6:1
    Jaroslava BÁLINTOVÁ
    (Luštincová)

FBC Intevo Třinec - Orel Rtyně v Podkrkonoší 6:1
branky: 3. Veronika Třinecká, 4. Zuzana Mieszek, 10. Veronika Třinecká, 28. Veronika Třinecká, 39. Veronika Třinecká, 46. Romana Kiecková - 55. Jaroslava Bálintová; rozhodčí: Adam Kiovský - Martin Ručka; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Dagmar Šteglíková 10 - Klára Karlíková 19; po třetinách: 3:0, 2:0, 1:1
60:00 Komentář hostů Krýsl Miloslav (Trenér): Pro nás velice těžký zápas, kde jsme si mohli z velké části vyzkoušet obrannou hru. Tento soupeř je pro nás vyšší level a my musíme hlavně brát body nad jinými týmy. Chtěli jsme tedy proti Třinci postavit nedobytnou zónu, která nám sice hned od začátku moc nevycházela, ale od druhé poloviny utkání jsme to domácím hodně ztížili. Výsledek je pro nás velice přijatelný a chtěl bych tímto naše holky pochválit za tento výkon. Děkuje soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Laštůvka Šimon (Trenér): Dnešní zápas jsme využili k natrénování herních situací, což se častečně dařilo. Vždy se to zaseklo v moment, jako když stahujete soubor z uložto- zasekne se to na stech procentech, což u nás je ta koncovka. Tak jsme to stahovali znova a znova a znova a znova a znova a znova.... No chápeme se. Díky soupeři, rozhodčím a fanouškům za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
59:05 Obrovskou šanci teď měla Blechová, která před bránou trefila pouze nohu gólmanky Karlíkové.
58:00 Poslední dvě minuty třetí třetiny.
54:50 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #2 Jaroslava Bálintová, asistoval #88 Natali Luštincová (6:1)
54:50 Tak přeci se hráčky Rtyně dočkaly, po střele od mantinelu snižuje stav Bálintová.
53:57 Šteglíková vyrazila helmou střelu hostů a pořád si udržuje čistý štít.
51:45 Hra se nám mírně zpomalila, i když třinecké hráčky jsou většinu času na míčku, hra mírně ztratila tempo.
50:53 Třinecká stojí na polovině hřiště, dostává míček a stříli zprvní, trefuje, ale dobře zformovanou obranu hostů.
48:12 Mišúnová před bránou střílí, trefila pouze gólmanku hostujícího celku.
46:32 Gawryšová střelou z půlky hřiště těsně míjí levý horní roh.
45:29 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #90 Romana Kiecková, asistoval #77 Pavla Kajfoszová (6:0)
42:35 Hráčky Rtyně jsou pod těžkou palbou třineckých hráček, naštěstí pro ně žádný míček se nedostává až ke gólmance Karlíkové.
40:56 Velkou šanci měly opět třinecké hráčky. Stav zápasu se nám nemění
40:00 Střely ve 2. části: 10:4
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
38:43 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #90 Romana Kiecková (5:0)
38:43 Třinecká svým čtvrtým gólem zvyšuje stav zápasu na 5:0
38:16 Martynková se ocitla sama před bránou hostujících svou výhodnou situaci, ale využít nedokázala.
36:11 Hráčky Třince teď neúspěšně ostřeluje branku hostí.
33:42 Kajfoszová teď nevyužila přihrávky Mišúnové před prázdnou bránu.
27:58 Vyloučen hráč #33 Karolína Řeháková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
27:58 A je tady další přesilová hra pro domácí, na tototžném místě se hráčka hostů č. 33 provinila sekáním a za to od rozhodčích vyfasovala dvě minuty na trestné lavici.
27:20 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #15 Sabina Zoubková (4:0)
27:20 Přesilovou hru využívá Třinecká
26:43 Máme tady první přesilovou hru zápasu, kteru hrají třinecké hráčky.
25:32 Mišúnová teď zkoušela pozornost golmanky hostů rychlou otočkou zpoza brány.
22:08 Kociánová teď zblokvoala střelu hostů.
20:57 První únik na branku pro Macigovou, nedostala se však ke střele na bránu.
20:00 Střely v 1. části: 8:2
19:00 Máme tady poslední minutu první třetiny.
17:02 Samostatný únik teď měla hráčka č. 33 hostujícího celku bohužel pro ni Šteglíková zůstává stoprocentní.
14:52 Třinec se teď dostal do velké gólové příležitosti avšak hráčka domácích přestřelila.
11:11 Hra se nám teď po nádherných gólech zpomalila více ze hry má Rtyně, ale k žádné nebezpečné situaci se nedostává.
09:32 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #96 Tereza Buchtelová (3:0)
04:20 K prvním nebezpečným střelám se dostaly i hráčky Orla, ale všechny střely těsně míjí bránu Šteglíkové.
03:41 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #7 Zuzana Mieszek bez asistence (2:0)
02:48 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:0
02:47 Tak přeci jen jsme našli díru v obraně a máme tady po střele Třinecké první gól.
02:09 Nikdo se zatím k žádné velké šanci nedostal, balonek drží na florbalkách spíše domácí hráčky, ale nemohou se probít přes dobrou obranu Rtyně.
00:01 Úvodní buly pro Třinecké hráčky.