7:4
    Veronika KRČÁLOVÁ
    (Jašková)

EAV SK Jihlava - IBK Hradec Králové 7:4
branky: 20. Kateřina Bícová, 27. Klára Šulová, 35. Eliška Šmahelová, 35. Barbora Levová, 38. Klára Šulová, 54. Kristýna Běhounková, 55. Veronika Krčálová - 3. Natálie Žídková, 8. Denisa Drahokoupilová, 14. Simona Némethová, 32. Veronika Kyšková; rozhodčí: Petr Kadlec - Daniel Kršek; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Danny Václavků 24 - Aneta Kašparová 15; po třetinách: 1:3, 4:1, 2:0
60:00 Komentář domácích Komenda Roman (Trenér): V první třetině se nám moc nedařilo a tahali jsme za kratší konec. O přestávce jsme si s holkama zopakovali, co chceme hrát. A od 2.třetiny jsme hráli, co jsme chtěli a začalo se nám dařit, jak herně tak výsledkově. V třetí třetině jsme už jen naskočili na dobrou vlnu z předešlé třetiny. Soupeři děkujeme za hezký zápas a přejeme hezkou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Netolický Štěpán (Trenér): Dnes zápas, který jsme si nechali utéct. Výborně rozehraný, kdy jsme soupeře dostali do kolen. Toho pak vrátil do hry gol do šatny na konci 1. třetiny a nás naopak položil. Ve druhé třetině se to rozhodlo, kdy to od nás byl hrozný výkon a to nás stálo 3 body. Díky soupeři za zápas
60:00 Střely ve 3. části: 8:15
59:59 Po klidném začátku jsme nakonec viděli dost dobré a florbalově hezké utkání. Teď už jen tybičky a domů.
59:45 Jihlavský kotel se už může pomalu radovat.
59:30 Fanoušci volají po vyloučení.
59:10 Hradec u balónku, ale nevyoadá to, že by chtěl do 6.
58:45 Václavská teď konečkem prstů vykryla střelu.
58:00 Z tribun se ozývají tradiční chorály v podobě vánočních koled.
57:00  Hradec nám právě předvádí vysoké napadáni ve třech hráčkách.
56:30 Hradec tlačí a z toho vychází chyby Jihlavy, hráčky se ale stíhají vracet.
55:05 Hradecká přesilovka je zase dobrá, ale zase jim chybí střely. Když už vytřelí, tak bohožel pro ně klečí kouzelnice Václavská, která likviduje každou střelu.
54:36 Fanouškům jeden gól nestačí a volají po dalším góle.
54:10 GÓL EAV SK Jihlava! 7:4
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #35 Veronika Krčálová, asistoval #29 Markéta Jašková (7:4)
53:48 Asistent trenéra se zlobí, že jeho dcera musí na trestnou lavici.
53:47 Vyloučen hráč #18 Simona Kittlerová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře
53:12 GÓL EAV SK Jihlava! 6:4
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #14 Kristýna Běhounková, asistoval #8 Jitka Vilišová (6:4)
52:56 Jihlava v breaku , ale dobré vrácení Hradce
52:08 Střela hostů, ale tanto projektil byl pochoutkou pro Václavskou, která balónek chytá a hned rozehrává.
51:40 Kotel roztleskal celou halu. Upřímně jsem lepší atmosféru tady na SK nezažil.
51:00 Týmy si nenechávají žadný balónek zadarmo.
50:47 Jihlavksý kotel cítí body a podporuje svůj tým víc než v předchozích třetinách.
50:15 Krčálová ml. ukradlka cenné vteřiny z přesilovky domácích.
50:02 Přesilovka Hradce je slibná, ale chybí střely.
48:27 První tvrdý souboj vyhrála Dvořáková. Druhý vyhrála Bícová, ale ta si pomohla nedovolým zákrokem.
48:26 Vyloučen hráč #16 Kateřina Bícová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za hrubost
48:00 Moc střel není. Oba týmy si spíče nahrávají na své polovině.
47:25 U stolku se rozjela debata, zda simulování ke sportu patří. Co si myslíte Vy?
46:40 " Ty v**e vždyť ji hodila rukama." takhle si stěžuje naše časoměřička.
