(Wilczek)
  • 60 59:22
    Třinec

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC Intevo Třinec  3:8
branky: 13. Sabina Slováková, 23. Vendula Schindlerová, 60. Veronika Praxová - 11. Veronika Třinecká, 15. Veronika Třinecká, 16. Veronika Třinecká, 38. Michaela Stankušová, 48. Veronika Třinecká, 51. Klára Kociánová, 56. Lucie Mišúnová, 58. Anežka Blechová; rozhodčí: Daniel Valášek - Jan Gerža; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Melisa Poláčková 8 - Martina Szwanczarová 9; po třetinách: 1:3, 1:1, 1:4
60:00 Komentář domácích Prouzová Petra (Trenér): Po dvě třetiny solidní výkon, celkově vystoupení trochu degraduje závěrečná část, ale určitě najdu momenty, od kterých se lze odrazit. Výborné utkání na to, abychom se rychle dostaly do tempa. Soupeř potvrdil svou kvalitu a zaslouženě vyhrál, z hlediska přístupu však hráčkám nemám moc co vytknout. Budeme dál pracovat a doufám, že to dobré z dnešního zápasu si přeneseme do další fáze.
60:00 Komentář hostů Laštůvka Šimon (Trenér): Začátek fajn, polovina hrůza, konec super.  Nikdo učený z nebe nespadl, ale nepustíte hned elévka k dorostu. Díky za fér zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 5:3
59:22 Timeout FBC Intevo Třinec
59:22 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:8
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #24 Veronika Praxová, asistoval #13 Zuzana Wilczek (3:8)
59:22 Výborná Praxová zavěšuje do levého horního růžku.
59:00 Poslední minuta utkání.
57:22 Další gól od hostí.
57:21 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:8
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #10 Anežka Blechová bez asistence (2:8)
55:01 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:7
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #19 Veronika Třinecká (2:7)
50:03 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #4 Klára Kociánová, asistoval #97 Kateřina Macigová (2:6)
50:03 Třinec si vedení opět pojistil, je to 6:2 a zbývá posledních 10 minut do konce.
48:40 Brno se opakovaně snaží alespoň snížit náskok.
47:24 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #40 Adéla Šibrová (2:5)
47:24 V.Třinecké to nestačilo a dává svojí čtvrtou branku v utkání.
46:41 A hostující pokračují v pressingu.
46:04 Vyloučen hráč #11 Kamila Macejáková družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
46:04 Hostující využívají výhody a v 6 pressují domácí, zatím se stále nepísklo.
45:16 A bude se vylučovat, rozhodčí má ruku hore.
43:31 Krásný zákrok Poláčkové! Ta je nyní pod palbou třineckých hráček.
42:40 Hra se opět přesouvá z jedné strany na druhou raketovým tempem.
42:09 Hattrick má na starosti první střelu této třetiny.
41:51  Hosté mají z většiny držení míče pod kontrolou.
40:20 Hostující mají šanci hned ze začátku, prázdnou branku však míjí.
40:01 Začátek poslední třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 3:8
39:45 Poslední sekundy třetiny už se nejspíš nic nestane.
37:38 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Michaela Stankušová, asistoval #28 Tereza Martynková (2:4)
37:38 Třinec navyšuje vedení po chybě domácích v obranném pásmu.
36:11 Hra se přesouvá z jedné strany na druhou.
32:10 Hattrick dokázal úspěšně odbránit oslabení a hraje nyní v plném počtu.
30:49 Slováková využívá oslabení k protiútoku.
30:10 Vyloučen hráč #75 Michaela Schindlerová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování florbalky
30:10 A máme tu první vyloučení.
29:33 M.Schindlerová je dnes pravý univerzál, je oporou jak v obraně, tak i v útoku.
28:10 Třinec drží Hattrick pod tlakem, tasí jednu šanci za druhou, domácí zatím úspěšně střely odráží.
27:40 V.Schindlerová sama před hostující gólmankou, ta ale střelu chytá.
24:44 Rozenbergová jako správný bek zastavuje již poněkolikáté útočící třinecké hráčky.
22:34 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #87 Vendula Schindlerová, asistoval #75 Michaela Schindlerová (2:3)
22:34 Sesterské duo Schindlerovic skóruje a snižuje tím náskok Třince!
22:12 Poláčková podržela domácí a vychytává hosty v šanci.
21:36 Hattrick se nedá a útoky vrací.
20:40 Třinec atakuje hned ze začátku.
20:01 Začala druhá třetina.
20:00 Střely v 1. části: 4:5
15:53 A Třinecká kompletuje hattrick do sítě Hattricku!
15:52 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #90 Romana Kiecková (1:3)
14:25 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:2
13:25 Výborná Praxová, která se díky skvělé souhře domácích dostala až k zakončení, střela však těsně minula bránu hostí.
12:03 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #16 Sabina Slováková, asistoval #24 Veronika Praxová (1:1)
12:03 A domácím se podařilo, vyrovnáno!
10:24 Domácí se snaží rychle odpovědět, nedaří se jim ale dostat se k brance hostí.
10:07 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #4 Klára Kociánová (0:1)
10:07 A máme tu první branku tohoto utkání.
09:13 Třinec rozherává ze své půlky a snaží se najít cestu do útočného pásma.
09:00 První zákrok třinecké gólmanky, první střela Hattricku.
08:09 Domácí hráčky se stáhly do pasivnější role.
06:51 Třinec neproměňuje zatím největší šanci zápasu, kdy hráčka hostujících mohla střílet do prázdné.
05:37 V.Schindlerová odvádí skvělou defenzivní práci.
04:36 Poláčková se poprvé dnes dotkla míčku, branka domácích prozatím v bezpečí.
03:40 Hostující hráčky se nenechaly zaleknout a reagují po nepovedené šanci protiútokem.
02:30 Štěrbová se tlačí dopředu a vytváří šance pro spoluhráčky.
00:20 Prvního náznaku šance se ujímá Hattrick, zatím ale beze střely.
00:02 Úvodní buly vyhrávají třinečtí.
00:01 Začíná utkání!