• 60 59:26
    9:1
    (Peterová)

FBC Dobruška - FBŠ Hummel Hattrick Brno 9:1
branky: 27. Adéla Vávrová, 30. Victoria Bartošová, 33. Diana Peterová, 35. Michaela Ulbrichová, 41. Kateřina Poláčková, 47. Sandra Peterová, 49. Sandra Peterová, 50. Diana Peterová, 60. Kateřina Poláčková - 18. Michaela Skřivánková; rozhodčí: Daniel Jireček - Lucie Adamová; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Karolína Špačková 24 - Melisa Poláčková 33; po třetinách: 0:1, 4:0, 5:0
60:00 Komentář domácích Černý Jan (Trenér): Dnes musím hodnotit zápas pozitivně. I přes to, že jsme první třetinu prohráli, tak myslím že jsme na tom byli herně lépe, jen jsme to neprojevili vstřelenými brankami. To se ale podařilo od druhé třetiny a hned od naší první branky jsme se střelecky chytli a postupně přidávali. Občas se sice ještě na všechno nadřeme, ale jinak od nás kvalitní výkon za který chválím. Díky soupeři za zápas a našim fanouškům za podporu.
60:00 Komentář hostů Prouzová Petra (Trenér): Od úvodu jsme byli jednou nohou pozadu a odstup se jen zvyšoval. Chyběla odvaha hrát na míčku, sebevědomí. Rozhodl nástup do druhé třetiny, kdy jsme v rychlém sledu inkasovali. S šancemi, které jsme měli, jsme naložili macešsky, a v dalším průběhu se nám nepodařilo nalézt moment, od kterého bychom se odrazili. Na můj vkus jsme to soupeři usnadnili až příliš.
60:00 Střely ve 3. části: 13:7
59:26 GÓL FBC Dobruška! 9:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #17 Diana Peterová (9:1)
56:00 Dva skvělé zákroky Špačkové.
53:15 Hostujcí golmanka chytá šanci Bartošové.
49:48 GÓL FBC Dobruška! 8:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #44 Adéla Vávrová (8:1)
49:48 I Peterová D. střílí branku po zemi.
48:45 GÓL FBC Dobruška! 7:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #19 Sandra Peterová, asistoval #25 Veronika Eimannová (7:1)
48:45 Peterová S. prostřeluje golmanku po zemi.
47:30 Bartošová v šanci 1 na 1.
46:36 GÓL FBC Dobruška! 6:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #19 Sandra Peterová, asistoval #12 Magdaléna Bašová (6:1)
46:36 Peterová S. trefuje prázdnou bránu.
45:15 Dnešní utkání sleduje 71 diváků.
44:30 Peterová S. z blízkosti trefuje golmanku.
41:50 Hostucí golmanka zachraňuje situaci.
41:42 Hostujcí hráčka míří nad.
40:25 GÓL FBC Dobruška! 5:1
40:25 Rychlý gol Dobrušky.
40:01 Buly pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 12:6
38:12 Střela Březovské v přečíslení 3 na 2 končí na boční síti.
37:25 Hostujcí hráčka blokuje střelu Peterové S.
34:13 GÓL FBC Dobruška! 4:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #10 Michaela Ulbrichová, asistoval #17 Diana Peterová (4:1)
34:13 Dobruška využíva přesilovku.
33:51 Vyloučen hráč #9 Veronika Rozenbergová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování florbalky
33:30 Odložené vyloučení pro Dobrušku.
32:29 GÓL FBC Dobruška! 3:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #24 Kateřina Poláčková (3:1)
32:05 Jedlíčková netrefuje prázdnou bránu.
29:58 Bartošová z výběhu trefuje víko.
29:57 GÓL FBC Dobruška! 2:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #6 Victoria Bartošová, asistoval #14 Vanesa Bašová (2:1)
29:57 Dobruška jde do vedení.
29:15 Zeisková láme hokejku.
28:38 Hostující hráčka s číslem 7 netrefuje prázdnou bránu.
26:54 GÓL FBC Dobruška! 1:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #44 Adéla Vávrová, asistoval #24 Kateřina Poláčková (1:1)
26:54 Vávrové se podařilo vyrovnat.
26:40 Poláčková netrefuje vyloženou šanci.
25:01 Skvělý zákrok Špačkové.
24:51 Dobruška přesilovku nevyužila.
24:04 Peterová D. trefuje boční sít.
22:51 Vyloučen hráč #75 Michaela Schindlerová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
22:50 Domácí si zahrají druhou přesilovku.
21:36 Zblokovaná střela hostujcí hráčky.
20:17 Domácí v plném počtu.
20:01 Buly pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 17:12
18:56 Trestné střílení družstva FBC Dobruška neproměnil #6 Victoria Bartošová.
18:17 Vyloučen hráč #16 Markéta Zeisková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
17:17 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #22 Michaela Skřivánková, asistoval #6 Zuzana Štěrbová (0:1)
17:17 Hosté po dorážce ve vedení.
15:40 Za hostujcí golmankou zvoní tyč.
15:18 Zeisková v šanci.
14:30 Nic zajímavého se momentálně neděje.
10:49 Golmanka hostů vyráží střelu maskou.
08:10 Šanci hostů Špačková likviduje.
07:34 Střela Březovské míří nad branku.
06:16 Hosté v plném počtu.
05:02 Nepřehledná situace na brankovišti golem nekončí.
04:16 Vyloučen hráč #7 Linda Hyksová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
03:30 Ozývají se fanoušci Dobrušky.
00:22 První střela hostujcích.
00:01 Uvodní buly pro hosty.