46:30 Hraje spíše ve středním pásmu.
45:00 "Ta Barča tam lítá jak koště." takhle komentuje hru naše dobrovolnice Gabče, které děkujeme za ochotu.
43:55 Hradec se snaží prosadit tlakem na domácí.
42:20 V jihlavské sportovní hale fandí i  ti nejmenší. Kdekdo by řekl, že to je cute, já říkám, že ten klučina dýcha pro klub.
42:00 Teď u míčku ale Jihlava.
41:30 Rozestavení 1-2-2 je k tomuto uzpůsobené.
41:00 Už z prních chvilek , jde vidět, že Hradec chce napadat a hrát aktivně na míčku.
40:01 Po menší technických problémech u stolku můžeme dále hrát.
40:00 Střely ve 2. části: 12:5
39:59 Druhá třetina byla o dost záživnější a rychlejší. Jihlava se po příchodu kotle, vedeným Vlkem a Vyskočilem, konečně rozehrála. Hradec je velmi nebezpečný z rychlých protiútoků. Třetí třetina bude dobrá podívaná, teda pro mě, ne pro Vás.
39:45 Hostují hráčka vymetá pavučiny u střechy haly.
39:40 Jihlavský kotel není spokojený s vyloučením.
39:39 Vyloučen hráč #23 Hanka Krčálová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za sekání
39:20 Dolejší na Krčálovou st. a ta do bloku.
38:25 Hradec nemůže najít cestu dobře postavenou obranou Jihlavy.
37:30 "A dalšího holky, dáte to!!!" samožřejmě nesmí chybět komentář skalního fanouška.
37:28 Timeout IBK Hradec Králové
37:28 GÓL EAV SK Jihlava! 5:4
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #64 Klára Šulová, asistoval #35 Veronika Krčálová (5:4)
37:10 Dobře ubránění lob Hradce.
36:30 JIhlavská přesilovka zatím není nejlepší. Až teď se dostali k 1. střele.
36:00 Jihlava má přesilovku.
35:31 Vyloučen hráč #17 Eliška Benešová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
34:45 Šmahelová a Lévová tyto dvě mladé hvězdy jihlavského florbalu vrátily zápasu vyrovnaný stav.
34:40 GÓL EAV SK Jihlava! 4:4
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #32 Barbora Levová, asistoval #8 Jitka Vilišová (4:4)
34:25 GÓL EAV SK Jihlava! 3:4
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #7 Eliška Šmahelová, asistoval #29 Markéta Jašková (3:4)
34:00 Jihlava se snaží dorovnat, Hradec je ale nebezpečný.
33:15 Chyba Běhounkové při rozehrávce!! Václavková ale vytáhla zákror, za který by se ani Hašek nestyděl.
33:00 Vilišová si udělal krátký let za mantinel. Naše zdravotnice vyletěla ze své pozice, jako blesk a vše je pod kontrolou.
32:48 Jihlava teď lepší, Hradec je ale nebezpečný.
32:20 Po 4. pivu se aktivita v kotli zvedá.
31:15 Jihlava bušila na bránu Hradce, jak se říkí: nedáš, dostaneš. Hradec po protiútoky zvyšuje.
31:12 GÓL IBK Hradec Králové! 2:4
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #11 Veronika Kyšková bez asistence (2:4)
30:45 Na dneší zápas se přišla podívat i současná hráčka extraligového Tranu Nesnídalová.
29:46 Běhounková se rozhodla střelit na bránu, místo brány trefuje vrata od místní nářaďovny.
29:35 Výborná obrana Hradce.
28:30 Hradec buši a buši, gól ale nikde.
27:44 Hráčky Jihlavy postavili před svou bránou Velkou činskou zeď a blokují hned 6 střel po sobě.
26:51 Krčálová ml. se po zranění vrací na hřiště.
26:04 "UŽ JE TAM!!!" fanoušci se dočkali gólu a Jihlava snižuje.
26:03 GÓL EAV SK Jihlava! 2:3
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #64 Klára Šulová, asistoval #7 Eliška Šmahelová (2:3)
25:51 Po tvrdém souboji se Krčálová ml. drží za žebra.
25:14 Hraje se sem a tam, sem a tam, někdy to je jak tenis.
