55
  • 55 54:10
    Torpedo

FBC Přerov - Torpedo Havířov 3:11
branky: 5. Petra Dadej, 24. Božena Gaborová, 28. Anna Němcová - 5. Alexandra Glasová, 8. Natali Kalábová, 9. Marika Marečková, 11. Eva Sobotová, 15. Barbora Kučerová, 16. Alexandra Glasová, 18. Natali Kalábová, 29. Natali Kalábová, 29. Barbora Kučerová, 38. Niki Kalábová, 42. Andrea Pastušková; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Gabriela Kotyzová 11 - Veronika Jalcsová 15; po třetinách: 1:7, 2:3, 0:1
60:00 Komentář domácích Zavadil Jakub (Vedoucí): Dnes nám zápas utekl v první třetině, kterou jsme strávili v šatně. Od druhé třetiny vyrovnané utkání, kde jsme si vytvořili velké množství šancí, které ovšem nedokážeme promněnit. Děkujeme fanouškům za podporu.
60:00 Komentář hostů Březina Josef (Trenér): Bohužel dnešní utkání nebylo podle našich představ v tom smyslu, že jsme si nedokázali vyzkoušet co jsme chteli. Jsme ale rádi za 3 body. Děkujeme soupeřům, rozhodčím a divákům za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 2:6
55:17 Torpedo využívá stavu utkání k nácviku hry v 6.
54:10 Timeout Torpedo Havířov
53:31 100% šanci eliminuje Kotyzová.
52:42 Další přerovská přesilolvka nevyužita.
50:35 Vyloučen hráč #87 Barbora Kučerová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nesportovní chování
50:34 V první přesilovce hráčky domácích neohrozily branku.
47:59 Vyloučen hráč #9 Marika Marečková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nesportovní chování
46:58 Gaborová trefuje břevno.
41:59 GÓL Torpedo Havířov! 3:11
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #14 Andrea Pastušková, asistoval #28 Alexandra Glasová (3:11)
40:25 Axmannová zlomila hokejku.
40:00 Střely ve 2. části: 8:4
39:36 Hráčka hostí stříli do břevna.
37:27 GÓL Torpedo Havířov! 3:10
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #99 Natali Kalábová (3:10)
35:00 Přerov uzavřel hostí na jejich obranné polovině.
31:12 Krásná šance Petry Dadej se bohužel nevydařila.
28:59 GÓL Torpedo Havířov! 3:9
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #87 Barbora Kučerová, asistoval #14 Andrea Pastušková (3:9)
28:27 GÓL Torpedo Havířov! 3:8
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Natali Kalábová, asistoval #66 Niki Kalábová (3:8)
27:30 GÓL FBC Přerov! 3:7
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #21 Anna Němcová, asistoval #13 Bára Klimešová (3:7)
27:02 Po tyčce hostí se vyplatila důslednost domácím.
23:39 GÓL FBC Přerov! 2:7
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #11 Božena Gaborová, asistoval #16 Kateřina Galnorová (2:7)
21:47 Vyloučen hráč #87 Barbora Kučerová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
21:00 Galnorová z půlky trefuje tyč.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny získává tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 8:12
19:12 Boj o míček, míček končí v rukou Havířova.
17:33 GÓL Torpedo Havířov! 1:7
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Natali Kalábová, asistoval #9 Marika Marečková (1:7)
17:02 Další střela Petry Dadej končí na boční síťce.
15:09 GÓL Torpedo Havířov! 1:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #28 Alexandra Glasová, asistoval #14 Andrea Pastušková (1:6)
14:11 GÓL Torpedo Havířov! 1:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #87 Barbora Kučerová bez asistence (1:5)
11:34 Hráčka s číslem 93 sestřelila spoluhráčku míčkem do nosu.
10:24 GÓL Torpedo Havířov! 1:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #7 Eva Sobotová, asistoval #9 Marika Marečková (1:4)
08:55 GÓL Torpedo Havířov! 1:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #9 Marika Marečková, asistoval #99 Natali Kalábová (1:3)
07:33 GÓL Torpedo Havířov! 1:2
07:07 Z doasavadního průběhu utkání má více šancí domácí Přerov.
04:26 GÓL FBC Přerov! 1:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #10 Petra Dadej, asistoval #25 Gabriela Kotyzová (1:1)
04:25 Po samostatném úniku Petry Dadej trefuje horní růžek.
04:01 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #28 Alexandra Glasová, asistoval #87 Barbora Kučerová (0:1)
04:00 Zblokovaná střela končí na přední tyčce.
00:50 Domácí Petra Dadej v šanci sama před bránou, trefuje pouze rameno Jalosové.