólmanka chytá.
45:52 Tečovaná střela hostí v rukou brankařky.
43:22 Řezníková se snažila dorazít střelu Gáborové. Bez gólu.
41:48 Němocvá zkouší z dálky po zisku míčku na polovině hřiště.
41:08 Střela Jihlavy do boční sítě branky domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 2:9
39:43 Nápor Jihlavy s několika střelami.
36:48 GÓL EAV SK Jihlava! 0:3
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #35 Veronika Krčálová, asistoval #16 Kateřina Bícová (0:3)
36:48 Střelou z poloviny hřiště navyšuje skóre Jihlava.
35:12 Přerov teď na chvílí převzal otěže. Ale nedokáže se prokombinovat až do zakončení.
33:34 Axmannová se rozčiluje, že nemá komu přihrát. Nakonec je z toho malý bejk hostí.
30:54 Jihlava střílí z pravého křídla. Gólmanka vyráží maskou.
28:01 Řezníková to zkouší alespoň z dálky, ale nad.
26:19 Ve druhé třetině má navrch Jihlava. Domácí se snaží, ale nepřesnosti a občas i chaos jim brání ve vstřelení gólu.
24:34 Anička Němcová se po křídle dostala až těsně před branku hostí. Po pár sekondách následuje opět námaz na druhé straně hřiště.
22:08 GÓL EAV SK Jihlava! 0:2
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #77 Agáta Kalinová, asistoval #35 Veronika Krčálová (0:2)
22:08 Nedůraz před brankovištěm Přerova a druhý gól Jihlavy.
21:30 Vyloučen hráč #64 Klára Šulová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za špatné střídání
21:20 Domácí se urputně brání v zámku hostí.
20:50 Vyloučen hráč #20 Kateřina Konopčíková družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 3:5
17:08 Obrovská šance Jihlavy nevyužita. Dorážku do prázdné branky hráčka Jihlavy minula.
16:34 Střelu Jihlavy vyráží domácí brankařka.
14:05 GÓL EAV SK Jihlava! 0:1
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #35 Veronika Krčálová bez asistence (0:1)
14:05 Přerov nedokázal vyhodit míček, i když ho měl pod kontrolou. Gólový trest přišel v zápětí.
13:31 Vyloučen hráč #69 Nikola Řezníková družstva FBC Přerov na 2 minuty za hrubost
13:14 Závar a 3 šance domácích končí střelou Němcové nad branku.
11:05 Gaďourková to měla v polobrejku těžké. Zakončení zblokováno.
09:40 Parádní námaz Přerova do gólovky Jihlava nevyužila. Střela vedle.
09:07 Pokus o přihrávku od mantinelu před bránu Přerova vystihla obrana domácích.
08:34 Střela hostí z poloviny hřiště zblokována obranou.
08:05 Axmannová střela vedle po rozehrávce po faulu hostí.
07:49 Souhra Hrčková, Němcová, střela vedle.
05:35 Anička Němcová vybojovala na středu míček a střílí po zemi do nohy brankařky.
04:10 Střelu Přerova vyráží nad branku Václavková.
02:36 Na míčku více Jihlava, po faulu v rohu domácích ale rozehrává Přerov.
00:45 Zápas začal první střelou domácích nad branku soupře.