25:00 Jihlava v situaci 3v1 přestřeluje bránu.
24:30 Hra je vyrovnaná, ani jedna ze stran nemá ze hry víc.
23:51 "POJĎ!!!! JEEEEEEE" Jihlava míjí šanci a fanoušci se dožadují gólu.
23:21 Až 3. blok zastavil střelu jedné z hostujícich hráček.
22:30 Jihlava v šanci!! Brankářka dobře vykrala všechny střelecké úhly.
22:20 Úplně jsem zapomněl, že mám komentovat zápas a ne kotel.
21:30 Hlas hlavního kotelníka Vyskočilo budu slyšet ještě ve středu.
20:01 Druhá třetina je tu!!! Už od začátku kotel složený z mužského Áčka nepřestává řvát.
20:00 Střely v 1. části: 2:8
19:59 Počet střel asi vypovídá o průběhu 1. třetiny, která nebyla moc záživná. Hráčky nechtěly dělat moc chyby. "Jihlava není produktivní, málo stříli, za mě se potřebují ještě rozehrát." takto komentuje 1. třetinu nejproduktivnější hráč dorosteneckého týmu SK Jihlava.
19:29 GÓL EAV SK Jihlava! 1:3
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #16 Kateřina Bícová, asistoval #11 Tereza Vytisková (1:3)
19:25 "Střílej to už!" toto se ozývá z  hlediště.
18:53 Do haly právě došel David Vlk se svým mocným hlasem. V kotli se to hned rozproudilo. K té HACE to nemá daleko.
18:15 Jihlava teď na půlce hostů. Bránu však buhužel spíše obstřelují, než trefují.
18:00 Míček se drží spíše u půlící čáry. Ani jeden tým nechce udělat chybu.
15:25 Šulová hledala spoluhráčky před bránou. Ty ale od balónku utekly, jako ryby před žralokem.
14:35 Jihlavské bubny zatím domácím moc nepomáhají. Chtělo by to HAKU.
13:29 Hradecká Némethová proběhla středem hřiště a přesnou střelou zvyšuje vedení.
13:28 GÓL IBK Hradec Králové! 0:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #28 Simona Némethová, asistoval #75 Natálie Žídková (0:3)
12:55 Opět Hanka s duhovou páskou na ruce probíhá středem a stříli do bloku.
12:22 Hanka Krčálová proběhla středem hřiště, jako buldozér, nechtěl bych jí stát v cestě. Střelu ale kryje zeď hostů.
11:55 Jihlavský kolotoč na polovině soupeře.
10:05 Míček má teď spíše Jihlava, ale trefují vše, jen ne branku.
10:02 Hezká kombinace JIhlavy končí na zadním hrazení.
09:49 "Celkem nuda." takto komentuje hru naše zdravotnice, nezbývá nic jiného, než souhlasit.
08:21 "Hra je celkem vyrovnaná, ale padají nám dost stupidní branky. Musíme se rozehrát." znovu se ozvala mladá naděje SK.
07:56 Svou lehkou převahu v zápase hosté využívají a navyšují vedení.
07:04 GÓL IBK Hradec Králové! 0:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #34 Denisa Drahokoupilová, asistoval #21 Lenka Tlapáková (0:2)
06:14 Mladá Krčálová neměla jasný start do zápasu, kvůli zranění, ale nakonec nastoupila a soupeřkám dává u mantinelů dost zabrat.
05:20 Ubalónku jsou teď spíše hosté a buší na vrata domácí brány.
04:30 Tvrdý projektil od Krčálové ml.
04:11 Hra je zatím celkem ospalá, ale oba týmy si tvoří šance. Obrany drží.
03:10 Fair play gesto od hostující hráčky. Soupeřku zachránila před bolesným pádem.
02:13 GÓL IBK Hradec Králové! 0:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #75 Natálie Žídková, asistoval #34 Denisa Drahokoupilová (0:1)
02:09 Jihlavkský kotel vytáhl buben.
01:10 "Ten Hradec je úplně marnej, to vyhrajeme!" takto podporuje svůj tým, budoucí nadějě domácího týmu.
00:40 U balónku spíše domácí celek.
00:01 Vítám Vás u dnešního online přenosu. Zápasem Vás provází Matěj Jonák.