3:7
    Natálie ŽÍDKOVÁ
    (Kautská)

FBC Přerov - IBK Hradec Králové 3:7
branky: 17. Božena Gaborová, 19. Petra Dadej, 41. Jana Boháčová - 2. Tereza Rejmanová, 8. Denisa Drahokoupilová, 14. Denisa Drahokoupilová, 19. Markéta Dohnalová, 37. Aneta Zeiplová, 56. Iva Čečotková, 60. Natálie Žídková; rozhodčí: Adam Kiovský - Andrej Bílek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Lucie Řeháková 17 - Aneta Kašparová 9; po třetinách: 2:4, 0:1, 1:2
60:00 Komentář hostů Freiberg Jan (Trenér): Šli jsme do utkání s jasně nastavenou taktikou, která se nám dařila plnit. Tempo bylo pomalejší, ale zato to bylo tvrdší u mantinelů. Kvůli našemu špatnému důrazu jsme soupeře pouštěli zpátky do hry. Naštěstí jsem to zvládli a ve třetí třetině jsem utkaní rozhodli v náš prospěch. Děkuji soupeři ta utkání.
60:00 Komentář domácích Zavadil Jakub (Vedoucí): Dnes pro nás těžký, ale vyrovnaný zápas, který jsme v podstatě odehráli s devíti hráčkami. Bohužel jsme nedokázali využít šance, které jsme si vytvořili a to dnes rozhodlo. Děkuji holkám za odbojovaný a odmakaný zápas. Soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 3:12
59:21 GÓL IBK Hradec Králové! 3:7
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #75 Natálie Žídková, asistoval #51 Tereza Kautská (3:7)
55:22 Timeout FBC Přerov
55:22 GÓL IBK Hradec Králové! 3:6
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #52 Iva Čečotková, asistoval #28 Simona Némethová (3:6)
40:31 GÓL FBC Přerov! 3:5
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Jana Boháčová bez asistence (3:5)
40:00 Střely ve 2. části: 5:6
36:18 GÓL IBK Hradec Králové! 2:5
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #46 Aneta Zeiplová, asistoval #37 Markéta Dohnalová (2:5)
34:39 Vyloučen hráč #11 Božena Gaborová družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 4:6
18:39 GÓL IBK Hradec Králové! 2:4
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #37 Markéta Dohnalová, asistoval #75 Natálie Žídková (2:4)
18:26 GÓL FBC Přerov! 2:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #10 Petra Dadej, asistoval #6 Jana Hrčková (2:3)
16:04 GÓL FBC Přerov! 1:3
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #11 Božena Gaborová bez asistence (1:3)
13:11 GÓL IBK Hradec Králové! 0:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #34 Denisa Drahokoupilová, asistoval #37 Markéta Dohnalová (0:3)
07:30 GÓL IBK Hradec Králové! 0:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #34 Denisa Drahokoupilová, asistoval #28 Simona Némethová (0:2)
01:29 První šanci domácích si vytvořila Anička Němcová, ale nedokozálala ji proměnit, v zápětí hosté svoji šanci využívají a ujímají se vedení.
01:28 GÓL IBK Hradec Králové! 0:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #12 Tereza Rejmanová, asistoval #58 Karolína Kovářová (0:1)